• Informacje na temat:

  najgorętsze miasta

Artykuły na temat: najgorętsze miasta
 • ​Rio de Janerio - najpiękniejsze miasto Brazylii

  Cudowne miasto Cidade maravilhosa, czyli w tłumaczeniu na polski - "cudowne miasto"- tak sami Brazylijczycy nazywają Rio de Janerio, czego przejawem jest tytuł hymnu miasta wygrywany m.in. podczas(...) z urwistymi wzgórzami. Najwyższe wzniesienie znane jest wszystkim turystom jako punkt obserwacyjny u stóp pomnika Chrystusa Odkupiciela. Z tego miejsca można w pełni podziwiać panoramę miasta, podobnie jak...

 • Najmodniejsze kostiumy kąpielowe na lato

  Fikuśne wiązania, zmysłowe koronki, kuszące przezroczystości, a oprócz tego szeroka paleta kolorów - od czystej bieli i stonowanych odcieni beżu, po neonowe barwy oranżu, błękitu i czerwieni. Poznajcie najgorętsze trendy w modzie plażowej.

 • Buty trekkingowe - z gór prosto na wybiegi

  Choć dotąd były dla branży mody niewidzialne, teraz - za sprawą takich marek jak Gucci czy Louis Vuitton - odważnie wkraczają na wybiegi i do naszych szaf. Obuwie trekkingowe to jeden z najgorętszych i z całą pewnością najbardziej praktycznych trendów tego sezonu.

 • Bonnie Parker: Palaczka cygar o lekkim spuście

  Przeczytaj fragment książki "Kobiety mafii", Diane Ducret: Waszyngton, 23 kwietnia 1934 roku 23 kwietnia w Luizjanie nad Zatoką Meksykańską, niedaleko Gibsland, małego miasta na północy "Stanu(...) awansuje i zostaje przeniesiona do restauracji Marco przy Main Street 702, przyciągającej sędziów, biznesmenów i policjantów z miasta. Lecz 24 października 1929 roku to czarny czwartek na...

 • ​Wakacje w Chorwacji - najciekawsze wydarzenia lata

  Myśleliście o wakacjach w Chorwacji, ale nie chcecie tylko siedzieć na plaży lub w pubie? A może chcielibyście po prostu dać się ponieść wakacyjnemu szaleństwu i zdobyć wspomnienia na lata? Jeśli tak, to koniecznie przeczytajcie, co ciekawego będzie się działo podczas najgorętszej pory roku w tym pięknym kraju. Wybór jest szeroki, a dobra zabawa gwarantowana!

 • Aneta Zadroga: "Momenty" potrzebują oprawy

  Zaletą kobiety czytelniczki jest to, że potrafi docenić fabułę, rysuje sobie w głowie postaci, utożsamia się z nimi. Mężczyźni szukają zwykle "akcji". Znajomy, wiedząc, że dostał do "recenzji" powieść erotyczną, stwierdził, że zarzucił jej lekturę, bo dobrnął do 10. strony i nie było żadnych "momentów"... O najgorętszej tej wiosny powieści na polskim rynku wydawniczym rozmawiamy z Anetą Zadrogą.

 • Budapeszt na spacer we dwoje

  ...zakochanych są neorenesansowe ogrody na Wzgórzu Zamkowym, z którego roztacza się wspaniała panorama miasta. Nie przeoczcie też Baszty Rybackiej i łaźni żydowskich z XIII wieku. W zamku mieści się Muzeum(...) Budapesztu sprawia, że łatwo tam dotrzeć autem, koleją (Inter-City od 170 zł w obie strony) lub autobusem (bilet od 79 zł). Promocyjne tanie loty do tego miasta można upolować już za 120 zł w obie strony...

 • Drugie dziecko? Za trzy lata!

  ...jego wielka pasja: nalewki. Jak przyjeżdżamy z miasta, nie zdejmuje nawet najlepszej koszuli. Mówię mu: "Zdejmij te ubrania! Włóż dres, bo siępochlapiesz". A on się nie przejmuje. Czyli... hamak...

 • Kusi na planie, a kocha w domu

  Gdyby to było w Hollywood, wiadomość, że jedna z najpiękniejszych aktorek gra z jednym z najgorętszych amantów, zelektryzowałaby wszystkich.

 • Modne spojrzenie w stylu Jimmy Choo

  Jimmy Choo to kultowa marka luksusowych akcesoriów, dla których najlepszym wybiegiem są już nie tylko czerwone dywany Hollywood, ale także ulice najmodniejszych miast.