• Informacje na temat:

  muzeum historii naturalnej londyn

Artykuły na temat: muzeum historii naturalnej londyn
 • Gdzie tanio przenocować w Londynie?

  Rocznie do stolicy Wielkiej Brytanii przyjeżdża aż 16 mln odwiedzających! Miasto dysponuje więc dużą bazą noclegową dostosowaną do potrzeb różnych turystów. Jak się w tym odnaleźć, żeby nie przepłacić za byle jaki nocleg? W Londynie znajdziecie zarówno luksusowe hotele w najwyższym standardzie, jak i wieloosobowe pokoje - noclegownie na studenckie wypady.

 • Zwiedzanie Londynu z dziećmi

  Do stolicy Wielkiej Brytanii możesz wybrać się wraz z dziećmi bez obaw, że będzie im się nudzić. W Londynie na najmłodszych czeka wiele atrakcji.

 • Londyn oszalał na punkcie Paddingtona. Do kin weszła ekranizacja przygód bohatera książek dla dzieci, a w angielskiej stolicy stanęło 50 rzeźb misia. Podążając tropem niedźwiadka, można zejść z popularnych szlaków turystycznych I pokazać dzieciom miasto od innej strony. Iga Nyc...

 • Śladami misia Paddingtona

  ...​Londyn oszalał na punkcie Paddingtona. Do kin weszła ekranizacja przygód bohatera książek dla dzieci, a w angielskiej stolicy stanęło 50 rzeźb misia. Podążając tropem niedźwiadka, można zejść z popularnych szlaków turystycznych i pokazać dzieciom miasto od innej strony.

 • Londyn uważany jest przez wielu za najwspanialsze miasto w Europie. W stolicy Wielkiej Brytanii czeka na turystów mnóstwo atrakcji. Ogromną wartość historyczną ma przede wszystkim dzielnica Westminster. Część City jest bankowym centrum miasta o nowoczesnym klimacie.

 • Kalendarz Pirelli 2003

  W Muzeum Historii Naturalnej w Londynie firma Pirelli zaprezentowała kolejną edycję najsłynniejszego kalendarza na świecie.

 • Powstanie Warszawskie oczami nastolatków

  ...wypełniły "Galop ’44", sama nie wymyśliłam. Nie śmiałabym. Większość historii odnalazłam w Archiwum Historii Mówionej prowadzonym przez Muzeum. Część usłyszałam bezpośrednio od powstańców. Rozdzieliłam je(...) chłopcy odwiedzają Muzeum Powstania Warszawskiego. Młodszy z nich dokonuje niezwykłego odkrycia: w budynku znajduje się przejście do centrum Warszawy 1944 roku! Bohaterom "Opowieści z Narnii" jako wrota...

 • 4 miasta, do których warto wybrać się na majówkę 2019

  .... Wśród nich można wymienić 135-metrowe London Eye - punkt widokowy na całe miasto, Muzeum Harry’ego Pottera i King’s Cross Station, gdzie znajduje się peron 9 i ¾ z powieści, Muzeum Historii Naturalnej z 70 tysiącami (!) eksponatów, Muzeum Sherlocka Holmesa czy ogród botaniczny Kew Gardens, który posiada największą na świecie ekspozycję żywych roślin. Z pewnością będzie co robić! 2. Rzymskie...

 • Podróż do Londynu z dzieckiem

  Musisz, chcesz lub po prostu lubisz latać do Londynu, a odkąd pojawiło się dziecko, nie wiesz, jak zaplanować swój dzień w domu, a co dopiero w podróży? Nic nie szkodzi, podpowiemy, jak przygotować malucha do niesamowitych wakacji i co zobaczyć, abyście bezstresowo i przyjemnie spędzili czas.

 • Miejsca w Europie, gdzie warto pojechać z dziećmi

  Londyn - dla małych i dużych odkrywców Londyn powinien nosić tytuł miasta najbardziej przyjaznego turystom z dziećmi. Z dwóch powodów: darmowych wstępów do muzeów oraz ogromnej liczby parków miejskich. Najlepszym punktem wycieczki do stolicy Wielkiej Brytanii nie jest ani zmiana warty, ani robienie zdjęć z Big Benem.  Koniecznie zobaczcie Muzeum Historii Naturalnej oraz Muzeum Techniki. Nie...

Zdjęcia na temat: muzeum historii naturalnej londyn