• Informacje na temat:

  miejsce agroturystyczne w krakowie

Artykuły na temat: miejsce agroturystyczne w krakowie
 • Białka Tatrzańska. Warto odwiedzić

  Ta podhalańska wieś jest idealnym miejscem wypoczynku dla każdego. Zmęczeni znajdą tu ciszę i kontakt z naturą, aktywni górskie ścieżki do spacerów i wypraw rowerowych, a dzieci wspaniałe miejsca do zabawy.

 • Konkurs Palm Wielkanocnych w Lipnicy Murowanej

  W dolinie rzeki Uszwicy na Pogórzu Wiśnickim leży niewielka miejscowość Lipnica Murowana. Ale tylko na pierwszy rzut oka jest to miejsce niepozorne – znajdują...

 • Szlakiem Orlich Gniazd

  Jura Krakowsko-Częstochowska to wymarzone miejsce dla wielbicieli pieszych wędrówek, rowerzystów i uprawiających wspinaczkę skałkową. Każdy krok po tej ziemi to spotkanie z historią, duchami i niezwykłym krajobrazem.

 • Co robić nad jeziorem Ukiel?

  Jest największym i najgłębszym jeziorem w granicach Olsztyna. To idealne miejsce na wypoczynek. Tutaj popływasz kajakiem lub łódką, pojeździsz na rowerze, poleżysz na plaży, posłuchasz koncertów. Do miasta też niedaleko.

 • Winnice w Małopolsce zapraszają turystów

  ...której działa gospodarstwo agroturystyczne Koziarnia. Jak zaznaczył Tokarczyk, do wytyczonego w zeszłym roku Małopolskiego Szlak Winnego, który skupiał 15 winnic dołączyło w ostatnim czasie pięć...

 • Małopolska wieś pachnąca ziołami

  Chcecie skosztować zupy czarownicy? A może antydepresyjne ciasteczko? Takie frykasy tylko w Małopolsce! I to na głębokiej wsi.

 • Polskie Parki Narodowe: Dlaczego warto je odwiedzić

  Zwierzęta i rośliny, których nie można spotkać nigdzie indziej. Widoki, które zapierają dech w piersiach. Cisza, która pozwala usłyszeć szelest traw, bzyczenie pszczoły i własne myśli. Podczas wakacyjnych wędrówek naprawdę warto zajrzeć do jednego z 23 Parków Narodowych!

 • Weekend z przyjaciółkami: Jak go zaplanować?

  ...życia to nic nie stoi na przeszkodzie, by wspólny babski weekend spędzić w ten sposób. Miejsce waszego wypoczynku powinnyście wybrać pod kątem tego za jakim rodzajem aktywności przepadacie. Lubicie(...). Najtrudniejsze może okazać się znalezienie odpowiedniego terminu, potem wystarczy już tylko ustalić wspólne oczekiwania, znaleźć miejsce, wsiąść w samochód i w drogę!

 • ...zapłacisz za miejsce na campingu, pokój w gospodarstwie agroturystycznym lub na prywatnej kwaterze. Wybierając się na krótki pobyt sprawdź cenę za dobę: czasem bardziej opłaca się bowiem wykupić trzy(...) komunikacją (np. w Krakowie). Opłaty, które już cię nie zaskoczą Opłaty klimatyczne - w miejscowościach uzdrowiskowych lub sanatoryjnych są to tzw. opłaty uzdrowiskowe, ale każda gmina może narzucić własne...

 • Wyjazd dla oszczędnych - jak uniknąć dodatkowych kosztów?

  Najtaniej zapłacisz za miejsce na campingu, pokój w gospodarstwie agroturystycznym lub na prywatnej kwaterze. Wybierając się na krótki pobyt sprawdź cenę za dobę: czasem bardziej opłaca się bowiem wykupić(...) zabytków, a czasem gwarantują też przejazdy komunikacją (np. w Krakowie).