• Informacje na temat:

  na skałach

Artykuły na temat: na skałach
 • Miękka jak skała

  Piekielnie ambitna i diabelnie muzykalna. W Polsce odniosła sukces, ale od lat marzy o tym, by stanąć na deskach słynnej Carnegie Hall. Kayah wciąż ma poczucie niedosytu i niespełnienia. Może dlatego czasem myśli o tym, aby spróbować innego życia. Wyjechać gdzieś daleko i prowadzić hotel. Na przykład na Zanzibarze.

 • Skamieniałe Miasto, Teplickie Skalne Miasto i „Błędne Skały”, czyli wycieczka dla miłośników skał

  Jeśli szukasz przestrzeni, w których naprawdę odpoczniesz, koniecznie zaplanuj rodzinny weekend w okolicach imponujących formacji skalnych. Gwarantujemy, że wrócisz do domu z głową pełną niesamowitych wrażeń.

 • Sprawdź, co nas najbardziej stresuje. Dowiesz się, jaki poziom osiągnął twój stres.

 • Zwiedzanie Kapadocji - na koniu lub w balonie

  To nie kraina z bajki, chociaż księżycowy krajobraz z wielkimi grzybami skalnymi, czy wykute w skałach domy mogą nas zmylić... Atrakcje Kapadocji podziwiać można albo w trakcie lotu balonem, albo podczas przejażdżki na grzbiecie konia.

 • Mączka bazaltowa

  Mączka bazaltowa to zmielona na pył skała bazaltowa.

 • Smith Rock. Wspinaczka, wędrówki i kąpiel w rzece, która wyrzeźbiła góry

  Pierwszymi ludźmi, którzy rozsławili postrzępione granie i gładkie skalne ściany Smith Rock poza wąskimi granicami lokalnego hrabstwa i stanu Oregon, byli śmiałkowie, którzy się po tych skałach(...) skałach wyrzeźbić formacje, od których trudno oderwać wzrok. Po marańczowe ściany mają po 50, 100 i więcej metrów. Są znane z gładkości. Jedyne, czego można się chwytać, to mniejsze lub większe...

 • Armenia - perełka południowego Kaukazu

  ...​Maleńka Armenia wciśnięta między nieprzychylne jej kraje, jak Turcja czy Azerbejdżan, swoją tożsamość zachowała głównie dzięki wierze chrześcijańskiej. Jej śladami są wykute w skałach monastyry, do których, mimo rozwiniętej komunikacji, nadal nie jest się łatwo dostać.

 • Do Orlich Gniazd

  ...​Dzisiaj zapraszamy na wycieczkę po wyjątkowo malowniczych i fotogenicznych zakątkach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Napotkamy tu wapienne skały, jaskinie i pozostałości systemu średniowiecznych zamków, strzegących kiedyś granicy Polski przed najazdami od strony Śląska i Czech. Warownie, wybudowane na polecenie króla Kazimierza Wielkiego, ulokowano na trudno dostępnych jurajskich skałach na...

 • Mariah Carey pluska się w kombinezonie

  48-letnia Mariah Carey może poszczycić się pięciooktawową skalą głosu. Jest drugą po Madonnie artystką z największą liczbą sprzedanych albumów.

 • Działaj dziś w większej grupie planując przedswięwzięcia na większą skalę. Myśl o dotacjach zagranicznych, które poświeciłbys na rozwój ciekawej inwestycji....

Zdjęcia na temat: na skałach
Wideo na temat: na skałach
Dyskusje na temat: na skałach