• Informacje na temat:

  na kostarykę

Artykuły na temat: na kostarykę
 • ​Kostaryka - informacje ważne dla turystów

  Przydatne informacje Aby odwiedzić Kostarykę nie będziesz potrzebował wizy, jednak od lat funkcjonuje tak zwana opłata wylotowa i wyjazdowa, którą musi uiścić każdy turysta. Ich wysokość waha się od kilku do kilkudziesięciu dolarów. I to kolejna ważna informacja - choć w całym kraju funkcjonuje lokalna waluta (100 colonów kostarykańskich równa się ok. 50 polskich groszy) w bardzo wielu...

 • ​San Jose - serce Kostaryki

  Sercem malutkiego malowniczego państwa w Ameryce Południowej - Kostaryki - jest również stosunkowo niewielkie miasto. Mimo że San Jose nie imponuje swoim wiekiem (zostało założone dopiero w połowie XVIII wieku), to miejsce, w którym znajdziesz najwięcej zabytków i atrakcji Kostaryki. Zwiedzanie tego miasta dostarcza niesamowitych wrażeń i z pewnością będzie niezapomnianą przygodą.

 • Obyczaje i kultura na Kostaryce

  Kostaryka to niewielki kraj położony w Ameryce Środkowej. Jego mieszkańcy pomimo tego, że są Latynosami nie posiadają wielu cech, które są z nimi kojarzone. Kostarykańczycy, czyli tak zwani "ticos" są spokojni i przyjaźnie nastawieni do turystów. To właśnie ich specyficzna kultura, zwyczaje a nawet kuchnia sprawiają, że Kostaryka jest interesującym kierunkiem egzotycznej podróży. Zapoznaj się z naszym vademecum a przekonasz się, że warto sprawdzić to wszystko na własnej skórze!

 • Kim Kardashian pokazuje wdzięki

  Kim Kardashian odpoczywa w Kostaryce. W sieci opublikowane najnowsze zdjęcia gwiazdy w bikini.

 • Sposoby na szczęście z czterech stron świata

  W rankingu najszczęśliwszych narodów, obok krajów zamożnych, znalazła się też biedna Kostaryka. Bo oprócz dobrobytu liczy się podejście do życia. Przeczytaj, na czym ono polega, i wybierz model, który najbardziej ci odpowiada.

 • W maju do grona kobiet głów państwa dołączy kolejna pani - prezydent Kostaryki. Kim są kobiety, które zostały wybrane na tak prestiżowy urząd?

 • Kobiety trzymające władzę

  W maju do grona kobiet głów państwa dołączy kolejna pani - prezydent Kostaryki. Kim są kobiety, które zostały wybrane na tak prestiżowy urząd?

 • Ishigaki - turystyczną perełką 2018 roku

  Ishigaki to japoński raj na ziemi, który TripAdvisor umieścił na szczycie listy miejsc, które warto odkryć i które będą cieszyły się rosnącym zainteresowaniem w tym roku. Co ciekawe, obok egzotycznych zakątków świata znalazł się również Gdańsk.

 • Róbmy zakupy odpowiedzialnie

  ​Dyskonty i supermarkety skrupulatnie kontrolują wygląd egzotycznych owoców, które przyjmują do sprzedaży. Mają być idealne, bez skazy. Takie najchętniej kupujemy.

 • Jak jeść, by dożyć stu lat

  Wiedzą to mieszkańcy pięciu miejsc na świecie, którzy dożywają stu i więcej lat w zdrowiu. Oto sekret ich diety.

Zdjęcia na temat: na kostarykę
Wideo na temat: na kostarykę
 • Iza Miko o wakacjach w Kostaryce

  Iza Miko zdradziła w "Dzień Dobry TVN" jak wyglądały jej wakacje w Kostaryce. Dlaczego wyjechała sama i co jej się w tym podobało? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: na kostarykę
 • Re: Urlop z lornetką w rękach

  uwielbiam te tytuły: " Polacy pokochali ten wakacyjny kierunek". Bo Polacy pokochali: Portugalię, Hiszpanię, Francję, Austrię, Włochy, Chorwację, Czarnogórę, Grecję Turcję, chyba i Benin, Senegal, Argentynę, Kostarykę, wszystkie wakacyjne kierunki Polacy pokochali.

 • Re: Szwajcaria: Na narty nawet latem

  JA TAM WOLĘ HAWAJE KUBĘ I KOSTARYKĘ TANIEJ LEPSI LUDZIE NIŻ GBUROWACI SZWAJCARZY