• Informacje na temat:

  na urlop w październiku

Artykuły na temat: na urlop w październiku
 • Sześć rzeczy, których nie wolno robić w październiku

  Czego nie wolno robić w październiku? Narzekać i marudzić Są ludzie, którzy pierwszy chłodniejszy dzień witają wielkim lamentem na temat rozpoczynającej się jesieni, a potem nie przestają(...).  Klimat jest, jaki jest i trzeba znosić ten fakt z godnością, zamiast bez sensu tracić czas na marudzenie. Staraj się skupiać na tym, co w październiku dobre i pozytywne: pogoda bywa jeszcze ładna...

 • Julia Kamińska podróżuje palcem po mapie

  Julia Kamińska w te wakacje była już nad polskim morzem, ale na prawdziwy urlop wybiera się dopiero w październiku. - Na razie podróżuję palcem po mapie - mówi aktorka, która marzy o podróży do Indii.

 • ​Sześć miejsc w Polsce najpiękniejszych wczesną jesienią

  Są w Polsce miejsca, których uroda najpełniej rozkwita właśnie teraz, na przełomie września i października. Jeśli więc należysz do amatorów urlopu po sezonie, albo po prostu masz ochotę na kilkudniowy wypad, skorzystaj z naszych propozycji. Niezapomniane widoki bez tłumów gwarantowane!

 • W poszukiwaniu promieni słońca. Tajlandia, Sycylia i Gruzja

  Jeśli tylko nie wiążą nas wyznaczane szkolnym rytmem wakacje, właśnie teraz nadszedł czas, by wyruszyć na urlop marzeń. Także ze względu na niskie ceny. Dokąd w takim razie? Choćby na piękną Sycylię, do egzotycznej Tajlandii albo coraz modniejszej Gruzji.

 • W poszukiwaniu promieni słońca

  Jeśli tylko nie wiążą nas wyznaczane szkolnym rytmem wakacje, właśnie teraz nadszedł czas, by wyruszyć na urlop marzeń. Także ze względu na niskie ceny. Dokąd w takim razie? Choćby na piękną Sycylię, do egzotycznej Tajlandii albo coraz modniejszej Gruzji.

 • Będą mieli dziecko

  Dwa lata starali się o kolejnego maluszka. Udało się i w październiku ich rodzina się powiększy. Tylko SHOW zna kulisy ich walki o szczęście.

 • Wakacje na Costa Blanca

  Wakacje na hiszpańskim wybrzeżu to idealny wybór dla tych, którzy nie mogą zdecydować się, jak chcieliby spędzić urlop. Góry i morze, głośne kurorty i niewielkie, klimatyczne miasteczka - ten region ma wiele oblicz i podróż do tej części Hiszpanii z pewnością nie będzie nudna. Gdzie najlepiej jechać? Bardzo popularne są Costa del Sol i Costa Brava, ale warto zwrócić uwagę także na Costa Blanca.

 • ...... propozycji pracy na pół etatu. Nawet nie przeczytał tego mojego oświadczenia. Zaraz za tym dałam podanie o urlop od piątku do 4 stycznia. I się...

 • Odmładzanie twarzy i nawilżanie skóry - powakacyjne SOS

  Promieniowanie słoneczne - oprócz swych niekwestionowanych zalet - posiada również bardzo destrukcyjny wpływ na naszą skórę. To ono w dużej mierze odpowiada za procesy starzenia się skóry. Dlatego po letnim urlopie warto zafundować sobie odmładzanie twarzy i nawilżanie skóry.

 • Magdalena Lamparska na rodzinnym spacerze

  Magda rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. W kwietniu ubiegłego roku zdecydowała się jednak opublikować zdjęcie z partnerem - Bartkiem Osumkiem. Zakochani spędzali wtedy romantyczny urlop we Włoszech. Zdjęcie zachwyciło fanów, jak i wzbudziło poruszenie w mediach. Niedługo później pojawiła się też informacja o ciąży! W październiku ubiegłego roku Magda i Bartek zostali szczęśliwymi...

Zdjęcia na temat: na urlop w październiku
Dyskusje na temat: na urlop w październiku
 • urlop....

  to ja spędzam w pracy:P ... mój pracodawca powiedział ze urlop mogę dostać w październiku..więc żadne morze ..mazury i góry mnie nie interesują..ale wszystkim życzę miłego wypoczynku:)