• Informacje na temat:

  mino wakacje

Artykuły na temat: mino wakacje
 • Groźne wakacje?

  ​Planując podróż poza Europą, należy pamiętać, że w wielu krajach możemy zetknąć się z groźnymi chorobami. Na które kierunki należny uważać? Warto to wiedzieć, aby odpowiednio przygotować się do wyprawy.

 • Wakacje 50 plus

  Lato w domu, na ławce przed blokiem lub z wnukami? Niekoniecznie! Dojrzałe osoby coraz częściej chcą wyjeżdżać na wakacje.

 • Wakacje na Sardynii

  ...kąpieli w szafirowym morzu. Sceneria idealna na wymarzone wakacje.

 • Rajskie wakacje Małgorzaty Sochy

  Małgorzata Socha jest chyba jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Sympatię widzów zyskała rolami w popularnych serialach (m.in. „BrzydUla”, „Na Wspólnej” czy „Przyjaciółki”).

 • Viola Piekut na bliskowschodnich wakacjach

  Ulubiona projektantka gwiazd odpoczywa po bardzo pracowitej końcówce roku.

 • Rajskie wakacje Natalii Siwiec

  ...pełen jest ciepłych, rodzinnych zdjęć. Ostatnio cała trójka wybrała się na egzotyczne wakacje do Meksyku. Fotografią z pięknego kurortu celebrytka pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na zdjęciu...

 • Moje wielkie greckie wakacje

  ...pałacu legendarnego króla Minosa, pod którym Dedal zbudował mityczny labirynt. Na Krecie znajduje się również jedyny park narodowy Grecji. Jego częścią jest wąwóz Samaria, w najwęższym punkcie mający...

 • Wstydliwy problem na wakacjach

  Lato sprzyja infekcjom intymnym. Podróżujemy, korzystamy z publicznych toalet, hotelowych pryszniców, chodzimy na basen, do sauny, siedzimy na zimnym piasku w mokrym kostiumie, częściej się kochamy, czasami z różnymi partnerami. Do tego… wyjeżdżamy na wakacje przepracowane i zestresowane, więc nasza odporność jest osłabiona. To wszystko tworzy idealne warunki do rozwoju infekcji.

 • Olga Bołądź na wakacjach

  Aktorka odpoczywa w Stanach Zjednoczonych. Pokazała prywatne zdjęcia z wyjazdu.

 • Magdalena Lamparska o wakacjach jej życia

  Wcześniej widzowie mogli podziwiać ją m.in. w serialu "39 i pół".  W tamtym czasie spotykała się z aktorem Tomaszem Karolakiem. Jednak Lamparska już dawno zapomniała o tym związku. W październiku 2017 roku urodziła swoje pierwsze dziecko - syna Tymoteusza. Ojcem chłopca jest prezenter i podróżnik Bartek Osumek. Ostatnio aktorka zdradziła, jak spędziła rodzinne wakacje. - To był niesamowity czas...

Zdjęcia na temat: mino wakacje
Wideo na temat: mino wakacje
 • Olga Bołądź o zemście i silnych kobietach

  "Volta" to najnowszy film Juliusza Machulskiego, w którym zagrała m.in. Olga Bołądź. W "Dzień Dobry Wakacje" aktorka powiedziała, kim jest jej bohaterka i jak przestawione są w tym obrazie kobiety.

 • Rutkowski w roli eskperta. Jak wypadł?

  Z badań wynika, że ludzie kłamią osiemnaście razy dziennie. Czy to prawda? Jak kłamią mężczyźni, a jak kobiety? O tym w „Dzień Dobry Wakacje” dyskutował m.in. Krzysztof Rutkowski, który opowiedział o sprawach, jakie prowadzi jego biuro detektywistyczne. Przy okazji udzielił kilku rad. Jak wypadł w roli eksperta?(Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Justin Bieber i "ekipa z miesiąca miodowego" bawili się razem na Bora-Bora

  Justin Bieber wybrał się na wakacje na Bora-Bora i najwyraźniej znalazł tam nowych przyjaciół. Pewna para spędzała swój miesiąc miodowy w tym samym hotelu co gwiazdor. Katie Wollesen opublikowała w sieci zdjęcie z Bieberem, który szybko je skomentował. "Sam nie wiem skąd ta mina... Ciesze się, że was poznałem i życzę udanego miesiąca miodowego" - napisał na Twitterze. Sam opublikował również