• Informacje na temat:

  miejska galeria sztuki

Artykuły na temat: miejska galeria sztuki
 • Rusza III edycja Wydziału Sztuki w Mieście

  Jest to cykl wystaw i towarzyszących im wydarzeń, które organizują studenci i wykładowcy Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Festiwal nie zamyka się w murach uczelni, ale swoim zasięgiem obejmie dużą część miasta.

 • Otwarcie sezonu

  Ekstrawaganckie kwiaty, printy prosto z galerii sztuki, wygodne ubrania w stylu sport de luxe! Przedstawiamy najciekawsze wiosenne propozycje i gotowe zestawy. Możesz je nosić już teraz!

 • Plakaty Michała Batorego w Reszlu

  ...z ugruntowaną pozycją na francuskiej scenie artystycznej. Jego prace prezentowane były w wielu galeriach na całym świecie. W 2011 roku odbyła się indywidualna wystawa artysty w Les Arts Décoratifs w Luwrze...

 • Delft - jedno z piękniejszych miast Holandii

  ...podczas słynnego wybuchu magazynu prochu. Dziś mieści się w niej galeria sztuki. Jeśli czas Ci pozwoli, odwiedź wiatrak De Roos. Zobaczysz, jak dawniej mielono mąkę i będziesz też mogła upiec chleb według...

 • Florencja - apetyt na miasto

  Florencja – wiadomo – kultura i sztuka. Ale winokultura czy sztuka kulinarna są tu nie mniej ważne od rzeźby czy malarstwa. A w każdej trattorii zjemy to samo, co jadał, powiedzmy, Leonardo. Miejski przewodnik dla tych, którzy już widzieli Dawida.

 • Apetyt na miasto

  Florencja - wiadomo - kultura i sztuka. Ale winokultura czy sztuka kulinarna są tu nie mniej ważne od rzeźby czy malarstwa. A w każdej trattorii zjemy to samo, co jadał, powiedzmy, Leonardo. Miejski przewodnik dla tych, którzy już widzieli Dawida.

 • Najciekawsze muzea w Edynburgu

  Stolica Szkocji ma w swojej ofercie turystycznej ciekawe obiekty, które swoimi zbiorami zachwycą nawet najbardziej wybrednych odwiedzających. Dobrym pomysłem będzie poświęcenie nawet kilku dni podczas pobytu w Edynburgu na zapoznanie się z muzeami i galeriami, które rokrocznie gromadzą setki tysięcy turystów z całego świata. Oto nasze propozycje.

 • Zostań koneserem street artu – to najmodniejsza i coraz bardziej doceniana przez kolekcjonerów dziedzina sztuki.

 • ​Miasta, które można zwiedzić pieszo

  ...i królowe. W kilkanaście minut można dostać się do Zamku Królewskiego. W skład zamku wchodzi kilka instytucji, między innymi Narodowa Galeria Węgierska, gdzie można zobaczyć znaczące dzieła sztuki(...) - klimatyczna galeria, w której można kupić słynną belgijską czekoladę. Wystarczy 10 minut spaceru by znaleźć się w okolicy pełnej muzeów. Blisko siebie znajdują się także takie atrakcje jak Muzeum...

 • Pokochaj swoje włosy z Jagą Hupało

  Gdy zapytać ją, które gwiazdy czeszą się w jej atelier, z uśmiechem ucina - to tajemnica zawodowa! Nie jest jednak tajemnicą, że Jaga Hupało to czołowy hair designer w naszym kraju, a spod jej nożyczek wyszło niezliczenie wiele docenionych stylizacji, w tym fryzury celebrytów, projekty specjalne do oper, teatrów, filmów, pokazów mody, jak i galerii sztuki.