• Informacje na temat:

  na maltę

Artykuły na temat: na maltę
 • Najpiękniejsze miejsca na Malcie

  ...miejsc, które chcecie zobaczyć i później porównać to z karnetami. Warto też obniżyć ceny biletów lotniczych i noclegu.  Tanie bilety lotnicze na Maltę  dostaniecie na 10-8 tygodni przed podróżą(...) prostu pasjonują was podróże i poszukiwanie skarbów tego świata - nie wahajcie się długo z przyjazdem na Maltę!

 • ​Najlepsze plaże na Malcie

  ...korony drzew chronią przed upałem. W parku odbywają się też co jakiś czas imprezy kulturalne, np. festiwal Imnarja , organizowany corocznie 29 czerwca. Wybierając się na Maltę, macie szansę(...) (w porównaniu do innych krajów z euro): za 12 przejazdów 15 euro lub 21 euro za tygodniowy bilet bez limitów przejazdów.  Na samą wyspę najłatwiej dostać się drogą powietrzną -  tanie loty na Maltę   są w tym...

 • Podróż na Maltę

  Pomiędzy surową Afryką a żyzną i ucywilizowaną Sycylią leży Malta. Tyleż surowa, co niezwykle bogata. Nieprzyjazne podłoże, przez które nie przepływa choćby strumyk, ujarzmiono tu w sposób, który trudno sobie wyobrazić. Dlatego Maltę trzeba koniecznie zobaczyć!

 • ​Malta - informacje praktyczne

  Transport Jak najłatwiej dostać się na Maltę? Oczywiście samolotem! W sezonie bezpośrednie połączenia z Polską oferuje Ryanair (rezerwowany odpowiednio wcześniej lot z Krakowa kosztuje zaledwie 200 złotych), a loty z przesiadką w Niemczech lub Włoszech linie lotnicze Lufthansa.  Jeżeli interesują nas malownicze widoki Morza Śródziemnego, wybierzmy się na wyspę promem z sycylijskiego miasta...

 • ​Malta - najważniejsze atrakcje, krajobrazy i zabytki

  Odkąd uruchomiono bezpośrednie połączenia lotnicze z Polski na Maltę, wyspa stała się bardzo chętnie odwiedzanym przez Polaków celem wakacyjnych wycieczek. I świetnie - może nam zaoferować naprawdę niezliczoną ilość wyjątkowych atrakcji. Daj się zachwycić niepowtarzalnej atmosferze Malty i poznaj uroki jej nadmorskiego skalistego pejzażu.

 • ​Atrakcje Gozo. Kierunek - Malta!

  Gdzie by tu pojechać na wakacje? Marzy ci się błoga atmosfera, piaszczyste plaże, ciepłe morze, a do tego urokliwe małe miasteczka? Jeśli tak, nie wahaj się i rezerwuj lot na Maltę! Wyspa Gozo posiada wszystko, czego potrzebujesz do udanego wypoczynku, a nawet wiele więcej. Daj się uwieść jej wyjątkową atmosferą, ciszą i sielskim krajobrazom.

 • ...świątynie ku czci bogini płodności. W ruinach odkryto również wymyślną biżuterię i ozdobne guziki. Niektórzy badacze uważają Maltę za kolebkę matriarchatu.

 • Malta - krajobrazy, historia i Hollywood

  .... Stosunkowo niskie ceny, wiele podwodnych tras, o różnym stopniu trudności i głębokości, możliwość nurkowania z brzegu lub łodzi, przyciąga na Maltę wielu wielbicieli tej przygody. Podwodny świat pełen jest(...) jest identyczne jak w Hollywood, jednak to nie jedyne, co łączy Maltę z gwiazdami światowego kina. Kręcono tu wiele filmów, m.in. Troję, Gladiatora, Popeye, czy Hrabiego Monte Cristo. Warto wybrać się...

 • Malta – najlepszy wybór dla ambitnych uczniów

  Krystalicznie czysta woda, urokliwe miasteczka, afrykańskie słońce i turyści z całego świata, przyjeżdżający nie tylko po to, by zwiedzać, ale także uczyć się angielskiego – taka jest Malta, maleńkie europejskie państewko na Morzu Śródziemnym.

 • Malta znaczy spokojne miejsce

  Najpierw Maltę zobaczyłem z pokładu samolotu, który nim wylądował na tej wyspie przeleciał nad Sycylią i wtedy pilot zwrócił uwagę na górę w kształcie stożka. To była Etna, największy wulkan w Europie.

Zdjęcia na temat: na maltę
Dyskusje na temat: na maltę