• Informacje na temat:

  na madagaskar

Artykuły na temat: na madagaskar
 • ​Madagaskar - jak poruszać się po wyspie

  Madagaskar ze względu na dominujący kolor występującej tam gleby zyskał sobie miano "czerwonej ziemi". Trzeba przyznać, że właśnie ziemi tam nie brakuje, dzięki czemu poruszanie się po wyspie może być powodem wielu ciekawych sytuacji, które nie zawsze są do przewidzenia.

 • IMKA: Premiera „Beniowskiego, króla Madagaskaru”

  ...11 marca br. w Teatrze IMKA odbędzie się premiera „Beniowskiego, króla Madagaskaru” w reżyserii Pawła Świątka wg poematu, który stanowi popis wyobraźni, fantazji i ironii Juliusza Słowackiego. Na spektakl zapraszamy 12 i 13 marca o godz. 19:00.

 • Prosta koncepcja "Madagaskaru"

  ...1 lipca 2005 roku na ekranach polskich kin zadebiutował "Madagaskar", najnowsza animacja komputerowa studia DreamWorks SKG, studia Stevena Spielberga, Jeffrey'a Katzenberga oraz Davida Geffena, które wyprodukowało takie obrazy, jak "Shrek", czy "Mrówka Z".

 • Przewodnik po Madagaskarze

  Madagaskar pomimo swoich pokaźnych rozmiarów nie jest częstym kierunkiem turystycznych wojaży. Czwarta co do wielkości wyspa na świecie swoją dziką i nieprzewidywalną fauną i florą jednych może zniechęcić a drugich wręcz zafascynować. Bez wątpienia polecamy Madagaskar jako cel wakacji. To idealne miejsce do obcowania z dziewiczą naturą.

 • Egzotyka bez przykrych symptomów zmiany stref czasowych

  Kapsztad w RPA, Seszele, Madagaskar, Mauritius i Tanzania - to egzotyczne kierunki, które podróżni z Polski mogą odwiedzić bez dokuczliwych oznak zmiany stref czasowych. Kilkunastogodzinny lot np. do Kapsztadu pozwoli nawet pozostać w tej samej strefie czasowej.

 • ​Antananarywa - metropolia w centrum dżungli

  Wyprawa na Madagaskar to z pewnością gwarancja niezapomnianych przeżyć dla ciebie i twoich najbliższych. Jeżeli jesteś fanem przestrzeni miejskiej, a jednocześnie poszukujesz czegoś niecodziennego i egzotycznego, to powinieneś spędzić kilka dni w samym sercu czwartej co do wielkości wyspy na świecie. Antananarywa to niezwykłe połączenie ogromnej metropolii z klimatem mniejszego miasta, które żyje...

 • ...  Po wyjściu z pracy pojechałam kupić bilety na Madagaskar dla siebie i córci, bo M miał dużo pracy i nie mógł z nami jechać. W domu czekał na mnie obiadek...

 • Weekend w kinie

  W pierwszy weekend lipca na ekranach polskich kin zadebiutują trzy produkcje: "Madagaskar" - przebojowa animacja twórców "Shreka" , "Głęboko w gardle" - dokument o kulisach powstania głośnego filmu "Głębokie gardło" oraz japońsko-koreański thriller "Gra wstępna" .

 • Mora mora - tylko spokojnie

  Madagaskar widziany z pokładu jachtu to niedostępna, zielona ściana. Dróg tu mało. Transport od wieków odbywa się na łodziach. Wzdłuż wybrzeża. Powoli.

 • Herbaciany demakijaż

  Wyciąg z zielonej herbaty ma działanie detoksykujące i antyutleniające, z białej detoksykujące dotleniające komórki, a z herbaty z Madagaskaru: działanie detoksykujące wzmacniające ochronę komórek. Te właściwości wykorzystano w kosmetykach Yves Rocher.

Zdjęcia na temat: na madagaskar
Dyskusje na temat: na madagaskar