• Informacje na temat:

  największy aquapark w polsce

Artykuły na temat: największy aquapark w polsce
 • Aquaparki pod Tatrami: Polska vs Słowacja

  Jeszcze do niedawna głównymi atrakcjami, które przyciągały turystów w Tatry były oczywiście góry i podtatrzańskie kurorty - po polskiej stronie Zakopane, a po słowackiej - Tatrzańska Łomnica, Smokowce czy Szczyrbskie Jezioro. Dziś jednymi z największych atrakcji przyciągających turystów są aquaparki.

 • Największe atrakcje Wysp Kanaryjskich

  ...rezerwatem przyrody i mogą konkurować z tymi na Saharze, ale pozostała część miejscowości aż kipi zielenią. W pobliżu znajduje się największy na wyspie park rozrywki Holiday World, Aquapark i słynny(...), które pozwalają do siebie podejść na wyciągnięcie ręki. www.loroparque.com. ● Siam Park – największy aquapark wyspy podzielony na trzy części tematyczne: Rodzina, Adrenalina i Relaks. Z Playa de las...

 • Najlepszy region w Polsce na wakacje z dzieckiem

  ..., Dyrektor Departamentu Turystyki i Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. - Nic więc dziwnego, że Pomorskie jest najchętniej wybieranym wakacyjnym kierunkiem w Polsce – dodaje Marta(...), Centrum Hewelianum czy Ośrodek Kultury Morskiej w Gdańsku, Aquapark w Sopocie. Jednak miejscowości w całym województwie pomorskim oferują równie atrakcyjny pakiet rodzinnej rozrywki. Świat labiryntów...

 • Baseny termalne w Polsce. Gdzie warto jechać

  ...w termach na Podhalu oraz odwiedzić te położone najpiękniej w Polsce – w Lądku Zdroju. Szlak ciepłych źródeł w polskich górach rozpocząć warto od Bukowiny Tatrzańskiej, bo to największy tego typu ośrodek(...)Baseny termalne kuszą, szczególnie zimą, wysoką temperaturą i właściwościami leczniczymi. Od niedawna także w Polsce możemy się pochwalić kilkoma kompleksami na europejskim poziomie. Te ośrodki to...

 • Morski klimat w... Popradzie

  Co prawda Słowacy dostępu do morza nie mają, ale wynagrodzili to sobie budową licznych aquaparków i kompleksów termalnych rozsianych po całym kraju, które od lat przyciągają turystów z Polski.

 • Wodne atrakcje na Słowacji

  Jeśli chcemy wypocząć, jak w nadmorskim kurorcie, a w dodatku kochamy góry, nie musimy łamać sobie głowy. Zaledwie 60 km od polskiej granicy ze Słowacją znajduje się Tatralandia. To aquapark położony w Roztokach, w pobliżu Liptowskiego Mikulaszu. Ten główny ośrodek sportów wodnych na Słowacji cieszy się popularnością także wśród Polaków, czego dowodem są zdjęcia spotkanych tam naszych aktorek.

 • Turecka Riwiera - wakacje Kleopatry

  Na tutejszym wybrzeżu Morza Śródziemnego rano można jeździć na nartach, a po południu opalać się na plaży. Dla dzieci wybudowano rekordową liczbę aquaparków, dla dorosłych pola golfowe. Inne atrakcje? Antyczne zabytki i znakomita kuchnia!

 • Termy na rozgrzewkę

  Eksperci od pogody wieszczą, że tym roku zimy należy spodziewać się wcześnie. Na szczęście w Polsce coraz popularniejsze stają się baseny termalne, które z łatwością rozgrzeją nawet największego zmarzlucha.

 • Nowości zimowe w Aquacity i Tatrach Wysokich

  W słowackich Tatrach trwają końcowe przygotowania do sezonu narciarskiego. Część ośrodków już z otwarła pierwsze trasy zjazdowe, a większość nowych inwestycji jest już na ukończeniu. Także najchętniej odwiedzany aquapark na Słowacji, Aquacity Poprad, przygotował nowości i atrakcje na sezon zimowy.

 • Gorące kąpiele w środku zimy

  Basenów z wodą termalną jest w Polsce coraz więcej. Dlatego nie zawsze trzeba jechać na drugi koniec kraju, by poczuć dobroczynne działanie ciepłej kąpieli w wodzie bogatej w minerały.