• Informacje na temat:

  nadzieja

Artykuły na temat: nadzieja
 • Handlarze nadzieją

  Diagnoza: rak. Czekamy na zapewnienie, że wszystko będzie dobrze, wyzdrowiejemy. Ale nikt nam gwarancji nie da. Nowotwór to niewiadoma. Lekarze mogą wprowadzić nowoczesną terapię, dać nam szansę. Są jednak pseudoterapeuci, którzy śmiało powiedzą: "Ja panią wyleczę". Oferują nadzieję. Ale to fałsz. Dlaczego dajemy się oszukać? Pytamy prof. Grzegorza Panka.

 • Światowy hit w Krakowie. Requiem. Rozpacz, nadzieja, ukojenie

  ​Ten seans uwalnia w każdym z nas nowe obszary wrażliwości, przeżywania życia i tego co otwiera się po nim... Doprowadza do kresu. To być może jedno z najważniejszych wydarzeń scenicznych ostatnich lat.

 • Wlasnie  w takich chwilach boli najbardziej. W takich momentach w srodku nocy, kiedy ciemnosc przygniata, a mysli staja sie glosniejsze i bardziej wyraziste....

 • To nie nadzieja umiera ostatnia...

  Ostatnie umarło serce...   26.05.2014 18:50     To tyle na tę chwilę Małpa ;(

 • Nadzieja dla chorych: narządy zamienne

  Dla wielu osób przeszczep narządu to jedyna szansa na życie. Muszą więc czekać na dawcę. W niektórych przypadkach jest to ktoś z rodziny (oddaje bliskiemu np. nerkę lub kawałek wątroby). Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Dlatego naukowcy pracują nad "wyprodukowaniem" potrzebnych narządów w laboratorium. Udało się już wyhodować mięśnie, żyły, pęcherz moczowy! Doniesień o sukcesach naukowców jest z każdym dniem więcej.

 • Gdy pozostaje już tylko nadzieja...

  Jak każda matka, chciałabym, żeby córka była szczęśliwa. Miała różnych chłopaków, nawet narzeczonych, ale ostatecznie z nich rezygnowała. Już jej mówiłam, że jak będzie tak przebierała, to zostanie sama.

 • Iskierka nadziei...

  Od kilku tygodni cała Polska zbiera pieniądze na leczenie 7-letniej Zuzi z Opolszczyzny chorej na EB, czyli pęcherzowe oddzielanie się naskórka. To jedna z ponad 6 tys. tzw. chorób rzadkich, które jednak wcale nie są takie rzadkie, bo dotyczą co 25. przychodzącego na świat dziecka.

 • "Chris Niedenthal 1989. Rok nadziei"

  Ogłoszenie wyników pierwszych wolnych wyborów na Placu Konstytucji, niekończące się kolejki w Peweksach, pekińskie protesty młodzieży w obiektywie wybitnego fotografa, Chrisa Niedenthala.

 • Prof. Alicja Chybicka: Jej przylądek nadziei

  ​Mówią o niej: Żelazna Alicja. Nie pasuje do pięknej, delikatnej brunetki? O chorych na raka małych pacjentów walczy jak lwica. Jeśli trzeba, to z całym światem. - Dla dzieci zniosę wszystko - zapewnia.

 • Chris Niedenthal 1989. Rok nadziei, Chris Niedenthal

  Ogłoszenie wyników pierwszych wolnych wyborów na Placu Konstytucji, niekończące się kolejki w Peweksach, pekińskie protesty młodzieży w obiektywie wybitnego fotografa, Chrisa Niedenthala. Album „Chris Niedenthal 1989. Rok nadziei” Wydawnictwa Bosz przedstawia przełomowy okres w historii Polski i świata.

