• Informacje na temat:

  nad bałtykiem

Artykuły na temat: nad bałtykiem
 • Jantar. Wakacje nad Bałtykiem

  Jest takie miejsce nad polskim morzem, gdzie bursztyn sam może wpaść Ci w ręce, Indianie chodzą po ulicach, a na plaży nie ma tłumów. I to się dzieje naprawdę.

 • Ewa Kasprzyk nad Bałtykiem

  Jak wiele innych gwiazd Ewa Kasprzyk relacjonuje swoje wakacje na Instagramie.

 • Jantar. Wakacje nad Bałtykiem

  Jest takie miejsce nad polskim morzem, gdzie bursztyn sam może wpaść Ci w ręce, Indianie chodzą po ulicach, a na plaży nie ma tłumów. I to się dzieje naprawdę.

 • Miejscowości nad Bałtykiem, które musisz odwiedzić

  ...spodziewać się po interesującej nas destynacji. Poniżej przedstawiamy subiektywną listę najbardziej atrakcyjnych miejsc nad Bałtykiem. Coś dla siebie znaleźć powinni zarówno zwolennicy całonocnych(...) miejscowości wypoczynkowych nad Bałtykiem. 40-metrowe ruchome wydmy w Słowńskim Parku Narodowym są zaliczane do najpiękniejszych miejsc w Polsce. Przyciągają nie tylko rodzimych wczasowiczów, ale także...

 • Białe noce nad Bałtykiem

  Ryga: Gród nad Dźwiną Stolica Łotwy może się poszczycić najpiękniejszą starówką w całej Pribałtyce, wpisaną na listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO. Od niej zatem warto zacząć zwiedzanie miasta(...) powietrzu (jest tu ponad 800 secesyjnych budynków). Nagromadzenie dekoracyjnych elementów wprost zapiera dech w piersi - jest to szczególnie widoczne na ulicy Alberta. Dobrym pomysłem jest rejs...

 • Nad Bałtykiem

  Bałtyk był wczoraj cichy i spokojny i taki był mój dzień. Po sobotniej bieganinie , niedzielę postanowiłam spędzić samotnie nad morzem. Wybrałam trasę...

 • Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska nad Bałtykiem

  ...aktorzy postanowili spędzić wspólnie wakacje. Najpierw zwiedzali Portugalię, a teraz przenieśli się nad Bałtyk. Na ich Instagramach możemy zobaczyć dużo wspólnych zdjęć z wyjazdów. Fanom przypadło do...

 • Ilona Felicjańska z partnerem nad Bałtykiem

  Wygląda na to, że modelka wreszcie osiągnęła upragnioną stabilizację. Jej profile w mediach społecznościowych aż kipią od uroczych zdjęć z jej przyszłym mężem - Paulem Montaną.

 • Plaże bez tłumów tylko nad Bałtykiem!

  Zatłoczona plaża, tumult, obnośni sprzedawcy lodów i nieustanne torowanie drogi. To właśnie z tym najczęściej kojarzą nam się wakacje nad polskim morzem. Okazuje się jednak, że wcale nie musi tak być! Poznaj najspokojniejsze miejsca nad Bałtykiem, gdzie nawet w sezonie nie ma tłoku!

 • Wakacje nad Bałtykiem nie muszą być nudne! Jeśli szukasz mało zatłoczonego kurortu o niepowtarzalnej atmosferze, oferującego setki atrakcji, to dobrze trafiłeś. Świnoujście to idealny cel romantycznej wycieczki, wakacji z dzieciakami i świetny pomysł na weekendowy wypad dla miłośników aktywnego wypoczynku. Poznaj jego tajemnice.

Zdjęcia na temat: nad bałtykiem
Wideo na temat: nad bałtykiem
 • Wakacje nad Bałtykiem 2014

  Coraz częściej zamiast hoteli czy prywatnych kwater Polacy na wakacje wynajmują apartamenty. Najlepsze lokalizacje rezerwowane są nawet z półrocznym wyprzedzeniem.

 • Parawaning nad Bałtykiem

  Parawan na plaży ma chronić przed wiatrem, a nie służyć do wydzielania prywatnej przestrzeni w miejscu publicznym. Mimo to plażowicze nad wodą pojawiają się już o świcie, żeby zająć najlepsze miejsce na piasku. Co o tym sądzą blogerzy z Make Life Harder - Jakobe Mansztajn oraz Rafał Żabiński? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Wakacje nad Bałtykiem

  Czy na bałtyckich plaży możemy czuć się bezpieczni?

Dyskusje na temat: nad bałtykiem