• Informacje na temat:

  mauritius

Artykuły na temat: mauritius
 • Bajeczny Mauritius

  Leży 2 tys. km od wschodnich wybrzeży Afryki. Od 12 marca 1968 r. Mauritius jest niezależnym państwem i wraz z sąsiednimi wyspami: Reunion, Agalega oraz St. Brandon, tworzy republikę. Wyspa zachwyca(...)? Sprawdź na następnej stronie

 • Mauritius - ogród na oceanie

  Powrót do Edenu Mark Twain napisał, że Bóg przy tworzeniu raju posłużył się Mauritiusem. Dziś powiedzenie amerykańskiego pisarza jest wciąż aktualne, bo wyspa zachowała naturalne, niezmącone(...) i kupować. Nie samym rumem człowiek (na Mauritiusie) żyje, trzeba więc przekąsić coś lokalnego: przede wszystkim ryby i owoce morza. Przepisów na nie jest ponoć 365 - inny na każdy dzień roku. W menu...

 • ...poniżej 26°C w styczniu i 21°C w lipcu. Nie zwlekaj. Czeka tu na ciebie moc atrakcji oraz pięknych krajobrazów! Południowe i zachodnie wybrzeże Mauritiusa przede wszystkim przyciąga spragnionych(...) niegdyś wyspę ptaków dodo. Gatunek ten wyginął jeszcze w trakcie kolonizacji. Do dziś jednak wizerunek tego ptaka zdobi godło państwa. Stolicą i jednocześnie największym miastem Mauritiusa jest Port...

 • Mauritiusa przede wszystkim przyciąga spragnionych wypoczynku na plaży. Z kolei wschodni brzeg chętnie wybierają nurkowie, którzy mogą tu podziwiać rafę koralową. Północ słynie zaś jako raj dla(...) i jednocześnie największym miastem Mauritiusa jest Port Louis, położony nad Oceanem Indyjskim. Tutaj koncentruje się życie kulturalne i handlowe wyspy. Będąc tu, warto wybrać się do szybko...

 • Mauritius – kraj księcia Maurycego i ptaka dodo

  Holenderskiemu księciu Maurycemu Orańskiemu Mauritius zawdzięcza swoją nazwę, zaś wymarłemu gatunkowi ptaków dodo – popularność zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci na całym świecie. Czym jeszcze może pochwalić się ten afrykański kraj?

 • Egzotyka bez przykrych symptomów zmiany stref czasowych

  Kapsztad w RPA, Seszele, Madagaskar, Mauritius i Tanzania - to egzotyczne kierunki, które podróżni z Polski mogą odwiedzić bez dokuczliwych oznak zmiany stref czasowych. Kilkunastogodzinny lot np. do Kapsztadu pozwoli nawet pozostać w tej samej strefie czasowej.

 • Egzotyczna podróż poślubna

  Jeszcze sto lat temu Młode Pary z bogatych rodzin wybierały się w podróż poślubną przede wszystkim do krajów położonych w basenie Morza Śródziemnego. Teraz, w dobie podróży samolotem, świat zdaje się być na wyciągnięcie ręki i popularne stają się także dalekie destynacje, takie jak Dominikana, Kuba, Tajlandia, Seszele, Mauritius, Indonezja i wiele innych. Każdy może wybrać coś dla siebie...

 • Urlop... na bogato!

  ...​Luksusowa wycieczka wakacyjna do egzotycznych krajów takich, jak np. Japonia, Meksyk, Mauritius czy Ekwador kosztuje średnio tyle, ile zarabiający średnią krajową pracownik dostaje przez kilka miesięcy. Mimo to amatorów tego typu wypraw jest coraz więcej. W tym roku liczba rezerwacji wakacji premium może być dwa razy większa niż przed rokiem.

 • Kasia i Marcin spędzą miesiąc miodowy tylko we dwoje?

  Katarzyna Skrzynecka (38) i Marcin Łopucki (34) tuż po ślubie wyjechali na Mauritius.

 • Agnieszka najpiękniejsza!

  ...24-letnia Agnieszka Wróblewska wygrała konkurs INTERIA.PL na Internetową Dziewczynę Wakacji, otrzymując aż 81 865 głosów! W nagrodę spędzi wakacje na Mauritiusie.

Zdjęcia na temat: mauritius
Dyskusje na temat: mauritius
 • Re: Mauritius - ogród na oceanie

  Kłamiesz 'bla bla", ślub na Mauritiusie kosztuje sporo mniej niż typowy polski z weselem w remizie..

 • Re: Bajeczny Mauritius

  Pani Magdo od kiedy sąsiedni Reunion należy do jakiejś Republiki z Mauritiusem????Z tego co wiem to Reunion jest departamentem zamorskim (integralną częścią) Republiki Francuskiej !!!!!

 • Re: Mauritius - ogród na oceanie

  Alina, czy ciebie coś w baniak walnęło? Komu ty proponujesz ten ślub na Mauritiusie, dzieciom prezesów, ministrów, prezydentów? Babo ochłoń i wróć na ziemię. Takie koszty mogą ponieść jedynie naprawdę bogaci ludzie.

 • Re: Mauritius - ogród na oceanie

  Zarzucasz mi kłamstwo? To raczej ta baba kłamie pisząc tak beztrosko. No to podaj cenę takiego ślubu na Mauritiusie z dajmy na to 40 osobową liczbą gości. Przelot, zakwaterowanie, wyżywienie i te inne sprawy, opisane przez niefrasobliwą Alinę tak lekko, jakby to był biwak w pobliskim lesie nad jeziorem. Podasz? Bo skoro nie potrafisz, to sam (a) jesteś kłamcą.

 • Re: Bajeczny Mauritius

  Nie pitolcie że gwiazdy też błem a mały żuczek jestem ,Ale rzeczywiście super polecam

 • Re: Bajeczny Mauritius

  Bierem kredyta i jedziem

 • Re: Mauritius - ogród na oceanie

  Nie dajcie sobie wcisnac jakies glupie wyspy,bierzcie Grazyny nad Baltyk bo on jest najlepszy

 • Re: Mauritius - ogród na oceanie

  Niedługo, żeby wziąć ślub trzeba będzie na księżyc lecieć, ta niesamowita atmosfera, cudowny widok na ziemię.... Kto kocha ten deklaracje miłości i bycia w związku może złożyć wszędzie i nie potrzebuje do tego oprawy.

 • Re: Mauritius - co zobaczyć na tej rajskiej wyspie

  to jedz do Meksyku i po co ten komentarz?