• Informacje na temat:

  najpiękniejsze zakątki polski

Artykuły na temat: najpiękniejsze zakątki polski
 • 7 najpiękniejszych tras nordic walking w Polsce

  Wczesna jesień – to idealny czas na spacery, zwiedzanie i poprawę kondycji fizycznej. Przyjemne z pożytecznym pozwala połączyć nordic walking. Chodząc z kijkami pobudzisz wszystkie partie mięśni i szybko spalisz kalorie. Przy okazji możesz poznać najbardziej malownicze zakątki Polski. Akademia Zdrowia Santandera przedstawia siedem wyjątkowych tras do nordic walking.

 • Zakintos. Wyspa najpiękniejszej zatoki Europy

  Żeby trafić na wyspę spełnionych marzeń, nie trzeba wydawać majątku i lecieć przez pół świata. Takie miejsce jest o dwie godziny lotu z Polski. Zakintos leży w otulinie turkusowego Morza Jońskiego.

 • Spytałam znajomych, jakie zakątki w Polsce mają szczególną atmosferę i są wyjątkowe! W moim prywatnym rankingu...

 • Rodzinna wyprawa rowerowa - 4 super trasy!

  Do jazdy, gotowi, start! Spakujcie rowery i ruszajcie w najpiękniejsze zakątki wschodniej Polski.

 • Rodzinne trasy rowerowe

  Do jazdy, gotowi, start! Spakujcie rowery i ruszajcie w najpiękniejsze zakątki wschodniej Polski.

 • Nieznane perły Podkarpacia

  ...zobaczyć najpiękniejsze winnice w Polsce, odwiedzić najstarszą na świecie działającą kopalnię ropy naftowej czy pospacerować po uliczkach „Małego Krakowa”. Oto nieznane zakątki Podkarpacia.

 • ​Split - idealne miejsce na rodzinne wakacje

  ...niezwykłego miasta. Podczas spaceru przez zakątki Starego Miasta rozglądaj się uważnie dookoła, a nie przeoczysz żadnego ze śladów jego niewiarygodnej przeszłości. Zwróć uwagę również na doskonale zachowane...

 • Pojezierze Ełckie zaprasza

  Takiej nietkniętej cywilizacją natury nie znajdziemy już w żadnym innym zakątku Polski. Cisza aż dzwoni w uszach. Przerywają ją tylko odgłosy przyrody.

 • ​Hygge - przytulna Kopenhaga na jesień i zimę

  ...niepowtarzalny urok! W czasie godzinnego kursu można zobaczyć najpiękniejsze zakątki oraz kopenhaskie zabytki. To jednak nie wszystko - Skandynawia i wylegiwanie się na plaży brzmi jak pomyłka? Plaże są(...)... Wśród atrakcji Kopenhagi czeka m.in. Christiansborg, dawna królewska rezydencja, obecnie siedziba duńskiego parlamentu na Wyspie Pałacowej, urocze i tętniące życiem kafejki Nyhavn, najpiękniejszego...

 • Światowy sukces Ewy Chodakowskiej

  ...polegała dotychczas na prezentowaniu marki w naszym kraju, jako jedyna trenerka z Polski, byłam wysyłana na szkolenia w najpiękniejsze zakątki świata - dzięki adidasowi miałam okazje współpracować(...) globalnej kampani" - chwali się Ewa. Trzeba przyznać, że to duży zaszczyt dla polskiej trenerki. Gratulujemy!

Dyskusje na temat: najpiękniejsze zakątki polski
 • Re: Grudziądz potrafi zaskoczyć

  Najpiękniejsze zakątki nie zostały pokazane - rewelacyjne tereny nad Wisłą- cudowna Góra Zamkowa z wieżą widokową Klimek (z której roztacza się wspaniały widok na Wisłę i na całe miasto), Błonia(...) skwapliwie eliminowali 'element polski' - dobrze wykształconych, świadomych Polaków).