• Informacje na temat:

  nadia

Artykuły na temat: nadia
 • Nadia Sawczenko: Wolność jest w duszy

  ...bohaterkami, ja bym tak nie potrafiła – mówi „Twojemu STYLOWI” Nadia Sawczenko, najodważniejsza kobieta na Ukrainie.

 • Arciuch & Kasprzykowski: Mamy córkę

  Tylko SHOW dowiedział się, że dali jej na imię Nadia. Zbliżające się święta na pewno będą dla nich wyjątkowe.

 • "LOVE" - głębsze przesłanie z Wroclove w tle

  Nadia Szagdaj, znana z serii retro kryminałów „Kroniki Klary Schulz” napisała nową książkę. „LOVE” to trzymający w napięciu thriller psychologiczny, którego akcja rozgrywa się we współczesnym Wrocławiu. Wątki kryminalne i erotyczne równoważą się tu z warstwą obyczajową, a spoza intrygującej fabuły przeziera głębsze przesłanie.

 • Tamara Arciuch w bikini

  Tamara Arciuch jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale także matką trójki dzieci – Krzysztofa z małżeństwa z Bernardem Szycem oraz rodzeństwa: Michała i Nadii ze związku z Bartłomiejem Kasprzykowskim.

 • Nowości Payot

  Marka PAYOT została stworzona przez Nadię Payot - lekarza dermatologii, w 1919 roku we Francji. Nadia Payot, była jedną z trzech wybitnych postaci obok Heleny Rubinstein i Elizabeth Arden, które zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny na początku XX wieku.

 • Tamara Arciuch wróciła do pracy po porodzie

  W listopadzie Tamara Arciuch i jej partner Bartek Kasprzykowski zostali rodzicami. Nadia pozostała pod opieką szczęśliwej mamy, jednak gwiazda postanowiła wrócić do pracy. Aktorka ciężko pracowała będąc w ciąży i szybko zdecydowała się na powrót na plan. Kolejna rola to postać w Ojcu Mateuszu. Gwiazda poinformowała o tym fakcie na swoim Instagramie. 

 • Co robi Tamara Arciuch podczas karmienia?

  Tamara Arciuch niedawno urodziła swoje trzecie dziecko. Gwiazda na swoim Instagramie pokazała, czym się zajmuje w trakcie karmienia.

 • Margaret połączyła siły z Adrianą Limą i Gigi Hadid

  ..., którego motywem przewodnim jest oczywiście makijaż i wszystkie jego tajniki i triki. W składzie serialowej ekipy obok Margaret występują Beksy - Ola i Nadia z drugiego w Polsce kobiecego kanału z milionem...

 • Tamara Arciuch na zdjęciu sprzed 28 lat

  .... W czerwcu 2009 roku urodził się ich syn Michał, a w 2016 roku na świat przyszła córeczka Nadia. Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami prywatnymi zdjęciami (na których...

 • U nich w domu rządziła teściowa

  ...na zesłaniu za działalność wywrotową, tyle że w dwóch odległych zakątkach Rosji. On korespondencyjnie wyznał jej miłość, potem poprosił, by do niego dołączyła i została jego żoną. I Nadia, i carskie(...) działalności politycznej, a ich dom przez 17 lat prowadziła matka Krupskiej. Wybuchowa, niespecjalnie poważała zięcia, sprzeciwiając mu się w domowych sprawach. Spokojna Nadia stała się tymczasem jego...

Zdjęcia na temat: nadia
Wideo na temat: nadia
 • Ciężarna Amal Clooney na forum ONZ poruszyła temat Państwa Islamskiego

  Amal Clooney na forum ONZ poruszyła temat Państwa Islamskiego. Prawniczka zaapelowała do władz Iraku o współpracę z Organizacją i przeprowadzenie śledztwa w sprawie zbrodni na całym świecie. Obrończyni praw człowieka we wzruszającym przemówieniu nakłaniała, by przywódcy zaczęli zapobiegać dalszemu rozlewowi krwi. Żona Clooneya występowała w imieniu ofiar - między innymi Jazydki Nadii Murad, która przez trzy miesiące była więziona przez dżihadystów.

 • Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski o narodzinach dziecka

  W grudniu Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski powitali na świecie swoją córkę Nadię. O tym, jak się funkcjonuje, kiedy ma się pełen wiekowy przekrój dzieci w domu, aktorzy opowiedzieli Uli Chincz z "Dzień Dobry TVN". - Wychodzisz z jednego pokoju, w którym otrzymujesz zwierzenia na temat "straszności" szkoły, przechodzisz przez drugi pokój, w którym jest problem, że Borys nie pożyczył zabawki... słysząc na dole rozdzierający krzyk najmłodszego dziecka, które woła, że właśnie mama jest...

Dyskusje na temat: nadia