• Informacje na temat:

  mediolan moda

Artykuły na temat: mediolan moda
 • Należy do miast Wielkiej Czwórki Mody (obok Nowego Jorku, Londynu i Paryża). W lutym w Mediolanie projektanci pokażą nowe kolekcje.

 • Sara Boruc odsłania ciało w Mediolanie

  Fashion Week w Mediolanie właśnie dobiegł końca. Swoje kolekcje na jesień i zimę 2018/2019 zaprezentowały m.in. takie domy mody jak Gucci, Dolce&Gabbana, Tommy Hilfiger czy Versace.

 • Mediolan. Wyjątkowe miasto Włoch

  Mediolan jest dla koneserów. Oferuje o wiele więcej niż tylko przepiękną katedrę oraz ekskluzywne butiki i galerie handlowe przyciągające miłośników mody z całego świata. Tego lata cały świat(...) wygląda to wyjątkowe miasto. Najcenniejsze skarby Mediolan trzyma schowane pod niepozornymi fasadami. Obok kościoła Santa Maria della Grazie można przejść obojętnie, nie zauważając go. A to...

 • Monica Bellucci w pokazie Dolce & Gabbana w Mediolanie

  Włoska aktorka i modelka Monica Bellucci wzięła udział w pokazie mody męskiej Dolce & Gabbana wiosna / lato 2019, który odbył się w sobotę po południu na Milan Fashion Week. Bellucci otworzyła pokaz.

 • Moda z Mediolanu: Targowisko próżności

  Mediolan - światowa stolica mody. To tu - obok Paryża, Tokio i Nowego Jorku - pokazują swoje kolekcje najwięksi dyktatorzy mody. Targowisko próżności: kreatorzy, modelki, trendetterzy, celebryci, powiew wielkiego świata. Oto trendy na wiosnę/lato 2014.

 • ​Śladami Leonarda da Vinci w Mediolanie

  Ze względu na dobre połączenie lotnicze Mediolan to idealne miejsce na kilkudniowy wyjazd. Włoskie miasto to nie tylko piękne i romantyczne scenerie czy światowa stolica mody, ale też jeden(...) zawitać do Mediolanu.

 • Moda dla każdego

  Marzy o tym, by moda była dla wszystkich, niezależnie od stanu portfela czy miejsca zamieszkania. Tuż po pokazie najnowszej kolekcji Femestage podczas 12. edycji Fashion Week Poland w Łodzi, Eva(...) już także na zamkniętym pokazie w Mediolanie. W tym roku wracamy z główną marką na światowe wybiegi, m.in. na letnią edycję Paris Haute Couture w Paryżu. Myślimy też o Nowym Jorku. Od ponad 20 lat...

 • Od Gucci do Beyonce - jak różowy garnitur zawładnął modą

  Pokochała go zarówno moda uliczna, jak i haute couture, a w garderobach współczesnych ikon stylu zajmuje on zaszczytne miejsce. Różowy garnitur przebojem wkroczył na wybiegi i do gwiazdorskich szaf, jawiąc się jako jeden z najgorętszych trendów sezonu, a nawet roku.

 • Cztery miasta mody według Kasi Tusk

  Mediolan, Nowy Jork, Paryż i Londyn. Co łączy te miasta? To, według blogerki modowej Katarzyny Tusk, światowe stolice mody. W swej książce "Elementarz stylu" córka byłego premiera wskazuje, jaką inspirację można w nich znaleźć.

 • Fotografka mody ulicznej o Polkach: jest coraz lepiej

  Joanna Typek to fotografka, która modą uliczną zajmuje się od pięciu lat. W związku ze swoją pracą regularnie podróżuje, dzięki czemu kilkanaście razy w roku jest w Nowym Jorku, Mediolanie, Londynie(...), prostych marek. Natomiast, wiadomo, że zawsze będzie nam czegoś brakować. Ale to chyba też nie jest celem, żeby aż tak dorównywać największym stolicom, gdzie moda kwitła już od lat dwudziestych, a u nas...

Zdjęcia na temat: mediolan moda
Wideo na temat: mediolan moda
 • Pokaz linii Emporio Armani podczas Tygodnia Mody w Mediolanie

  Mediolan, Włochy. Giorgio Armani pokazał swoją najnowszą kolekcję podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Projektant zaprezentował odzież damską i męską w klasycznej palecie barw - czerni i szarości.

 • Pokaz najnowszej kolekcji Giorgio Armani w Mediolanie

  Mediolan, Włochy. Tydzień Mody w Mediolanie trwa. We wtorek (17.01) odbył się pokaz Giorgio Armani, na którym zaprezentowano najnowszą kolekcję słynnego domu mody.

 • Dom mody Versace zaprezentował swoją najnowszą kolekcję

  Mediolan, Włochy. W Mediolanie dom mody Versace zaprezentował swoją najnowszą kolekcję dla mężczyzn. Nie brakuje eleganckich, ale też casualowych stylizacji. W tym sezonie królować będą trencze z paskami, bomberki, a także klasyczne bluzy z kapturem. Oprawa pokazu miała wyjątkowo egzotyczny klimat. - Ta kolekcja opowiada o różnych plemionach mężczyzny Versace, o silnym pozytywie, który występuje

Dyskusje na temat: mediolan moda