• Informacje na temat:

  na emeryturze

Artykuły na temat: na emeryturze
 • Uroki życia na emeryturze

  ...emeryturze trzeba dbać o swoje zdrowie , aby służyło nam jak najdłużej. Obok kompleksowych regularnych badań, wizyt u lekarza prowadzącego, warto wprowadzić suplementację diety. Odpowiednia suplementacja...

 • Na emeryturze nie rezygnuj z aktywności

  ...właśnie na emeryturze postanawiają uzupełnić swoje wykształcenie i zaspokoić głód wiedzy. Niektórzy wtedy zaczynają wymarzone studia, bo wreszcie mają na to czas. W odpowiedzi na istniejące potrzeby od lat(...) zwiedzania, a jednocześnie uwzględniają łatwiejsze, mało męczące trasy. Druga młodość? Codzienność osób na emeryturze to, wbrew krzywdzącym stereotypom, nie tylko spędzanie czasu w kolejkach do...

 • Ani myśli o emeryturze

  Chodziła w sukienkach uszytych z worków po ziemniakach.

 • Na emeryturze zostałam modową blogerką

  Kiedy Krystyna Bałakier zakładała internetowy pamiętnik, nie sądziła, że odniesie taki sukces. Dziś jej rady na temat ubierania się i jej stylizacje doceniają setki kobiet.

 • Jestem na emeryturze, jestem na marginesie?

  Mojego męża, od kiedy jest na rencie, interesują tylko ryby. Jeździ prawie codziennie, jakby chciał wyłowić wszystkie z rzek i jezior... A ostatnio poznałam pewnego przystojnego pana.

 • Prostytutka na emeryturze

  Czym może zajmować się kobieta lekkich obyczajów, gdy zakończy karierę?

 • Playboy na emeryturze

  Jak być szczęśliwą z mężczyzną z przeszłością?

 • Adam Małysz i jego rajskie wakacje

  Adam Małysz jest jednym z najlepszych skoczków narciarskich w historii tej dyscypliny. Jego osiągnięcia wzbudzają powszechny podziw. Jednak na „emeryturze” mężczyzna realizuje nowe pasje.

 • Krystyna Janda chce umrzeć na scenie

  Aktorka wyznała, że choć jest już na emeryturze, zamierza grać do końca!

 • Wyższa emerytura: Kto ma szansę?

  Na emeryturze liczy się każdy grosz! Warto więc wykorzystać wszystkie sposoby, by ją zwiększyć. Dotyczy to i tej już pobieranej, i przyszłej.

Wideo na temat: na emeryturze
 • Co robi sportowiec na emeryturze?

  Pływaczka Otylia Jędrzejczak, która w tym roku zakończyła karierę sportową, mówiła w studiu "Dzień Dobry TVN" o emeryturze sportowców. Czy wszyscy dobrze ją znoszą? - 70 proc. zawodników na wysokim szczeblu ma depresję - stwierdziła sportsmenka i wyjaśniła, co może być tego przyczyną.

 • Seks w dojrzałym wieku. Jak może wyglądać?

  Życie intymne na emeryturze. Jak może wyglądać? - To wynika z bilansu życia jaki dokonujemy i czy dochodzimy do wniosku, że mamy apetyt na życie - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" seksuolog dr Alicja Długołęcka. Jak radzić sobie z różnego rodzaju problemami?

 • Seks w dojrzałym wieku. Jak może wyglądać?

  Życie intymne na emeryturze. Jak może wyglądać? - To wynika z bilansu życia jaki dokonujemy i czy dochodzimy do wniosku, że mamy apetyt na życie - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" seksuolog dr Alicja Długołęcka. Jak radzić sobie z różnego rodzaju problemami?

Dyskusje na temat: na emeryturze
 • Re: Czas wolny na emeryturze

  Od tego roku jestem na emeryturze i szczerze mówiąc nie wiem co ze sobą zrobić . Mój wnuk niedługo się urodzi ale moja córka wynajmuje opiekunkę żeby mnie nie obciążać. Nigdy nie miałam hobby chyba muszę coś znaleźć. Co forumowicze na emeryturze robią w wolnym czasie? :) Możesz siedzieć 24-ry na dobę przed komputerem z przerwami na posilki i spanie.

 • Re: Jestem na emeryturze, jestem na marginesie?

  Moja mama na emeryturze zaczęła dużo czytać. Problem jednak w tym, że zaczął się jej pogarszać wzrok. Udało się jednak powstrzymać ten proces dzięki Gold luteinie - ten preparat pozwolił jej odzyskać komfort czytania bez uczucia zmęczenia oczu

 • Re: Czas wolny na emeryturze

  Tylko nie żadne koło emerytów!Uchowaj Cię Boże!Tam sami kwękający i bez ustanku żyjący swoimi dolegliwościami.Jak czujesz siędobrze to na pewno masz jakichś przyjaciół,znajomych,zależy Jak wyglądasz?może zadbać o własny image i rozwój zainteresowań?Ja też jestem trzy lata na emeryturze a wyglądam ponoć na 20 lat mniej,bo nie spotykam się ze starymi babciami ale z młodymi osobami,zapisałam się na

 • Re: Jestem na emeryturze, jestem na marginesie?

  Ja swoja babcię regularnie odwiedzam, rodzeństwo tak samo, a z moimi rodzicami widzi się bardzo często. Kontakt zintensyfikował się po tym jak trafiła do szpitala - po powrocie do domu była bardzo słaba i się nią opiekowaliśmy. Ja dbałam m.in o dietę - znalazłam prosty sposób jak ją uzupełnić. Zaczęłam jej kupować Nutramil - przypadł jej do gustu smak truskawkowy. Pije go 2 razy dziennie i dzięki temu uzupełnia wszystkie niedobory :)

 • Re: Czas wolny na emeryturze

  Przede wszystkim zapisz się się w swoim mieście, do związku emerytów i rencistów. Moja mama jest bardzo zadowolona, bo jeździ i zwiedza świat..za niewielkie pieniądze;)

 • Re: Weronika Rosati w Londynie

  niech zgadnę - tatuś na emeryturze?

 • Re: Czas wolny na emeryturze

  moja mama tez nalezy do kola emerytów i sobie chwali :)

 • Re: Co robi sportowiec na emeryturze?

  w wieku 30 paru lat na emeryturze......... i to nie 800zl........... bez przesady!!! ma problem !!! niech idzie do pracy na 8 godz. dziennie za 1300zl.!!!

 • Re: Czas wolny na emeryturze

  RE adeu-Ty chyba nie wiesz co piszesz.Oczywiście ,że wiem jacy ludzie tam się skupiają.Po prostu baby mające na głowie trwałe i zachowujące się czasem jak małe dziciaczki,w autokarze śpiewy z okresu pobytu pierwszej klasy szkoły podstawowej,tańce?Jakie/Dwa na jeden?ŚMIESZY MNIE TO CO NAPISAŁAŚ!!!!A tak na marginesie ,jeden ze znanych geriatrów wypowiedział takie zdanie-ludzie im są starsi tym więcej powinni przebywać z młodymi,to pomaga im w dążeniu do przodu a nie COFANIU SIĘ!!!Zresztą każdy...