• Informacje na temat:

  najbogatsze dzielnice

Artykuły na temat: najbogatsze dzielnice
 • Dzielnice Nowego Jorku

  ...w USA oraz ogród botaniczny  Brooklyn Botanic Garden. Queens To tu znajdują się dwa spośród trzech nowojorskich lotnisk. Queens to głownie dzielnice mieszkaniowe. Dużą grupę mieszkańców stanowią...

 • Największe atrakcje Los Angeles

  ...- najbogatszej na świecie instytucji zajmującej się promocją sztuki. Zgromadzona tu kolekcja powinna zadowolić najbardziej wymagających koneserów. Są tu rzeźby, szkice, manuskrypty, fotografie...

 • Stephanie Clifford, Wszyscy w górę!

  Każdy chce być jednym z tych, którym sukces i społeczne uznanie po prostu się należą. Być na świeczniku, błyszczeć w świetle reflektorów i spędzać czas na luksusowych rozrywkach. Jak daleko możesz się posunąć, żeby to osiągnąć?

 • ​Kiszyniów - zwiedzanie stolicy Mołdawii

  Mołdawia słynie nie tylko z wyśmienitych win i ciągnących się aż po horyzont kozackich stepów, ale również interesujących, pełnych historycznych zabytków miast. Zobacz, co czeka na ciebie w jej niezwykłej stolicy - Kiszyniowie.

 • Pierwsze chwile w Bombaju mogą onieśmielić. Hałas, zaduch, spaliny i przede wszystkim gigantyczny tłok na ulicach skutecznie odbierają wiarę w możliwość dotarcia dokądkolwiek. „Bombaj to tłum” – napisał laureat literackiej Nagrody Nobla, V.S. Naipaul. Nie bez powodu. Populację tej przeludnionej metropolii szacuje się na ponad 17 milionów mieszkańców. A codziennie pojawiają się tysiące nowych!

 • Oscary! To słowo elektryzuje nie tylko branżę filmową, ale i telewidzów na całym świecie. Raz do roku w Los Angeles odbywa się wielkie święto amerykańskiej kinematografii. Czas zatem na podróż do Hollywood.

 • Magiczna Barcelona - co trzeba zobaczyć

  Jeżeli widzieliście już Madryt, zdecydowanie powinniście odwiedzić też Barcelonę. To po stolicy najpopularniejsze wśród podróżników hiszpańskie miasto.

 • Dziewczyny na olimpiadę

  W Ameryce Łacińskiej mówi się, że handel ludźmi to, po obrocie bronią i narkotykami jedna z najbardziej dochodowych gałęzi biznesu. Igrzyska olimpijskie w Rio mogą być okazją, do ubicia naprawdę złotych interesów.

 • 8 kultowych miejsc w Tatrach Wysokich, które musisz zobaczyć

  ​Tatry Wysokie to najwyższa część Karpat i jedne z najbardziej malowniczych gór w Europie. Podzielone są granicą między dwa państwa - Polskę i Słowację. Mimo że po polskiej stronie leżą tak atrakcyjne miejsca, jak Morskie Oko czy Orla Perć, warto również zorientować się, co do zaoferowania ma dla nas Słowacja.

 • Portugalia - 8 muzeów, które musisz odwiedzić

  Jak najlepiej poznać dany kraj? Można przestudiować tony książek, zamieszkać tam na dłuższy czas lub... odwiedzić najważniejsze muzea. My proponujemy osiem miejsc, które pozwolą zrozumieć charakterystyczne elementy kultury Portugalii.