• Informacje na temat:

  na weekend

Artykuły na temat: na weekend
 • Bolesławiec na weekend

  Słynie przede wszystkim z wyrobu charakterystycznej ceramiki. Ale także z... częstych wizyt Napoleona Bonaparte.

 • Black Weekend. Kupować czy wypożyczać?

  Celebrytki chętnie podkreślają, że sukienkę na event wypożyczyły lub ubrały starą, zamiast kupować kolejną kreację na jeden wieczór. Czy moda na minimalizm funkcjonuje tylko w mediach społecznościowych? Black Weekend to czas okazji czy niepotrzebne podsycanie konsumpcjonizmu - zdania są podzielone. Zatem, jak zachować zdrowy rozsądek i nie dać się ponieś chwili? O to zapytaliśmy eksperta...

 • Toruń na weekend

  Toruń leży w miejscu, gdzie Drwęca wpada do Wisły, na granicy dwóch krain historycznych. Prawobrzeżna część miasta przynależy Pomorzu, lewobrzeżna Kujawom.

 • Bukareszt na weekend?

  Stolica Rumunii należy do miast nietypowych. W przeciwieństwie do innych metropolii w Europie nie stanowi głównego celu wycieczek. Dlatego jeżeli nie przepadasz za tłumem turystów, cenisz dobrą kuchnię i masz kilka dni urlopu to kierunek idealny dla ciebie.

 • Amsterdam na weekend

  Choć Amsterdam solidnie wspiera się na tradycji, jest miastem nieustannych zmian, luzu oraz wielu atrakcji. Nic dziwnego, że codziennie z Dworca Centralnego na ulice wylewa się tłum turystów z całego świata. Każdy chce poczuć niezwykłą atmosferę miasta.

 • W weekend lepiej... nie odsypiaj

  Odsypianie w weekend nocy zarwanych w powszednie dni tygodnia nie tylko nam nie pomaga, ale może zaszkodzić - przestrzegają na łamach czasopisma "Current Biology" naukowcy z University of Colorado w Boulder. Badania naukowe konsekwentnie wykazują, że niedosypianie może istotnie zwiększyć ryzyko między innymi otyłości i cukrzycy. Okazuje się, że próba nadrobienia snu w weekend, jeśli potem mamy...

 • Lublin - miasto na weekend

  Idealnym miastem do wakacyjnych wypadów może być Lublin. Najbliższy weekend szczególnie, bo poza zabytkami można też odwiedzić Jarmark Jagielloński.

 • Weekend jak z bajki

  Piękne otoczenie, ciekawe wnętrza, pyszne jedzenie. I jeszcze jakieś miejsce, gdzie można się zrelaksować. A na dokładkę coś dla twojego mężczyzny, żeby też był zadowolony. Tak mniej więcej wygląda przepis na udany weekend we dwoje. A my sprawdziłyśmy, gdzie go można spędzić i poczuć się… jak księżniczka!

 • Słowacja na zimowy weekend

  ...dzień spędzony w Tatralandii pozwoli naładować baterie, na pobyt w tym miejscu warto przeznaczyć jednak cały weekend. Dlaczego? Baseny całoroczne i letnie Dzień pierwszy warto rozpocząć od...

 • Trójmiasto na weekend

  Zabytkowy Gdańsk, modny Sopot oraz portowa Gdynia – trzy miasta, które warto odwiedzić raz na jakiś czas, aby poczuć wiatr od morza i niesamowitą energię tętniącą w tych miejscach, a przy okazji łyknąć trochę jodu.

Zdjęcia na temat: na weekend
Wideo na temat: na weekend
Dyskusje na temat: na weekend