• Informacje na temat:

  mężczyzn

Artykuły na temat: mężczyzn
 • Prezenty dla mężczyzny

  Zbliżają się urodziny lub imieniny twojego mężczyzny a Ty wciąż nie masz pomysłu na upominek dla ukochanego? Sprawdź, jak dobrać idealny prezent dla prawdziwego kinomaniaka!

 • Stylowy Kosmetyk 2018 - Zapachy dla mężczyzn i Pielęgnacja dla mężczyzn

  Zagłosuj na najlepszy zapach dla mężczyzn i kosmetyk do pielęgnacji dla mężczyzn. Wybierz produkty, które twoim zdaniem zasługują na tytuł Stylowego Kosmetyku 2018. Liczy się każdy głos, a więc do dzieła!

 • Magda Gessler: Mężczyzna ma być mężczyzną!

  Lubi pani mężczyzn twardych, dzierżących władzę? Magda Gessler: - Nie. Ja lubię mężczyzn mądrych, o silnej osobowości i dużej wyobraźni, inteligentnych twórców. Nie bez powodu mówi się, że najbardziej seksowny jest mózg. Mądrości niczym nie da się zastąpić. Kto zatem nosi spodnie w pani związku? - Oczywiście ON. To przecież widać. Ale mówiąc poważnie, w moim związku mężczyzna zawsze musi...

 • Kobiety uwielbiają łysych mężczyzn?

  Potwierdza to kilka badań. Szczególnie ciekawy eksperyment przeprowadzono na Uniwersytecie w Pensylwanii: 59 osobom pokazano zdjęcia tych samych mężczyzn w dwóch odsłonach: z włosami i bez. Okazało się, że ta druga wersja jest dla kobiet bardziej interesująca, a dla wszystkich - bardziej męska. Łysy mężczyzna wydał się też silniejszy i wyższy niż ten z włosami. Naukowcy tłumaczą to m.in. tym, że...

 • Składniki odżywcze niezbędne dla mężczyzny

  Ludzki organizm nie potrafi samodzielnie wyprodukować witamin oraz składników mineralnych, dlatego musimy zatroszczyć się o to, by dostarczyć je z zewnątrz. Możemy uzupełnić je z pożywieniem lub za pomocą suplementów diety. Oto spis najważniejszych składników. Witamina A jest szczególnie istotna dla mężczyzn , ponieważ zapobiega łysieniu oraz przerzedzaniu się włosów. Dba również o wygląd...

 • Garnitury nie tylko dla mężczyzn

  Mimo, że garnitur kojarzy się wyjściowym męskim strojem – okazuje się być idealnym rozwiązaniem również dla kobiet. Nadaje się na biznesowe spotkania, luźne wyjścia z koleżankami, a nawet na weselne przyjęcie.

 • Co pociąga mężczyzn w kobietach?

  Ponętny dekolt i oszałamiające spojrzenie potrafią powalić mężczyzn na kolana. To jednak nie wszystko. Facet, który szuka partnerki na stałe, będzie pragnął czegoś więcej. Tego się nie spodziewałaś po mężczyznach!

 • Lecznicze pozycje seksualne dla mężczyzn

  Prezentujemy osiem pozycji seksualnych wywodzących się z refleksologii, które według współczesnego mistrza taoistycznego, Mantaka Chia, leczą problemy zdrowotne mężczyzn.

 • Victoria's Secret - stworzona dla mężczyzn

  Choć zmysłowe koronki Victoria's Secret zdobią kobiece ciała, marka powstała z myślą o... mężczyznach. Z pewnością to jeden z jej sekretów!

 • Mankamenty kobiecej urody, które odstraszają mężczyzn

  Każda kobieta chciałaby zawsze czuć się dobrze we własnej skórze i podobać się mężczyznom. Tymczasem urodowe wpadki mogą przydarzyć się każdemu, szczególnie osobom będącym w stałych, długoletnich związkach.

Zdjęcia na temat: mężczyzn
Wideo na temat: mężczyzn
 • Idealne i zdrowe nogi

  Praca biurowa, siedzący tryb życia, zaniedbania w ciąży - to wszystko sprzyja powstawaniu żylaków. Problem ten dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Kiedyś jedynym sposobem na walkę z żylakami były bolesne zabiegi. Teraz na pomoc przychodzi laser.

 • Coraz więcej mężczyzn cierpi na bigoreksję

  Obsesja na punkcie umięśnienia własnego ciała, czyli bigoreksja, dotyczy ponad 10 proc. mężczyzn intensywnie ćwiczących na siłowni. Bigorektycy podporządkowują swój plan dnia treningom i zaniedbują(...) mężczyzn, zwanego bigoreksją, czyli dysmorfią mięśniową. – Mężczyźni, którzy cierpią na bigoreksję, myślą, że są chudzi, cherlawi, wątli i mają znacznie za mało masy mięśniowej. W rezultacie ćwiczą

 • Mimo że garnitur kojarzy się wyjściowym męskim strojem – okazuje się być idealnym rozwiązaniem również dla kobiet. Nadaje się na biznesowe spotkania, luźne wyjścia z koleżankami, a nawet na weselne przyjęcie. W programie „Dzień Dobry TVN” Ewelina Rydzyńska wyjaśniła, jak dobrać odpowiedni krój do sylwetki. Jakie kolory i wzory będą modne w tym sezonie?

Dyskusje na temat: mężczyzn