• Informacje na temat:

  martyna wojciechowska

Artykuły na temat: martyna wojciechowska
 • Martyna Wojciechowska adoptowała kolejną córkę

  Martyna Wojciechowska jest najbardziej znaną polską podróżniczką. Ostatnio podzieliła się z fanami radosną nowiną!

 • Martyna Wojciechowska odzyskała portfel

  Martyna Wojciechowska zapracowała sobie na ogromną sympatię Polaków. Podróżniczka ma na swoim koncie m.in. zdobycie Korony Ziemi.

 • