• Informacje na temat:

  martynika

Artykuły na temat: martynika
 • Martynika. Zaproszenie do raju...

  Dziesięć godzin lotu z Paryża i zbliżamy się do lądowania w Fort-de-France, stolicy Martyniki. Pierwsze zaskoczenie – miasto sprawia wrażenie sporej metropolii, a przecież Martynika to wyspa(...) przebiega sprawnie, do przekroczenia granicy wystarczy dowód osobisty. Bo mimo, że to na końcu świata, to wciąż jesteśmy w Unii Europejskiej. Martynika jest dawną kolonią francuską, a obecnie zamorskim...

 • ​Martynika - piękne plaże na "kwiatowej wyspie"

  Parę słów o wyspie Martynika została odkryta przez Krzysztofa Kolumba już w 1502 roku, lecz pierwsi europejczycy osiedlili się na niej dopiero 120 lat później. Od początku pozostawała niemal(...) targowisku, warto zaopatrzyć się również w egzotyczne przyprawy oraz będący symbolem wyspy rum. Informacje praktyczne Ze względu na to, że Martynika należy do Francji obowiązującą na wyspie walutą jest...

 • Zaproszenie do Raju

  Dziesięć godzin lotu z Paryża i zbliżamy się do lądowania w Fort-de-France, stolicy Martyniki. Pierwsze zaskoczenie - miasto sprawia wrażenie sporej metropolii, a przecież Martynika to wyspa zaledwie(...) przebiega sprawnie, do przekroczenia granicy wystarczy dowód osobisty. Bo mimo, że to na końcu świata, to wciąż jesteśmy w Unii Europejskiej. Martynika jest dawną kolonią francuską, a obecnie zamorskim...

 • Cóż może jeszcze poruszyć młodą, piękną i majętną Whitney MacAllister? Ekskluzywne kluby, weekendy na Martynice, towarzystwo bogatych i sławnych - to dla niej chleb powszedni.

 • Lewe nuty są świetne

  Ma głos czarnoskórej wokalistki, słowiański sentymentalizm i duży talent. A jednak dopiero tuż przed trzydziestką nagrała pierwszą płytę Closer. Mika Urbaniak, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka, opowiada o czasie przed śpiewaniem, gdy roznosiła tortillę i podrywała chłopaków na Martynice.

 • Saint Lucia - pojedź na Karaiby

  W środkowej części Atlantyku, między Portoryko na północy a Wenezuelą na południu, ciągnie się pas Małych Antyli. Na mapie wygląda mniej więcej jak odwrócona litera L. Jedną z wysp archipelagu, koralem z rozerwanego sznura, jest Saint Lucia. Ta niewielka wyspa jest jednym z ostatnich miejsc na Karaibach, gdzie nie zapanował przemysł turystyczny. Przy rytmach muzyki reggae można odpocząć tu idealnie.

 • Kiedy agresja wobec kobiet nie była źle widziana

  Kiedy społeczeństwa Europy zmieniły podejście do emocji i uwierzyły, że samokontrola i panowanie nad agresją należą do atrybutów cywilizowanego człowieka? Na to pytanie znajdziemy odpowiedź we fragmencie książki "Córki Wawelu" autorstwa Anny Brzezińskiej.

 • po przebudzeniu leze i dlugo probuje sobie przypomniec jaki mamy dzień. rezygnuje. patrze na zegarek widze 8.30 dzień? nie wiem. myśle o jakims pasku czy...

Zdjęcia na temat: martynika
Dyskusje na temat: martynika
 • Re: Sylwia Grzeszczak. Już tak nie wygląda!

  Wyszkoni jak się na Sylwię lampi! Sylwia jest najmądrzejszą, najskromniejszą i NAJPIĘKNIEJSZĄ wokalistką w Polsce.

 • Re: Zaproszenie do Raju

  wiadomo , Martynika zacofane terytorium bez beemek i ałdików ,, I BARDZO DOBRZE !! JAK BY TAM BYŁY TO BYE NIE BYŁO FRANCUSKIEJ MARTYNIKI .

 • Re: Ewa Chodakowska w opiętej sukience

  bo nie tylko " magazynowy " wygląd świadczy o wartości człowieka. A o gustach się nie dyskutuje. Ja uważam ją za ładną kobietę o pięknym ciele i wyjątkowym wnętrzu.

 • Re: Zaproszenie do Raju

  Wkrótce tam jadę, na stałe. Emeryturę sobie załatwiłem, dzięki układom i układzikom, ludziom z PO, doszedłem do czegoś w życiu w 7 lat. Teraz emeryturka, Martynika, wyjeżdżam tam na stałe.

 • cudna

  jeszcze raz cudna

 • Śliczna dziewczynka

  Wspaniałe oczęta. Gdybym był kotem zakochałbym się w niej bez pamięci:)

 • Re: Randki po rozwodzie

  To najgorszy układ z możliwych. Wyszłam za rozwodnika z dzieckiem, teraz sama jestem rozwiedziona, mam z nim dwoje małych dzieci, które dla niego sa mniej wazne niz jego córka z pierwszego małżeństwa. Zawsze było nas w małżeństwie troje. Odradzam, za duzo bólu i kompromisów, na które nikt nie jest gotowy.

 • Re: MÓZG SOBIE ZOPERUJCIE!!!!!

  Pozdrawiam! bardzo mądrze !

 • Kremy

  No i co wynika z przeczytania takiego artykułu - wielkie NIC . Wielkie zero bo brak w nim tego czego potrzebujemy - konkretów. Takie bla bla bla że testowano, że się nie zgadza nic nam nie daje. Bo i skad wiemy które konkretnie kremy są okej a które nie. Po co więc takie artykuły - chyba tylko po to, żeby jakaś tam szanowna Pani X ktora się napociła przy napisaniu takiego badziewia dostała kasę. Z pozdrowieniami dla autorki kolejnej bezsensownej wiadomości