• Informacje na temat:

  najtańszy wyjazd

Artykuły na temat: najtańszy wyjazd
 • Planujemy wyjazd do Erytrei

  ...nazywana kolebką erytrejskiego ruchu oporu. Praktyczne informacje W Erytrei jest bardzo gorąco, dlatego wyjazd najlepiej zaplanować między październikiem, a majem, kiedy temperatury są nico niższe(...) najtańszym środkiem transportu, ale niekoniecznie najszybszym. W Erytrei autobusy wyruszają w podróż dopiero po zapełnieniu kompletu siedzeń. Nie wiadomo zatem, o której tak naprawdę rozpocznie się podróż...

 • Wyjazd oznacza wydatki na dojazd, nocleg i wyżywienie na miejscu. Często są to wysokie sumy, zwłaszcza gdy jedziesz tylko na kilka dni. Ale możesz znacznie ograniczyć koszty(...), tzw. miejscowe. Np. w Dębkach za każdą osobę za dzień pobytu trzeba zapłacić aż 4,20 zł. Opłata klimatyczna za 4-osobową rodzinę za dwa tygodnie wyniesie więc ponad 230 zł! Dlatego przed wyjazdem na...

 • 4 rzeczy, o których warto wiedzieć, planując wyjazd za granicę

  Urlop poza sezonem wakacyjnym ma swoje plusy. Jeśli należysz do grona szczęśliwców, którzy mogą go wtedy zorganizować, skorzystaj z krótkiego przewodnika i zaplanuj udany wyjazd za granicę. Dzięki kilku ważnym wskazówkom uda Ci się odpocząć z dala od domu, ale bez przykrych niespodzianek.

 • Wakacyjne wyjazdy - gdzie będzie najtaniej??

  Najtańszym kierunkiem jest Bułgaria, a ceny polskich hoteli są coraz korzystniejsze.

 • Wyjazd dla oszczędnych - jak uniknąć dodatkowych kosztów?

  Wyjazd oznacza wydatki na dojazd, nocleg i wyżywienie na miejscu. Często są to wysokie sumy, zwłaszcza gdy jedziesz tylko na kilka dni. Ale możesz znacznie ograniczyć koszty, wiedząc, jak ominąć finansowe pułapki. Dojazd dobrze zaplanowany Podróż samochodem Może okazać się najbardziej ekonomiczna, szczególnie gdy jedziemy w 4-5 osób. Wybierz trasę najdogodniejszą, co nie zawsze oznacza...

 • Dokąd pojedziemy w przyszłym roku?

  W 2019 roku znajdzie się wiele okazji ku temu, by przedłużyć weekend. I tak majówka przerodzi się w 5-dniowy weekend. Wśród nowych kierunków, które wybierają Polacy na przyszłoroczne wyjazdy pojawia się Tajwan i Peru.

 • Europejska Noc Muzeów w Londynie. Co warto zobaczyć?

  Europejska Noc Muzeów z roku na rok staje się coraz popularniejsza, a tłumy przed polskimi galeriami świadczą o tym, że impreza podoba się również tym, którzy na co dzień stronią od tego typu rozrywek. Jeżeli chcielibyście wziąć udział w tegorocznej edycji, warto rozważyć wyjazd do któregoś z europejskich miast, na przykład Londynu, w którym zabawa zapowiada się wyśmienicie!

 • Sposoby na plamy

  Niech wakacyjny wyjazd pozostawi ślad w waszych wspomnieniach, a nie na ubraniach!

 • Jak przygotować się do wyjazdu na Sri Lankę? Czy należy zaszczepić się na tropikalne choroby? O czym pamiętać przy wyrabianiu potrzebnych dokumentów? Przygotowaliśmy kilka rad, które pomogą w organizacji wakacyjnego wyjazdu i sprawią, że pakowanie się już nigdy nie będzie problematyczne.

 • Na narty cała rodziną. Gdzie są najlepsze warunki i najlepsze ceny?

  Jeśli tej zimy chcesz zabrać swoją rodzinę na narciarskie ferie, czas zacząć planowanie. Dokąd pojechać, by trafić na najlepsze warunki do jazdy? Jaki termin wybrać, by skorzystać z promocji? I jak nie wydać na taki wyjazd fortuny? Oto nasze podpowiedzi!

Dyskusje na temat: najtańszy wyjazd
 • Re: Taki wyjazd dużo kosztuje

  Normalnie typowe polskie myślenie. Wszystko jest drogie i każdy wyjazd musi być jak najtańszy, a najlepiej z darmo. Bez przesady, narty wcale nie są drogim sportem, można sobie znaleźć dużo droższe rozrywki.

 • AHH coś o tym wiem

  płacone tylko normalną stawkę niema żadnych nadgodzin , ale praca na firmie jest jeszcze w miarę opłacalna . Gorzej z pracą na wyjazdach (to daje główny przychód firmie ) tu zaczyna się bowiem największy wyzysk ludzi ,przykład: Jadę całą noc do miasta na drugim końcu Polski Zajeżdżam na 8 rano pracuje 10 godzin potem zjazd do hotelu i rano wyjazd i znowu cały dzień jazdy I jak mi za taką wycieczkę