• Informacje na temat:

  mumia

Artykuły na temat: mumia
 • Mumio zaprasza do Krakowa

  3 marca w krakowskim teatrze Variètè wystąpi kinoteatr Mumio ze spektaklem "Welcome Home Boys".

 • Kabaret Mumio realizuje film

  Grupa kabaretowa Mumio, najbardziej znana z telewizyjnych reklam jednej z firm telefonii komórkowej, przygotowuje się do realizacji filmu fabularnego.

 • Titanic - pięć teorii spiskowych, o których nie wiedziałeś

  Titanic jest na ustach całego świata. Najwspanialszy, niezatapialny. Jednak czy na pewno? Szybko okazuje się, że niestety nie. Do dziś trudno w to uwierzyć, dlatego wciąż szukamy wyjaśnień. Nie zawsze naturalnych. Cóż mogło spowodować zatonięcie niezatapialnego statku? Według niektórych... klątwa egipskiej mumii. Jedna z plotek twierdzi, że Titanicem transportowana była mumia, należąca do...

 • Jadwiga i Dariusz Basińscy: Wymodlone małżeństwo

  Bawią publiczność do łez podczas występów swojego kabaretu Mumio. Wzruszają, gdy z wiarą opowiadają, jak Bóg działa w ich życiu i małżeństwie.

 • ​Historia polskiego kabaretu

  Od Zielonego Balonika do Mumio. Między laboratorium artystycznym a towarzyską biesiadą. Od kabaretu literackiego do rewii. Po radio i telewizję.

 • Dziennika panny służącej

  ​Moja pani zachowała w całej swej postaci coś z dziewicy, ze starej panny, jakąś gorycz i skwaszenie, jakieś wyschnięcie, miała w sobie coś z mumii, a u blondynek to rzadkie.

 • ...smialam sie a pozatym ona jest islam a nie mumia z egiptu zebys ja tak pookrecal . potem poszedl bajerowac "Holly Berry" ale dostal kosza . Pojechalysmy potem cos zjesc i w knajpie dwoch gostkow...

 • Pamiętacie jeszcze Hotel Transylwania? Dracula, nastoletnia wampirzyca wchodząca w trudny wiek, mumie, gremliny, szkielety, Quasimodo, niewidzialny, rudy przyjaciel wujka Frankiego (pudrujący pośladki przed imprezą) i autostopowicz w jednym budynku? Tak! To wszystko, a nawet więcej... Przecież wielogłowy smok z rozwarstwieniem jaźni (czyt. „rozsześćceniem jaźni”) ubolewający nad warunkami hotelowymi, czy flegmatyczny, kilkupiętrowy yeti (robiący jedynie dobre wrażenie) - to zwykła...

 • Powrót władcy wampirów

  Sir William Protheroe, kustosz działu znalezisk niesklasyfikowanych Muzeum Brytyjskiego, jego asystent George, łobuziak Eddie oraz urocza córka pastora, Liz, uczestniczą w niezwykłym wydarzeniu - odsłonięciu mumii z Sakkary.

 • Czy jest grubą przesadą, żeby oddzielić scenę polityczną od sceny kabaretowej? Czy Daniec, Drozda i kabaret Mumio nie zaspokajają naszej potrzeby kontaktu z satyrą? - pyta Tomasz Lis autor ksiażki "Polska, głupcze!", błyskotliwie opisując m.in. nasze najważniejsze afery, sukcesy, problemy, postaci i powiedzonka od 1989 roku.

Zdjęcia na temat: mumia
Wideo na temat: mumia
 • Tom Cruise na planie swoich filmów urządza "jaskinię bólu"

  Tom Cruise, promując film "Mumia", potwierdził, że na planie swoich filmów urządza tzw. "jaskinię bólu". Czym jest owa jaskinia? To miejsce bardzo intensywnych ćwiczeń, do których każdego dnia przyłączali się członkowie ekipy filmowej. Tom Cruise zaznacza, ze jest to miejsce tylko dla najbardziej wytrwałych. - Wejście jest otwarte dla wszystkich - podkreśla aktor. Zachwyceni tym doświadczeniem są

Dyskusje na temat: mumia