• Informacje na temat:

  nad morzem bałtyckim

Artykuły na temat: nad morzem bałtyckim
 • Nad Bałtyk po jod

  Nad nasze morze jedźmy nie tylko na wakacyjny wypoczynek. Zimą Wybrzeże też ma swój urok, a nawet krótki wypad zawsze wyjdzie nam na zdrowie!

 • Nad nasze morze jedźmy nie tylko na wakacyjny wypoczynek. Zimą Wybrzeże też ma swój urok, a nawet krótki wypad zawsze wyjdzie nam na zdrowie!

 • Nad Bałtyk po jod

  Nad nasze morze jedźmy nie tylko na wakacyjny wypoczynek. Zimą Wybrzeże też ma swój urok, a nawet krótki wypad zawsze wyjdzie nam na zdrowie!

 • Po odporność jedź nad... Bałtyk

  ..., przywraca zdrowy sen. Poprawia pamięć, koncentrację i sprawność myślenia. To dlatego po urlopie nad bałtyckim morzem czujemy się "jak nowonarodzeni". Zmienny wiatr, gwałtowne wahania ciśnienia(...) nad morze niektórym osobom dokucza tzw. odczyn uzdrowiskowy. Uaktywniają się utajone ogniska zakażenia, nasila zmęczenie i drażliwość. Pobyt nad bałtyckim morzem nie posłuży więc rekonwalescentom...

 • Plaże bez tłumów tylko nad Bałtykiem!

  Zatłoczona plaża, tumult, obnośni sprzedawcy lodów i nieustanne torowanie drogi. To właśnie z tym najczęściej kojarzą nam się wakacje nad polskim morzem. Okazuje się jednak, że wcale nie musi tak być! Poznaj najspokojniejsze miejsca nad Bałtykiem, gdzie nawet w sezonie nie ma tłoku!

 • Wyspa Sylt od morza do morza

  ...półwysep przebiegały szlaki handlowe: z Europy na Ruś oraz znad Bałtyku na Bliski Wschód. Z kupcami trafił nad Bałtyk marcepan, frykas z Persji. Był wówczas wartym fortunę lekarstwem. Lubeckim(...) (dziś ulubionym tle pamiątkowych zdjęć), trafnie ujmując filozofię życia mieszkańców Lubeki, skupionych na interesach i unikających konfliktów. Tu powołano w 1266 roku Ligę Hanzeatycką, unię ponad stu...

 • Białe noce nad Bałtykiem

  ...centrum Helsinek. Miasto tonie w zieleni i z trzech stron jest otoczone morzem. Jego sercem jest plac Senacki z górującą nad nim katedrą luterańską i pomnikiem cara Aleksandra II. Nie sposób pominąć(...)Ryga: Gród nad Dźwiną Stolica Łotwy może się poszczycić najpiękniejszą starówką w całej Pribałtyce, wpisaną na listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO. Od niej zatem warto zacząć zwiedzanie miasta...

 • .... Dla starszego dziecka poszukaj plaży piaszczystej i szerokiej. Wybieraj miejscowości nad samym morzem, szybciej dotrzecie na plażę. Gdy już jesteście na plaży, ulokuj się koło innej rodziny z dziećmi(...) bieganie nago. Ponadto, gdy usiądzie gołą pupą na rozgrzanym piasku, może dojść do lekkiego oparzenia. Także drobinki piasku, które dostaną się do intymnych okolic dziecka, mogą spowodować swędzenie...

 • ​Ustka: Miasto na fali

  Ustka, małe i spokojne miasteczko nad morzem Bałtyckim, wyrasta na jedno z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich kurortów. Nie tylko w lecie.

 • ​Jastrzębia Góra - co warto zobaczyć?

  Swój najbliższy urlop z całą rodziną planujesz nad polskim morzem? Polecamy najdalej wysuniętą na północ polską miejscowość - Jastrzębią Górę. Ten malowniczy, nadmorski kurort zapewni tobie i twoim bliskim niezapomniane chwile. Trzy kąpieliska nad Morzem Bałtyckim, kameralne smażalnie ryb i niezliczone atrakcje - odkryj Pomorze na nowo!

Wideo na temat: nad morzem bałtyckim
 • Jakie atrakcje oferuje Kołobrzeg

  Kołobrzeg to miasto w północnej części województwa zachodniopomorskiego. Położone na Pomorzu Zachodnim, u ujścia rzeki Parsęty, nad Morzem Bałtyckim. W mieście i okolicach występują źródła wody mineralnej, solanki oraz pokłady borowiny. Jakie miejsca warto zwiedzić? - Rocznie odwiedza nas około 1100 jachtów - powiedział w "Dzień Dobry Wakacje" Artur Lijewski. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: nad morzem bałtyckim
 • Re: Władysławowo - wakacyjna stolica Polski

  2009 rok - dwa tygodnie urlopu nad Morzem Bałtyckim - 3 dni pogody - już nigdy ale to nigdy.

 • Re: Eva Longoria...

  Takie laski są na każdej plaży nad morzem Bałtyckim .

 • Re: „Kolorowe jarmarki”przyniosły mu sukces i... wielkie problemy

  Moja pierwsza miłość Jola R. z Ciechocinka, a poznaliśmy się nad morzem bałtyckim. Spacery i tańce na "dechach" pod gołym niebem. To były nasze piosenki "Beata" i Żółty jesienny liść". Minęło ponad 40 lat, a ja do dzisiaj pamiętam Ją, włosy,twarz, sylwetkę, oczy, imię i nazwisko.

 • Re: Jakie atrakcje oferuje Kołobrzeg?

  Po pierwszym pobycie w Chorwacji stwierdziłem że mnie nie stać na wakacje nad Morzem Bałtyckim czy też w naszych polskich górach. Koszt podróży ok 2tys; ceny kwater porównywalne z cenami w Polsce. Wyżywienie własne albo knajpy, nad polskim morzem taniej pewnie nie jest. Pogoda gwarantowana. Klimat niesamowity, nawet polskie buraki go nie psują bo jakoś dziwnie potrafią się asymilować.

 • Re: Jakie atrakcje oferuje Kołobrzeg?

  cenowo jak nad Bałtykiem. Przez kilka dni było tak gorąco, że musiałem stosować krem 20 UV i chłodzić się co chwilę w morzu. Tak mam co roku w różnych miastach nad morzem Bałtyckim :-) P.S. Licząc stać(...)Ja jeżdżę nad morze jak co roku, lubię promocje na PKP. PKS, BUS to takie wybieram. W tym roku pojechałem na 15 noclegów do Świnoujścia za 54 zł PKP wykupiony bilet 2 tyg. przed wyjazdem, za 15

 • Piękny dar natury, dar morza dla czlowieka.

  A ja cenię bursztyn za jego naturalne piękno, które w rękach zręcznego rzemieślnika przemienia się w dzieło sztuki i do tego "zdrowej sztuki"; i można go znaleźć przy odrobinie szczęścia po sztormie nad pięknym, ukochanym, wyjątkowym MORZEM BAŁTYCKIM. Nic dodać nic ująć.

 • Re: Polskie - swojskie wakacje

  Woda w Bałtyku to porażka. Adriatyk, Egejskie - to wody, ktorych kolor jest błękitny. Ceny imprez porownywalne z pobytem nad polską sadzawką, zwaną Morzem Bałtyckim.