• Informacje na temat:

  mino rozrywki

Artykuły na temat: mino rozrywki
 • Radość dla całej rodziny. Parki rozrywki w Polsce

  W Polsce mamy coraz więcej parków rozrywki. Wiele z nich oprócz tradycyjnych atrakcji oferuje sporą dawkę wiedzy o świecie.

 • Parki rozrywki w Wielkiej Brytanii - nie tylko dla dzieci

  ...parków rozrywki, gdzie można spędzić niezapomniany, aktywny dzień. Prezentujemy najlepsze z nich.

 • Serial „Czarne chmury”: Tego o nim nie wiecie!

  Każdy premierowy odcinek, który nadawano w niedzielny wieczór, trzymał widzów w napięciu. Była to rozrywka na najwyższym poziomie.

 • Jedzenie bez obsesji

  ...w tryptofan, aminokwas, który pobudza produkcję serotoniny, hormonu szczęścia. Najwięcej tryptofanu zawierają banany, ale dużo mają go też jajka, brokuły, rośliny strączkowe, tłuste ryby morskie...

 • Smakują i trują, czyli... o grzybach

  ...uszkadzają ważne dla życia układy i narządy, krew oczyszcza się dializą albuminową. Przy niewydolności organu konieczny jest przeszczep. Jak ustrzec się przed zatruciem? Zbierajmy tylko te grzyby...

 • Wieczór panieński na pełnych obrotach

  Wielkimi krokami zbliża się dzień ślubu Twojej siostry czy przyjaciółki? Spotkał Cię zaszczyt bycia świadkiem? Zastanawiasz się jak w nietypowy sposób spędzić wieczór panieński? Postaw na świetną zabawę w Energylandii - największym Parku Rozrywki w Polsce.

 • Wakacje w Polsce: Festiwale, koncerty, festyny!

  Proponujemy wam dodatkową rozrywkę w bonusie do wczasów! Latem turystyczne regiony Polski szykują dla nas mnóstwo atrakcji. Dokądkolwiek się wybieracie, sprawdźcie, co dzieje się w okolicy.

 • Moda w hiszpańskim stylu

  Hiszpania ma wiele do zaoferowania – nie tylko w dziedzinie historii, architektury, sztuki i rozrywki, ale również w modzie. Pobyt w wielkim hiszpańskim mieście może zainspirować cię do zmiany stylu i przeglądu własnej szafy. Jak można opisać styl Hiszpanek i co trzeba mieć w swojej garderobie, by znajomi zaczęli witać cię „hola”?

 • Dania - lekcja przyjemności

  Tutaj nie przyjeżdżamy po słońce, ale by przez kilka dni zaczerpnąć duńskiego luzu i dobrego smaku. Dorośli chętnie pospacerują po kopenhaskich ulicach, a dzieciaki wyszaleją się w parkach rozrywki.

 • ​Oslo alternatywnie

  Nie ma złej pory, by zobaczyć Oslo - położone między norweskimi lasami i fiordami. Samo miasto jest tak norweskie, jak się tylko da i łączy to, co w tym kraju najlepsze - nowoczesność, historię i dbałość o środowisko naturalne. Co to oznacza dla odwiedzających je turystów? Niesamowite widoki, świetną rozrywkę i wygodną podróż.

Wideo na temat: mino rozrywki
 • Ryan Reynolds człowiekiem roku 2017

  Ryan Reynolds wyróżniony przez harwardzkie Hasty Pudding Theatricals mianem Człowieka Roku 2017. Studencka grupa teatralna przyznaje ten tytuł za trwały i imponujący wkład w świat rozrywki. Przed wręczeniem trofeum zostanie przeprowadzony roast artysty. Wydarzenie odbędzie się 3 lutego. Wcześniej tę nagrodę otrzymali m.in. Robin Williams, Bruce Willis czy Richard Gere. (Źródło: Associated Press