Zdjęcia na temat: nadzieja
Wideo na temat: nadzieja
 • Wakacje spędzi w Polsce

  Jakie plany na najbliższe miesiące ma Julia Kamińska? - Produkuję spoty charytatywne dla Fundacji "Dar nadziei" - zdradziła aktorka. Co jeszcze zajmuje jej czas? Artystka zdradziła też, gdzie spędzi urlop.

 • Wellman, Orłoś i Morozowski o swoich rolach filmowych

  Jak Dorota Wellman zareagowała na propozycję wcielenia się w rolę działaczki opozycji Henryki Krzywonos w filmie "Wałęsa. Człowiek z nadziei"? Czy kontaktowała się z Krzywonos podczas przygotowań? - Powiedziała, co mi zrobi, kiedy zagram źle - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" dziennikarka. Jakie role do zagrania otrzymywał dziennikarz Maciej Orłoś? Dziennikarz zdradził także jakiej roli na pewno by nie odrzucił. Źródło: Dzień Dobry TVN Dostawca: x-news

Dyskusje na temat: nadzieja
 • Re: Coś na bolące stawy.

  To może i dla mnie jest jeszcze jakaś nadzieja. Tylko tam jest chyba kilka rodzajów tego suplementu. Zastanawiam się, który będzie dla mnie najbardziej odpowiedni.

 • Nadzieja :)

  Kejzi to Wy nie zaczynaliście malowania od sufitów??

 • Re: Jakie macie sposoby na cellulit?

  Ćwiczenia, masaże, zabiegi, może i są skuteczne, ale na to wszystko trzeba mieć czas, czego u mnie w tej chwili brakuje niestety. Kupiłam sobie świetny peeling i balsam z phenome, zmieniłam diete na zdrowszą i staram się aktywniej spędzać czas, efekty powoli się pojawiają, więc jest nadzieja nawet dla zabieganych i pracujących mam ;)

 • nadzieja...

  Archie - mocy dziennikowych czarownic nie da się nie zauważyć :) Sama doświadczyłam tych kciuków i już wiem, że działają. Cieszę się że dziadek w lepszej formie i oby jak najdłużej. A właśnie w takich chwilach odczuwamy kto jest prawdziwie bliskim człowiekiem,a kto tylko udaje że nim jest. Buziaki

 • Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

  Mogłabyś sprecyzować, jak bardzo poważną wadę miała Twoja sąsiadka. Skoro widziała tylko kontury to chyba naprawdę jej wada była bardzo duża. Czy takie wady też da się zlikwidować przy pomocy korekcji laserowej? Jestem w podobnej sytuacji. Myślałam, że korekcja laserowa to raczej nie dla mnie, ale może jest nadzieja...

 • Nadzieja

  Film dedykuję tym wszystkim, którzy nienawidzą zwierząt i uważają, że zwierzeta nie czują...

 • Re: Bezpłodność - jak sobie z nią poradzić ?

  Zawsze jest jakaś nadzieja. Wiele kobiet zmaga się z problemem niepłodności oraz bezpłodności. Czasami po 5 albo nawet 10 lat. W wielu przypadkach udaje się zajść w ciążę bo jest w Polsce wiele klinik ,w których stosowane są nowoczesne metody leczenia niepłodności ( na przykład Invimed). Polecam zajrzeć sobie na stronę: http://www.invimed.pl/p/6,przyczyny-nieplodnosci-kobiet Możesz sobie

 • Re: Pielęgnacja włosów siwych i blond

  Idź wyspowiadaj się, żałuj za grzechy i dokonaj poprawy swojego życia. Znajdź żonę - kobietę oczywiście- spłódź dzieci i żyj według prawa bożego. Wtedy dopiero poczujesz się dumny. Nie trać nadziei, nigdy nie jest za późno aby przyznać się do błędu i zmienić swoje życie. Powodzenia.

 • Re: Kobiecie wypada zabiegać o faceta?

  mieści się w głowie, to nadzieja jest. Nadzieja w postaci wszystkich tych "królewiczów" którymi totalnie nie interesują się inne kobiety...