• Informacje na temat:

  na motyle

Artykuły na temat: na motyle
 • Motyle w brzuchu

  Motyle w brzuchu.Strasznie się przed nimi bronimy, ale chyba nie umiemy bez nich żyć. Dopadają nas znienacka, omamiają, powalają na łopatki, kłują w brzuchu, rozrywają od wewnątrz, czasem powodują nawet odruch wymiotny, czy rozwolnienie. Nie da się tego stanu z niczym porównać. Sprawia, że przeobrażamy się z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia i jesteśmy młodsi o ładnych parę lat. To uczucie...

 • Motyle w brzuchu - makaron z pomarańczami i awokado

  ​Farfalle po sardyńsku.

 • Szpony smoka, skrzydła motyla

  Ekstremalnie długie, mocno zdobione, o oryginalnym kształcie - to trend, który z pewnością nie pasuje do biurowego dress code'u, ale i tak podbija serca dziewczyn na całym świecie.

 • ...chwili motyle uformowały ze swoich ciałek postać kobiety. Niebieska istota powoli wyciągnęła przed siebie swoją rękę, wskazując palcem na mnie. W miejscu w którym powinny znajdować się jej oczy...

 • Ewa Minge: Efekt czarnego motyla

  Kiedy była na samym szczycie, usłyszała diagnozę: nowotwór. Ewa Minge przez wiele lat ukrywała chorobę, ale z trudnej walki o życie wyszła zwycięsko, zakochała się i mówi: „Zaczynam nowy rozdział”.

 • Jeszcze do niedawna o Korycinach słyszało niewiele osób. Dziś przyjeżdżają tu liczne wycieczki, a nocleg w sezonie letnim trzeba rezerwować z wyprzedzeniem. Magnesem przyciągającym turystów do tej podlaskiej wioski jest niezwykły ogród ziołowy i gospodarstwo agroturystyczne.

 • Arkady Fiedler: Kolonialne plany skończyły się na łapaniu motyli

  Jego energia i pasja odkrywania nieznanych krajów i regionów przez dziesięciolecia budziły podziw otoczenia. Odbył 30 wypraw w najdalsze zakątki Ziemi, od Kanady po Amazonię i od Syberii przez Oceanię po Afrykę. Wydał 32 książki, przetłumaczone na 23 języki. W sumie sprzedano 10 mln egzemplarzy jego autorstwa. Swoje pasje przekazał synom i wnukom. Stworzył muzeum w swoim domu w Puszczykowie.

 • WAGI - MOTYLE

  W sferze uczuciowej może być bardzo ciekawie. Zapowiadają się wspaniałe, lecz krótkotrwałe romanse. Odlotowe i radosne chwile, które poniesiecie ze sobą w świat. Będziecie zawsze pamiętać je i z radością wspominać.

 • Mam motyle w brzuchu

  Nigdy nie jest za późno, by się zakochać! Jak znaleźć szczęście po przejściach? Poznajcie receptę Roberta.

 • Ćmy i motyle

  ...i motyle" zdobyły nagrodę w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego na powieść dla młodzieży Wydawnictwa TELBIT. Monika Lipińska Ćmy i motyle...

Zdjęcia na temat: na motyle
Wideo na temat: na motyle
 • Marta Wierzbicka: Jestem zwolenniczką motyli w brzuchu

  Marta Wierzbicka przyznała, że lubi, kiedy zakochaniu się towarzyszy uczucie motyli w brzuchu. Aktorka jest w miłości tradycjonalistką, ale powiedziała, że zdarza jej się korzystać ze znanej aplikacji randkowej. - Ja się zakochuję średnio pięć razy dziennie. Wczoraj na przykład zobaczyłam pana na ulicy - aż mnie serduszko zabolało, ale nic z tego, poszedł dalej. Nie jestem na tyle odważna, żeby krzyczeć "hej, halo" - zdradziła gwiazda TVN. (Źródło: Agencja TVN/ x news)

Dyskusje na temat: na motyle