• Informacje na temat:

  mierzeń

Artykuły na temat: mierzeń
 • Mierzę innych swoją miarą. To źle?

  Mam koleżankę w swoim wieku. Kilka miesięcy temu zaskoczyła mnie wiadomością, że poznała ciekawego mężczyznę. (...). Okazało się, że ten jej mężczyzna jest o... 20 lat młodszy! Od razu pomyślałam, że zgłupiała.

 • Anna Guzik: Mierzę siły na zamiary

  Miniony rok uważa za udany, udany, choć przyznaje, że nie wszystko poszło jej jak po maśle. Pomimo to, nie robi planów na nadchodzący. Zamierza tylko go powitać inaczej niż zwykle. Sylwester w pracy? Nie tym razem!

 • Wygląd cery w dużej mierze zależy od diety

  Dieta bogata w zdrowe tłuszcze, witaminy i minerały, włączanie do jadłospisu warzyw oraz odpowiednie nawodnienie organizmu są gwarancją dobrej kondycji cery. Skóra musi być też odpowiednio nawilżona, nie tylko dzięki odpowiednim kosmetykom, lecz także poprzez dostarczanie organizmowi wystarczającej ilości wody. Dietetycy radzą, by odstawić na bok przetworzone produkty z białej mąki, słodycze, jedzenie typu instant i fast food.

 • Pod pachą - Metoda nie zawsze sprawdza się u najmłodszych dzieci. Pomiar za pomocą elektronicznego termometru trwa ok. 2-3 minuty.

 • Kapelusz - modowa kropka nad "i"

  Każdy kapelusz powinien mieć swój dom, a ich mierzenie jest równie intymne, co mierzenie bielizny. Choć, jak podkreśla modystka Marta Ruta, nakrycia głowy to doskonały sposób na przełamanie monotonnej mody ulicznej, w ich doborze warto trzymać się kilku zasad.

 • Koło Fortuny Ćwicz się w kontaktach z ludźmi i nie unikaj okazji do dyskusji. Introwertyczny charakter nie jest przeszkodą. Mierzi Cię czyjeś odmienne...

 • 10 Mieczy Odwaga w mierzeniu się z problemem i dociekliwość będą Twą najpotężniejszą bronią. Odłóż na bok sentymenty i gdy to konieczne - weź udział w...

 • Mag Jeżeli, Byku, prowadzisz własna firmę czy zarządzasz czyjąś, czyli robisz coś, co w dużej mierze od ciebie i jakości twojej pracy zależy, staraj się...

 • Król pik. W pracy ważny czas, który przyniesie Ci sporo stresu. Będziesz poddany ocenie, od której w dużej mierze zależy Twoja zawodowa kariera, przed...

 • O czym mogą ostrzec problemy ze skórą

  Jej stan zależy w dużej mierze od kondycji naszego organizmu. Zdarza się, że skóra sprawia kłopoty, bo w „środku” dzieje się coś niedobrego.

Wideo na temat: mierzeń
 • Muzyka to nie jest sport

  Leszek Możdżer o mierzeniu się z legendą Krzysztofa Komedy, słodko-gorzkim przepisie na sukces płyty i podróżowaniu bez fortepianu.

 • Wygląd cery w dużej mierze zależy od diety

  Dieta bogata w zdrowe tłuszcze, witaminy i minerały, włączanie do jadłospisu warzyw oraz odpowiednie nawodnienie organizmu są gwarancją dobrej kondycji cery. Skóra musi być też odpowiednio nawilżona, nie tylko dzięki odpowiednim kosmetykom, lecz także poprzez dostarczanie organizmowi wystarczającej ilości wody. Dietetycy radzą, by odstawić na bok przetworzone produkty z białej mąki, słodycze, jedzenie typu instant i fast food. (Newseria Lifestyle)

 • Koroniewska o ślubie: W dużej mierze udało się to ukryć

  W zeszłoroczne święta Bożego Narodzenia Joanna Koroniewska wyszła za mąż za Macieja Dowbora. Choć ślub był prywatną ceremonią, to jednak w kolorowej prasie pojawiły się zrobione z ukrycia zdjęcia. - Nie chwalę się, nie rozmawiam o tym, jest to moja absolutnie prywatna sprawa - przyznała aktorka zapytana przez Agnieszkę Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN" o uroczystość.

Dyskusje na temat: mierzeń
 • Re: Jak schudnąć ?

  Przy dokładnym i sumiennym treningu i diecie juz po dwóch tygodniach odczujemy korzystne zmiany, w samopoczuciu i wzmianki w wyglądzie- trzymając się pewnych reguł to po 2-óch msc/ 3 msc zobaczymy prawdziwe zmiany! Polecam dla samej siebie zrobić fotorelację i zapisywanie mierzeń cm. :)