• Informacje na temat:

  najdziwniejsze zajęcia

Artykuły na temat: najdziwniejsze zajęcia
 • 10 najdziwniejszych hoteli świata

  Piękna architektura, eleganckie lobby, wysprzątane pokoje i wykwintne jedzenie – okazuje się, że nie każdy hotel wybiera tą utartą ścieżkę, by zaskarbić sobie klientów. Są na świecie miejsca, w których goście płacą za to, żeby poczuć się jak osoba bezdomna, lub przenocować w przybytku, będącym niegdyś surowym więzieniem. Qtravel.pl stworzył zestawienie dziesięciu najdziwniejszych hoteli świata.

 • Ciekawostki o świecie zapachów

  Czy zastanawiałyście się kiedyś, z czego właściwie pozyskiwane są zamknięte we flakonach składniki i czym pachną najdziwniejsze perfumy świata? Odkrywamy przed wami tajemnice woni.

 • Bez dziecka jestem nikim

  ..., spontaniczne wyjazdy, o seksie też nie było już mowy. Najdziwniejsze było dla mnie odkrycie, że nawet nad tym nie ubolewam. - Nie ma sensu tego ciągnąć - oznajmił Adam którejś niedzieli przy...

 • Wybieram, więc jestem

  O najtrudniejszych i najbardziej zaskakujących decyzjach w swoim życiu opowiadają aktorzy Borys Szyc i Leszek Lichota oraz reżyserka, muzyk Maria Sadowska.

 • Maria Ulatowska i Jacek Skowroński: Większość rzeczy sprawiających przyjemność robi się w duecie

  To już trzecia, po „Autorce” i „Pokoju dla artysty”, książka popełniona w duecie. Inspiracją do opowiedzianej na dwa głosy historii o młodym księdzu, który musiał wybierać pomiędzy miłością a powołaniem, było życie dziadka współautorki tej powieści. Gdyby nie ów ksiądz, nie byłoby na świecie znanej i lubianej polskiej pisarki. Dziś Maria Ulatowska opowiada w dwugłosie z Jackiem Skowrońskim o ich „Historii spisanej atramentem”.

 • Skąd ten szał na niego?

  ...rozmawiamy dzień po jego "osiemnastce". Na pytanie, co najdziwniejszego robią jego fanki, Dawid odpowiada: "Patrzę teraz na prezenty od dziewczyn. Torty, maskotki, ciuchy. Ale jest też szczotka do ubikacji...

 • Kobieta....czy pisanie opowiadanie gdzie głównym "hasłem" ma byc kobieta jest trudne??.... hmm chyba nie chociaz...

 • Dorota Kolak: Miłość na odległość

  W jednym mieście mieszka, w drugim pracuje, a w trzecim do niedawna mieszkał jej mąż. Teraz po kilku latach związku na odległość zamieszkali pod jednym dachem i znowu uczą się żyć razem. Jak im idzie?

 • Nie szukam księcia na białym koniu!

  Młoda, zdolna, ambitna. Taka właśnie jest. Dziś już zna swoją wartość i wie czego chce od życia. Nie obawia się przyszłości.

 • Sposób na szczęście. Również twoje!

  ..., bo mamy takie zajęcia, w przyszłym też nie, bo będę ubiegał się o wyższe stanowisko i tak dalej. Nawet z miłości potrafimy zrobić biznesplan. To nie jest rozsądne, że zaplanujemy sobie rodzinę...

Dyskusje na temat: najdziwniejsze zajęcia
 • Re: E-palenie nie jest dobre!

  Ja mam 35 lat. Od praktycznie 15 lat palę już normalnie wcześniej popalałem oczywiście normalne papieroski :) Powiem tak, paliłem tak różnie max. paczkę dziennie , ale najdziwniejsze jest to , że jak(...) tym. Rak jest jak pokrzywa , im bardziej ją przycinasz , tym bardziej się rozkrzewia i prowadzi do zajęcia całego pola. To samo jest z Rakiem , więc idziecie w złym kierunku. Badajcie te sprawy skąd