• Informacje na temat:

  mauritius

Artykuły na temat: mauritius
 • Mauritiusa przede wszystkim przyciąga spragnionych wypoczynku na plaży. Z kolei wschodni brzeg chętnie wybierają nurkowie, którzy mogą tu podziwiać rafę koralową. Północ słynie zaś jako raj dla(...) i jednocześnie największym miastem Mauritiusa jest Port Louis, położony nad Oceanem Indyjskim. Tutaj koncentruje się życie kulturalne i handlowe wyspy. Będąc tu, warto wybrać się do szybko...

 • Mauritius – kraj księcia Maurycego i ptaka dodo

  Holenderskiemu księciu Maurycemu Orańskiemu Mauritius zawdzięcza swoją nazwę, zaś wymarłemu gatunkowi ptaków dodo – popularność zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci na całym świecie. Czym jeszcze może pochwalić się ten afrykański kraj?

 • Egzotyka bez przykrych symptomów zmiany stref czasowych

  Kapsztad w RPA, Seszele, Madagaskar, Mauritius i Tanzania - to egzotyczne kierunki, które podróżni z Polski mogą odwiedzić bez dokuczliwych oznak zmiany stref czasowych. Kilkunastogodzinny lot np. do Kapsztadu pozwoli nawet pozostać w tej samej strefie czasowej.

 • Egzotyczna podróż poślubna

  Jeszcze sto lat temu Młode Pary z bogatych rodzin wybierały się w podróż poślubną przede wszystkim do krajów położonych w basenie Morza Śródziemnego. Teraz, w dobie podróży samolotem, świat zdaje się być na wyciągnięcie ręki i popularne stają się także dalekie destynacje, takie jak Dominikana, Kuba, Tajlandia, Seszele, Mauritius, Indonezja i wiele innych. Każdy może wybrać coś dla siebie...

 • Urlop... na bogato!

  ...​Luksusowa wycieczka wakacyjna do egzotycznych krajów takich, jak np. Japonia, Meksyk, Mauritius czy Ekwador kosztuje średnio tyle, ile zarabiający średnią krajową pracownik dostaje przez kilka miesięcy. Mimo to amatorów tego typu wypraw jest coraz więcej. W tym roku liczba rezerwacji wakacji premium może być dwa razy większa niż przed rokiem.

 • Kasia i Marcin spędzą miesiąc miodowy tylko we dwoje?

  Katarzyna Skrzynecka (38) i Marcin Łopucki (34) tuż po ślubie wyjechali na Mauritius.

 • Agnieszka najpiękniejsza!

  ...24-letnia Agnieszka Wróblewska wygrała konkurs INTERIA.PL na Internetową Dziewczynę Wakacji, otrzymując aż 81 865 głosów! W nagrodę spędzi wakacje na Mauritiusie.

 • Izabela Janachowska kusi na wakacjach

  Izabela Janachowska wraz ze swoim mężem odpoczywają na Mauritiusie. Wybrankiem tancerki jest milioner Krzysztof Jabłoński. Z pewnością stać go na tak luksusowe wakacje. Mauritius to popularny kierunek wakacyjny wśród gwiazd z całego świata. Jednak wybierając tę destynację, trzeba się liczyć ze sporymi kosztami. Izabela Janachowska pokazała na swoim Instagramie odważne zdjęcia z wyjazdu. Gwiazda...

 • Przygody Internetowej Dziewczyny Wakacji

  Kocham to co robię, uwielbiam aktywny tryb życia, nie znoszę monotonii i nudy. Udział w konkursie to bez wątpienia kolejna przygoda mojego życia - mówi INTERIA.PL Agnieszka Wróblewska, której nasi użytkownicy przyznali tytuł Internetowej Dziewczyny Wakacji w konkursie organizowanym przez nasz portal. W nagrodę spędzi wakacje w czterogwiazdkowym hotelu Victoria na Mauritiusie.

 • Prezentów nie będzie!

  ...romantyczny wyjazd na Mauritius! (JK) SHOW 26/2013

Zdjęcia na temat: mauritius
Dyskusje na temat: mauritius