• Informacje na temat:

  meta co zobaczyć

Artykuły na temat: meta co zobaczyć
 • Met Gala 2016, czyli modowe Oscary

  Gala organizowana corocznie przez Metropolitan Museum of Art Costume Institute to doskonała okazja do pokazania się w najbardziej ekstrawaganckich kreacjach. Zobacz, co w tym roku gwiazdy założyły na siebie.

 • ...łucznicze oraz start i meta maratonu. Do karnawałowej parady na sambodromie tancerki przygotowują się cały rok. Plac Floriano Najpiękniejszy plac w centrum Rio de Janeiro – mieszanka(...) z numerem 10. Trzeba też zobaczyć Aleję Gwiazd – z odciskami stóp największych brazylijskich piłkarzy. W czasie Mundialu 2014 na Maracanie rozegranych zostanie 7 spotkań, w tym 13 lipca mecz o złoto...

 • Co warto zobaczyć w Rio

  ...wykorzystany w czasie Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku. Mają się tutaj rozegrać zawody łucznicze oraz start i meta maratonu. Do karnawałowej parady na sambodromie tancerki przygotowują się cały rok(...) zobaczyć Aleję Gwiazd – z odciskami stóp największych brazylijskich piłkarzy. W czasie Mundialu 2014 na Maracanie rozegranych zostanie 7 spotkań, w tym 13 lipca mecz o złoto.

 • Tajlandia: Co warto zobaczyć w raju?

  Jeszcze kilkanaście lat temu podróże do egzotycznych krajów cieszyły się mniejsza popularnością, niż krótsze wycieczki po Europie. Dziś coraz chętniej latamy po świecie, a jednym z ulubionych celów odległych podróży jest Tajlandia. Dlaczego? Ze względu na pogodę (oczywiście poza porą deszczową), stosunkowo niskie ceny, pyszne jedzenie i przepiękne zabytki, które można zobaczyć tylko tam.

 • Co zobaczymy w drugim odcinku "Azja Express"?

  ...domu. Drugi odcinek programu "Azja Express" będzie można zobaczyć w środę 13 września o 21:30 w telewizji TVN. Zobacz także:

 • Co koniecznie trzeba zobaczyć w Portugalii?

  Wakacje na południu - to jest to! Większość turystów ogranicza się niestety do odkrywania tajemnic historycznych miast, zupełnie nie zwracając uwagi na egzotyczną przyrodę. Nawet nie wiedzą, jak duży błąd popełniają: słynąca z urokliwych krajobrazów Portugalia naprawdę ma się czym pochwalić! Sprawdź, których miejsc nie można przeoczyć, by spędzony na wybrzeżu Atlantyku urlop był niezapomnianą przygodą zarówno dla ciebie, jak i twoich najbliższych.

 • Pierzemy branżę modową. Zobacz brudy

  Aby wyhodować bawełnę, której wystarczy na wyprodukowanie jednej pary dżinsów, trzeba zużyć 1000 litrów wody i ogromną ilość toksycznych środków chemicznych. Za kilogram zebranej bawełny uzbecki robotnik, często dziecko, dostaje 5 centów. Chińska szwaczka za godzinę pracy otrzymuje równowartość 20 groszy. Czy nadal masz ochotę założyć swoje modne spodnie?

 • Jamie Foxx i Katie Holmes debiutują jako para

  Jamie Foxx i Katie Holmes oficjalnie potwierdzili, że są parą. Zakochani przybyli razem na galę Met 2019. To ich pierwsze wspólne publiczne wyjście.

 • Kim Kardashian w lateksowej sukience

  Tegoroczna edycja była inspirowana esejem Susan Sontag o kampie, w związku z czym gwiazdy i celebryci mieli olbrzymie pole do popisu. Na czerwonym dywanie mogliśmy zobaczyć m.in. Jareda Leto trzymającego pod pachą sztuczna głowę czy Ezrę Millera w psychodelicznym makijażu. Z kolei Katy Perry przebrała się najpierw za żyrandol, a później za... hamburgera. Nie można zapominać, że gala jest...

 • Przedpremierowy fragment "Ameryka Express"

  Zobacz, co spotka uczestników programu w najnowszym odcinku.

Wideo na temat: meta co zobaczyć
 • Beyoncé chce więcej dzieci

  - Zdecydowanie chcę mieć więcej dzieci - oznajmiła Beyoncé. Nie wiem dokładnie ile, ale to się okaże. Zobacz, wywiad przeprowadzony podczas Met Ball 2012.

 • Gwiazdy na Gali MET 2012

  W Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku miała miejsce impreza Costume Institute Gala, która co roku gromadzi największe gwiazdy. Zobacz, kto na czerwonym dywanie wyglądał najlepiej!