• Informacje na temat:

  najbardziej kolorowe miasta

Artykuły na temat: najbardziej kolorowe miasta
 • Kolorowe jarmarki

  Oczekiwanie na święta to najbardziej radosny czas w całym roku. To widać i czuć na każdym kroku. Jednak najbardziej tę magiczną atmosferę możemy posmakować na jarmarkach bożonarodzeniowych.

 • Kopenhaga - miasto prawie idealne

  Dla turysty Kopenhaga jest miastem niemal idealnym. To miasto piękne, pełne atrakcji dla zwiedzających. Czyste i kolorowe. Nie musi mieć kompleksów!

 • ​Tel Awiw: Różne kolory Białego Miasta

  Tel Awiw to miasto, w którym nowoczesność ciągle ściera się z tradycją. Ale raczej bez szkody dla jednej i drugiej. To bez wątpienia jedno z najpiękniejszych, najciekawszych i najbardziej przyjaznych miejsc świata. I choć nazywa się je "Białym Miastem", wbrew pozorom jest bardzo kolorowe.

 • Kolorowe Porto. Co warto tam zobaczyć?

  Wędrówki ulicami tego drugiego co do wielkości miasta Portugalii nie są łatwe – to nieustanne pokonywanie wzniesień i schodzenie stromymi schodami. Ale trud wynagradzają widoki!

 • ...z najurokliwszych w całej Europie. Najbardziej znane bożonarodzeniowe jarmarki organizowane są na placu Vörösmartyego oraz przed Bazyliką św. Stefana Bajecznie kolorowe girlandy lamp i ozdób, zapach(...) towarów jest naprawdę imponujący. Jarmarki organizowane są w centrum miasta. Wracając z nich, warto wybrać się na wieczorny spacer, by podziwiać rozświetlony świątecznymi iluminacjami Budapeszt: aleję...

 • Dla turysty Kopenhaga jest miastem niemal idealnym. To miasto piękne, pełne atrakcji dla zwiedzających. Czyste i kolorowe. Nie musi mieć kompleksów!

 • Dubaj: Miasto czy fatamorgana?

  ...najbardziej snobistyczny hotel na świecie. Najlepszym sposobem jego zwiedzenia jest rezerwacja stolika w Sky View Bar na 27 piętrze. Kosmiczne miasto Stacje naziemnego metra w Dubaju wyglądają jak...

 • São Paulo: Miasto helikopterów i śmieci

  ...roku podatkowym wykazała dochód w wysokości 1,2 miliarda reais (370 milionów funtów). Wilson, zażarty propagator idei recyclingu, jest jednym z najbardziej zapracowanych ludzi w Brazylii, ale mimo(...) ześlizguje się z dachu i zabiera nas w podróż. Lecimy na północ i w pewnym momencie w miejsce jednobarwnej masy miasta pojawia się charakterystyczna paleta kolorów i krajobraz brazylijskiego płaskowyżu...

 • Miasta w kolorach tęczy

  Żyć kolorowo mogą wszyscy. Ale w kolorowym mieście już tylko nieliczni. Każdy może jednak wybrać się w miejsca, które urzekają swoją barwą. Biały, różowy, a może niebieski? Wybierz z Qtravel.pl kolorowe miasto na swoją następną podróż!

 • ...punktach miasta: obleganym przez miejscowych deptaku Marine Drive, luksusowym hotelu Taj Mahal, czy kultowym wśród turystów lokalu „Leopold Cafe” w dzielnicy Colaba (istnieje od 1871 roku). Chwilami(...) Nawet dzielnica ubogich, Dharawi, może stanowić atrakcyjną scenerię zarówno indyjskich, jak i zagrani cznych filmów. Najbardziej znana w Polsce jest brytyjska produkcja Danny’ego Boyle’a „Slumdog...