• Informacje na temat:

  mykonos

Artykuły na temat: mykonos
 • Naga Krupa na basenie

  Joanna Krupa po rozwodzie z mężem spędza wakacje z Dawidem Wolińskim na Mykonos.

 • Chodakowska wie, jak zmotywować kobiety

  Ewa Chodakowska przebywa obecnie na greckiej wyspie Mykonos. Mimo, że jest na wakacjach, ani myśli, by przestać motywować swoje fanki do działania.

 • Lindsay Lohan oczekuje przeprosin od Egora Tarabasova

  ...30-letnia aktorka rozstała się z rosyjskim biznesmenem w zeszłym miesiącu po agresywnej kłótni na plaży w Mykonos.

 • Krupa odlicza dni do wakacji

  Joanna Krupa, której rozwód został już oficjalnie potwierdzony, wrzuciła na swoje konto na Instagrama fotkę z podpisem: "Liczę dni do Mykonos".

 • Chodakowska wypina się na greckiej wyspie

  Ewa Chodakowska nie ustaje w promocji swojego szczęśliwego i pełnego pasji życia na Instagramie. Tym razem wrzuciła krótki, własnoręcznie zmontowany film z greckiej wyspy Mykonos.

 • Marina i Sara Boruc nagrały cover

  Najpopularniejsze polskie WAGs przyjaźnią się od wielu lat. Zapewne dlatego - wiedząc, że wzajemnie mogą liczyć na dobre towarzystwo - postanowiły razem wyjechać na wakacje. Lato spędzają na Mykonos.

 • Robert Lewandowski - "celebrating time"

  ..."Celebrating time with my love" - czytamy na profilu naszego napastnika Roberta Lewandowskiego, pod zdjęciem na brzegu morza z żoną Anną. "Bawcie się dobrze , korzystając z uroków miłości i tego miejsca " - komentują internauci. Polscy "Beckhamowie" są na greckiej wyspie Mykonos.

 • Kaja Śródka: Zabiorę synka na sopockie plaże

  Kaja Śródka nie boi się podróżować z małym dzieckiem. Roczny synek Teodor będzie jej towarzyszył podczas tegorocznych wakacji na greckiej wyspie Mykonos. Projektantka i jej partner zamierzają także zabrać syna nad polskie morze.

 • Anna Starmach na wakacjach

  ... Również Anna Starmach wybrała Grecję. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z wyspy Mykonos, na którym pozuje ubrana w dżinsy i błękitną koszulę. Internauci natychmiast zwrócili uwagę na jeszcze jeden szczegół - smartwatch na nadgarstku. Okazuje się, że to prezent od męża!

 • Joanna Krupa bez makijażu

  ...- O tym czy jesteś bogaty nie świadczy saldo na koncie w banku, tylko to, co masz w sercu - to kolejne hasło, którym Krupa dzieli się na portalu społecznościowym. Cóż, piękność z Polski przebywa obecnie w luksusowej willi na Mykonos. Ciekawe, co miałaby nam do powiedzenia w mniej komfortowej sytuacji.

Wideo na temat: mykonos
 • Łukasz Jakóbiak i Joanna Przetakiewicz zatańczyli na stole w klubie na Mykonos

  Łukasz Jakóbiak od lat zabiegał o wywiad z Joanną Przetakiewicz. Projektantka mody jest niestety bardzo zajętą kobietą i do tej pory nie udało jej się znaleźć czasu, by przybyć do jego kawalerki. Dziennikarz wpadł na pomysł, by połączyć pracę z przyjemnością i namówił kobietę na rozmowę podczas wakacji na Mykonos. Jak wyglądał ich taniec na stole? (X-news)

 • Wakacyjne plany Kai Śródki

  Kaja Śródka nie boi się podróżować z małym dzieckiem. Roczny synek Teodor będzie jej towarzyszył podczas tegorocznych wakacji na greckiej wyspie Mykonos. Projektantka i jej partner zamierzają także zabrać syna nad polskie morze.

 • Ulubione wakacyjne miejsce Kate i Williama

  - Mykonos przeżywa spadek swojej popularności, bo najpierw zaczynają tam jeździć gwiazdy, potem zaczynają tam jeździć wszyscy, a potem gwiazdy szukają czegoś bardziej egzotycznego - powiedziała Anna Wendzikowska. Gdzie wypoczywają znani i lubiani z Hollywood? A jaki kierunek wakacyjnych podróży wybierają księżna Kate i książę William?

Dyskusje na temat: mykonos