• Informacje na temat:

  nadzieja

Artykuły na temat: nadzieja
 • Handlarze nadzieją

  Diagnoza: rak. Czekamy na zapewnienie, że wszystko będzie dobrze, wyzdrowiejemy. Ale nikt nam gwarancji nie da. Nowotwór to niewiadoma. Lekarze mogą wprowadzić nowoczesną terapię, dać nam szansę. Są jednak pseudoterapeuci, którzy śmiało powiedzą: "Ja panią wyleczę". Oferują nadzieję. Ale to fałsz. Dlaczego dajemy się oszukać? Pytamy prof. Grzegorza Panka.

 • Wlasnie  w takich chwilach boli najbardziej. W takich momentach w srodku nocy, kiedy ciemnosc przygniata, a mysli staja sie glosniejsze i bardziej wyraziste....

 • Nadzieja dla chorych: narządy zamienne

  Dla wielu osób przeszczep narządu to jedyna szansa na życie. Muszą więc czekać na dawcę. W niektórych przypadkach jest to ktoś z rodziny (oddaje bliskiemu np. nerkę lub kawałek wątroby). Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Dlatego naukowcy pracują nad "wyprodukowaniem" potrzebnych narządów w laboratorium. Udało się już wyhodować mięśnie, żyły, pęcherz moczowy! Doniesień o sukcesach naukowców jest z każdym dniem więcej.

 • To nie nadzieja umiera ostatnia...

  Ostatnie umarło serce...   26.05.2014 18:50     To tyle na tę chwilę Małpa ;(

 • Gdy pozostaje już tylko nadzieja...

  Jak każda matka, chciałabym, żeby córka była szczęśliwa. Miała różnych chłopaków, nawet narzeczonych, ale ostatecznie z nich rezygnowała. Już jej mówiłam, że jak będzie tak przebierała, to zostanie sama.

 • Iskierka nadziei...

  Od kilku tygodni cała Polska zbiera pieniądze na leczenie 7-letniej Zuzi z Opolszczyzny chorej na EB, czyli pęcherzowe oddzielanie się naskórka. To jedna z ponad 6 tys. tzw. chorób rzadkich, które jednak wcale nie są takie rzadkie, bo dotyczą co 25. przychodzącego na świat dziecka.

 • "Chris Niedenthal 1989. Rok nadziei"

  Ogłoszenie wyników pierwszych wolnych wyborów na Placu Konstytucji, niekończące się kolejki w Peweksach, pekińskie protesty młodzieży w obiektywie wybitnego fotografa, Chrisa Niedenthala.

 • Chris Niedenthal 1989. Rok nadziei, Chris Niedenthal

  Ogłoszenie wyników pierwszych wolnych wyborów na Placu Konstytucji, niekończące się kolejki w Peweksach, pekińskie protesty młodzieży w obiektywie wybitnego fotografa, Chrisa Niedenthala. Album „Chris Niedenthal 1989. Rok nadziei” Wydawnictwa Bosz przedstawia przełomowy okres w historii Polski i świata.

 • Krople Rosy Muzyka Nadziei

  ..., wykonywanych przez znanych polskich artystów. Specjalnie na  potrzebę albumu zespół IRA nagrał nową wersję piosenki "Nadzieja" z gościnnym udziałem Patrycji Markowskiej. "Krople Rosy" to efekt(...) NEVERLAND)   2/ IRA I PATRYCJA MARKOWSKA - NADZIEJA   3/ KASIA KOWALSKA - COŚ OPTYMISTYCZNEGO   4/ MARYLA RODOWICZ - NADZIEJA   5/ EDYTA BARTOSIEWICZ - TATUAŻ   6/ STANISŁAW SOYKA...

 • Sprzedawca nadziei

  ...czytelników nie wierzy w Boga, ale oni również odnajdują w moich książkach nadzieję. Nadzieja jest potężną siłą, która pozwala nam znaleźć miłość i dzięki, której możemy się doskonalić. - W moich...

Zdjęcia na temat: nadzieja
Wideo na temat: nadzieja
 • Wakacje spędzi w Polsce

  Jakie plany na najbliższe miesiące ma Julia Kamińska? - Produkuję spoty charytatywne dla Fundacji "Dar nadziei" - zdradziła aktorka. Co jeszcze zajmuje jej czas? Artystka zdradziła też, gdzie spędzi urlop.

 • Wellman, Orłoś i Morozowski o swoich rolach filmowych

  Jak Dorota Wellman zareagowała na propozycję wcielenia się w rolę działaczki opozycji Henryki Krzywonos w filmie "Wałęsa. Człowiek z nadziei"? Czy kontaktowała się z Krzywonos podczas przygotowań? - Powiedziała, co mi zrobi, kiedy zagram źle - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" dziennikarka. Jakie role do zagrania otrzymywał dziennikarz Maciej Orłoś? Dziennikarz zdradził także jakiej roli na pewno by nie odrzucił. Źródło: Dzień Dobry TVN Dostawca: x-news

Dyskusje na temat: nadzieja
 • Re: Jakie są najczęstsze przyczyny bezpłodności?

  Mądrze o niepłodności, jej przyczynach w książce "Nadzieja na nowe życie. Poradnik dla marzących o dziecku".

 • Re: Coś na bolące stawy.

  To może i dla mnie jest jeszcze jakaś nadzieja. Tylko tam jest chyba kilka rodzajów tego suplementu. Zastanawiam się, który będzie dla mnie najbardziej odpowiedni.

 • Re: Ewa Błaszczyk o swoich córkach

  Nadzieja umiera ostatnia !!!!!

 • Re: Jakie macie sposoby na cellulit?

  Ćwiczenia, masaże, zabiegi, może i są skuteczne, ale na to wszystko trzeba mieć czas, czego u mnie w tej chwili brakuje niestety. Kupiłam sobie świetny peeling i balsam z phenome, zmieniłam diete na zdrowszą i staram się aktywniej spędzać czas, efekty powoli się pojawiają, więc jest nadzieja nawet dla zabieganych i pracujących mam ;)

 • Re: Ewa Błaszczyk o swoich córkach

  nadzieja umiera ostatnia....

 • Re: Laserowa korekcja wzroku - warto?

  Mogłabyś sprecyzować, jak bardzo poważną wadę miała Twoja sąsiadka. Skoro widziała tylko kontury to chyba naprawdę jej wada była bardzo duża. Czy takie wady też da się zlikwidować przy pomocy korekcji laserowej? Jestem w podobnej sytuacji. Myślałam, że korekcja laserowa to raczej nie dla mnie, ale może jest nadzieja...

 • Re: Bezpłodność - jak sobie z nią poradzić ?

  Zawsze jest jakaś nadzieja. Wiele kobiet zmaga się z problemem niepłodności oraz bezpłodności. Czasami po 5 albo nawet 10 lat. W wielu przypadkach udaje się zajść w ciążę bo jest w Polsce wiele klinik ,w których stosowane są nowoczesne metody leczenia niepłodności ( na przykład Invimed). Polecam zajrzeć sobie na stronę: http://www.invimed.pl/p/6,przyczyny-nieplodnosci-kobiet Możesz sobie

 • Re: Halina Łabonarska: Bóg uzdrowił mojego syna

  Edd czy ty wiesz co to słowo POKORA znaczy? Poczytaj, poświęć się troszkę. Jezus jest Wielki i kocha nas wszystkich nawet największych grzeszników. Chce Wam pomóc a jest wciąż odrzucany.nalezy głośno o tym mówić! Krzyczeć! Pan jest moim pasterzem nie lekam się niczego! Ten komentarz napisałam na chwałę Bożą..