• Informacje na temat:

  na kubę

Artykuły na temat: na kubę
 • Czym kusi Kuba?

  Wycieczki na Kubę zyskują na popularności i nie tylko ze względu na spadające ceny wyjazdów. Turyści chcą odwiedzić kraj, zanim zajdą tam nieodwracalne zmiany.

 • Kuba. Wyspa bez ojca

  Podobno próbowano go zabić 638 razy. Sięgano po wybuchające cygara, zatrute drinki i bomby ukryte w muszlach. Ostatecznie zmarł z przyczyn naturalnych w wieku 90 lat. Na jego nagrobku widnieje tylko jedno słowo: Fidel. O tym, jaki był El Comandante i jaka przyszłość czeka Kubę po jego śmierci, opowiada Adam Kwaśny z Towarzystwa Przyjaciół Kuby.

 • Dlaczego warto odwiedzić Kubę

  Doprawiona pikantną salsą, rumem i dymem cygar Kuba od zawsze rozpalała wyobraźnię. Dziś stoi na progu zmian, rewolucyjne hasła, podobnie jak sam Fidel Castro, mocno posiwiały, zaś Che Guevara stał się symbolem popkultury. Warto więc odwiedzić Kubę, zanim się zmieni. Czy na lepsze?

 • Kuba. Nostalgiczna podróż

  Największym skarbem Kuby nie są ani przepiękne plaże, ani jeżdżące po ulicach samochody sprzed bez mała 70 lat. Magnesem, który ściąga tu turystów z całego świata, są sami Kubańczycy. Gdy Ibrahim Ferrer śpiewa o miłości, nikt nie ma wątpliwości, że tu ludzie naprawdę wiedzą, po co żyją. Kubańczycy opanowali do perfekcji celebrowanie zwykłej radości istnienia. Mimo warunków. I właśnie za to Kubę...

 • Jak przygotować się do podróży na Kubę

  Przygotowaliśmy parę praktycznych informacji dotyczących wiz, pogody i ubezpieczeń medycznych, które na pewno pomogą ci przygotować niezapomnianą wyprawę na Kubę.

 • Kuba. Dlaczego warto tam pojechać?

  Cudowne plaże, palmy i błękit morza. Burzliwa historia wyspy i urok postkolonialnej architektury. To tylko kilka powodów, dla których warto odwiedzić Kubę.

 • Kuba Wojewódzki zmienia zawód

  Czyżby dziennikarz poza aktorstwem i tym, co robi na co dzień, chciał posmakować czegoś innego? Okazuje się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Co tym razem wymyślił Wojewódzki?

 • Kuba Wojewódzki potrafi całować

  Tym razem dziennikarz nie zwracał uwagi na światła telewizyjnych spotów. W obliczu kamer namiętnie pocałował... znanego aktora.

 • Kim Kardashian West boi się, że złapała wirus Zika podczas wycieczki na Kubę

  ...się tym nie martwić. Kourtney odpowiedziała:  - Ugryzł cię komar? Kim przyznała, że nie i zadała siostrze to samo pytanie. Piękna brunetka odpowiedziała:  - Nie. Siostry pojechały na Kubę...

 • Kuba Wojewódzki ma nowe luksusowe hobby

  Dziennikarz już nie ogranicza się do drogich samochodów. Przesiadł się do jeszcze bardziej luksusowej maszyny.

Zdjęcia na temat: na kubę
Wideo na temat: na kubę
 • Wzruszony Kuba Wesołowski

  - W końcu to tylko bieganie - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Kuba Wesołowski przed ultramaratonem na 100 kilometrów. Aktor biegł dla małego Bartka, który potrzebuje nowej protezy nogi. - Nigdy nie zrobiłbym tego biegu, gdyby nie bezinteresowna pomoc czterech osób i obecność Bartka na mecie - zaznaczył. W studiu programu rodzice Bartka Karolina i Damian opowiedzieli, jak poznali Kubę. (DDTVN

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wrócili do siebie?

  Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wrócili do siebie? - Spotkałem rzeczonych Kubę oraz Renatę i rzeczywiście razem spożywali posiłek w postaci ryby i frytek. Jednak spożywanie posiłku to nie jest jeszcze wystarczający dowód, że jest się ze sobą. Myślę, że samych zainteresowanych trzeba zapytać, a nie chciałbym nosić plotek - powiedział Wujaszek Liestyle, który spotkał gwiazdy na Openerze.

 • Gorąca Kuba oczami Tomasza Zubilewicza. Co go zaskoczyło?

  Prezenter pogody Tomasz Zubilewicz wyjechał na Kubę. Co go tam najbardziej zaskoczyło? Czy można przejechać przez wyspę nie wydając dużo pieniędzy? W "Dzień Dobry TVN" opowiedział też o tym, czy kraj zmienił się po śmierci Fidela Castro.

Dyskusje na temat: na kubę
 • kocham chłopaka mojej koleżanki

  Z Zuzą znamy się już prawie 2 lata, bardzo ją lubię, bardzo.. Zuza spotyka się z Kubą...zaprzyjaźżniliśmy się.. pewnego dnia tuż przed urodzinami Zuzy zadzwonił do mnie i zapytał co z prezente, czy kuppimy Zuzie coś razem..potem pakowaliśmy prezent..i ehh stało się pocałowaliśmy sie..terz piszemy do siebie sms-y i dzwonimy.. bardzo lubię Zuzę, Kubę kocham...co robić?

 • Re: Kuba Wojewódzki. Pomysł na majówkę

  Mam 63 lata i od zawsze uwielbiałam Kubę i Agnieszkę Chylińską.Pozdrawiam !

 • Re: podróż poślubna

  No tak super sprawa, żeby się wybrać w podróż poślubną w jakieś dalekie i egotyczne miejsce;) Ja osobiście pojechałabym na Kubę albo na Jamajkę. Im bardziej egzotycznie i nietypowo tym lepiej;) Ale co tam w zasadzie liczy się przede wszystkim z kim się jedzie. A jak się jedzie z własnym i osobistym mężem wszędzie może być pięknie;)

 • Re: Czym kusi Kuba?

  Latem na Kubę ??? Bo niskie ceny? Tam nie ma climy nie wytrzymasz.

 • Re: Kobiety wolą starszych facetów

  Popatrzmy na Kubę Wojewódzkiego, albo na Georga Clooney'a .... chyba jednak niekoniecznie wiek warunkuje dojrzałość .... A i z własnego doświadczenia też dodam -- zwykle wiązałam się z mężczyznami właśnie o ok. 10 lat starszymi .... i wcale nie oznaczało to, że są tacy jakimi chciałabym zarówno ja jak i kilka tu innych osób ich widzieć ... niestety ....

 • Re: Kuba Badach. Mężczyzna perfekcyjny

  oj kolega nie wie co pisze, Kubę promuje trójka, to bądź co bądź stacja "państwowa" a płyta świetna!

 • Re: Wzruszony Kuba Wesołowski

  ubiłam Pana Kubę za grę aktorska teraz dołożył jeszcze jeden temat. Młody wrażliwy człowiek, czy sa jeszcze tacy? Okazuje się że tak. Duży szacun.

 • Re: Renulka na Helu. Internauci zachwyceni!

  Pogoniła Kubę, bo Kuba to pustojajec.

 • Re: Kuba Wojewódzki ma nowy samochód. Cena szokuje

  I kto bogatemu zabroni.Jednego nie można zarzucić Kubie to inteligencja.Brawo ja się cieszę ,że ludzie mają pieniądze i potrafią z nich czerpać przyjemności ,a nie odkładać w żydowskich bankach.Zycie jest krótkie ,młodość nie wieczność choć Kuba na swoje 50+ lat trzyma się super.Pozdrawiam Kubę i zazdrośników którzy we wtorek zasiadają przed TVN.