• Informacje na temat:

  martyna wojciechowska

Artykuły na temat: martyna wojciechowska
 • Martyna Wojciechowska adoptowała kolejną córkę

  Martyna Wojciechowska jest najbardziej znaną polską podróżniczką. Ostatnio podzieliła się z fanami radosną nowiną!

 • Martyna Wojciechowska odzyskała portfel

  Martyna Wojciechowska zapracowała sobie na ogromną sympatię Polaków. Podróżniczka ma na swoim koncie m.in. zdobycie Korony Ziemi.

 • Martyna Wojciechowska o „Big Brotherze”

  Z domu Wielkiego Brata dyscyplinarnie wyrzucono jednego z uczestników za jego agresywne zachowanie i groźby karalne.

 • Martyna Wojciechowska publikuje seksowne zdjęcie

  Martyna Wojciechowska opatrzyła fotografię opisem: "Szybko zrozumiałam, że nic, a w szczególności życie, nie jest nam dane na zawsze i jeżeli chcę coś zrobić, to teraz, zaraz, bo jutra może już nie być". Podkreśliła tym swoją wolę walki i chęć czerpania z życia pełnymi garściami. Internauci byli zachwyceni zarówno urodą dziennikarki jak i inspirującym przekazem. Dali temu wyraz w niezwykle...

 • Martyna Wojciechowska. Potrafi walczyć o siebie

  Iga Nyc, PANI: Niedawno wrzuciłaś na Instagram zdjęcie pięknej brunetki na motocyklu i napisałaś, że to ty niemal 30 lat temu. Pamiętasz, o czym marzyła tamta dziewczyna? Martyna Wojciechowska(...).  - Dlatego kiedy wylądowałam w Warszawie, byłam zaskoczona krytyką. Dzisiaj zdecydowanie częściej spotykam kobiety, które mówią: "Martyna, dziękuję za inspirację. Mamy z koleżankami grupę wyjazdową...

 • Martyna Wojciechowska o bohaterkach swojego programu

  Martyna Wojciechowska jest najbardziej znaną podróżniczką w Polsce. Na swoim koncie ma imponujące osiągnięcia.

 • Martyna Wojciechowska na uroczym zdjęciu z dzieciństwa

  Martyna Wojciechowska jest w stałym kontakcie z fanami. Podróżniczka regularnie zamieszcza zdjęcia w mediach społecznościowych.

 • Jak Martyna Wojciechowska przygotowuje się do podróży?

  Martyna Wojciechowska zdradziła czy przed swoimi podróżami czyni wielkie przygotowania.  - Właściwie to zastanawiam się, czy się jeszcze jakoś przygotowuję....

 • Martyna Wojciechowska: To imię mnie wybrało

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Martyną Wojciechowską tuż przed jej wyjazdem w kolejną podróż z programem "Kobieta na krańcu świata". Jakie zmiany zaszły w życiu Wojciechowskiej?

 • Martyna Wojciechowska w tradycyjnym czepku

  Martyna Wojciechowska jest chyba (obok Beaty Pawlikowskiej) najbardziej znaną polską podróżniczką. Od 2009 roku nieprzerwanie prowadzi program „Kobieta na krańcu świata”, w którym relacjonuje dalekie podróże i przedstawia kulturę kraju z punktu widzenia kobiet.

Zdjęcia na temat: martyna wojciechowska
Wideo na temat: martyna wojciechowska
 • Martyna Wojciechowska spisała swój testament

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka była Martyna Wojciechowska. Dziennikarka w szczerym wywiadzie zdradziła, że spisała swój testament. - Nawet zmieniłam go już parę razy i uważam, ze to bardzo dobra rzecz. Po pierwsze oszczędzasz stresu wszystkim bliskim. Po drugie moment pisania testamentu jest bardzo pouczający - powiedziała podróżniczka.

 • Martyna Wojciechowska o swoich kompleksach

  Martyna Wojciechowska była gościem w popularnej kawalerce Łukasza Jakóbiaka. Dziennikarka opowiedziała o swoich kompleksach. - Kiedyś miałam ich bardzo dużo, przykrywałam to pewnością siebie i bezczelnością w pewnych sytuacjach. Dzisiaj dużo więcej mam w sobie pokory i ważności, a kompleksów coraz mniej - wyznała.

 • Martyna Wojciechowska chwali Łukasza Jakóbiaka

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka była Martyna Wojciechowska. Podróżniczka przyznała, że od lat obserwuje vlogera. - Uważam, że bardzo się rozwinąłeś, bardzo się zmieniłeś - powiedziała. - Przeszedłeś od efekciarskiego sposobu prowadzenia wywiadu do zupełnie innego rodzaju pytań i rozmów. Doceniam to - dodała.

Dyskusje na temat: martyna wojciechowska