• Informacje na temat:

  najdziwniejsze miejsca na

Artykuły na temat: najdziwniejsze miejsca na
 • Najdziwniejsze i niepowtarzalne atrakcje Turcji

  Turcja jest ogromnym krajem z zupełnie inną kulturą. Jednak nie o tym będzie ten artykuł. Przedstawiamy najdziwniejsze, niepowtarzalne atrakcje tego kraju. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej.

 • 10 najdziwniejszych hoteli świata

  Piękna architektura, eleganckie lobby, wysprzątane pokoje i wykwintne jedzenie – okazuje się, że nie każdy hotel wybiera tą utartą ścieżkę, by zaskarbić sobie klientów. Są na świecie miejsca, w których goście płacą za to, żeby poczuć się jak osoba bezdomna, lub przenocować w przybytku, będącym niegdyś surowym więzieniem. Qtravel.pl stworzył zestawienie dziesięciu najdziwniejszych hoteli świata.

 • Najdziwniejsze produkty inspirowane bekonem

  Wydawałoby się, że jego miejsce jest na talerzu, ale charakterystyczny smak i zapach okazały się tak zniewalające, że nietrudno znaleźć produkt, który nie zostałby już połączony z bekonem.

 • Najdziwniejsze śluby świata

  Gaynor Critchley i 28-letnia Karl Rudzki, zagorzali miłośnicy filmów grozy, postanowili się pobrać. Nie chcieli jednak organizować ślubu w tak banalnych miejscach jak urząd czy kościół, zdecydowali...

 • Świętego Wawrzyńca. Siły te „miotają” łachą, wypłukując piasek i osadzając go w coraz to innym miejscu. Ten cykl trwa od tysięcy lat. – Nie ma na świecie podobnego miejsca. Już samo istnienie Sable Island...

 • Sable Island - wyspa, która nie powinna istnieć

  ...tysięcy lat. – Nie ma na świecie podobnego miejsca. Już samo istnienie Sable Island to cud. Wyspa uwięziona między zimnymi i ciepłymi prądami morskimi zmienia się prawie codziennie – tak amerykańska...

 • Wśród uniesień

  Najbardziej słoneczne i skore do zabawy miasto Wielkiej Brytanii. W końcu to tu wynaleziono gaz rozweselający... Miejsce spotkań najdziwniejszych balonów świata, ojczyzna cydru, sera cheddar, Banksy’ego i... Cary’ego Granta.

 • Plaża Umarłych i hotel widmo

  Plaża Umarłych swoją nazwę zawdzięcza regularności, z jaką w ciągu wieków zbiegające się w tym miejscu prądy morskie wyrzucały na brzeg ciała rozbitków i marynarzy. Hotel Algarrobico nigdy nie przyjął gości. O najdziwniejszych atrakcjach turystycznych hiszpańskiej prowincji Almeria pisze autor książki "Hiszpania. Fiesta dobra na wszystko" Maciej Bernatowicz.

 • To jedno z najpiękniejszych i najdziwniejszych miejsc w Portugalii. W niewielkiej Sintrze znajdują się trzy zamki – każdy w innym stylu i z innej epoki, ale zdecydowanie pierwsze miejsce zajmuje Palacio da Pena – do złudzenia bowiem przypomina pałace z disnejowskich baśni.

 • Kraj Basków. Kraj najsmaczniejszych potraw

  Język kompletnie niezrozumiały. Na początek trzeba pamiętać, że „tx” czyta się jak „cz” – to ułatwi podstawową komunikację. Wyposażeni w tę wiedzę możemy jechać do kraju najlepszych na świecie restauracji, najsmaczniejszych przekąsek i najdziwniejszych potraw z grilla. Oraz świeżych ryb, wina, zamglonych gór, atlantyckich plaż i świetnej architektury. Do Kraju Basków.

Wideo na temat: najdziwniejsze miejsca na
 • Nietypowe miejsca na seks

  Martin Stankiewicz zapytał przechodniów, jakie są najdziwniejsze miejsca do uprawiania seksu. (Martin Stankiewicz/x-news)

Dyskusje na temat: najdziwniejsze miejsca na
 • Re: Zwiastun najnowszego odcinka "Top Model"

  Ci co wymyslaja scenografie oraz najdziwniejsze miejsca pokazowe powinni byc pociagani do odpowiedzialnosci karnej za narazanie zycia i zdrowia uczestniczacych!!!! chetnie zobaczymy zachowanie oraz pokaz samych jurorow!!!!

 • -

  -

  ja miewam dziwne sny, często są w nich osoby bądź miejsca, których nie znam, ale najdziwniejsze jest to, że często gdzieś w zyciu natykam sie na nie. a niedawno śniło mi się, że moj chłopak wręcza mi pierścionek a ja zamykam pudełeczko przesówam w jego str i mówię, że muszę się zastanowić - dziwne bo niczego bardziej nie pragnę

 • i jak tu zatrudniac kobiety?

  i jezeli nie sa w stanie pogodzic jednego z drugim to niestety nie ma dla nich u mnie miejsca. najdziwniejsze jest to, ze faceci jakos sa w stanie pogodzic wszystkie swoje obowiazki firmowe z domowymi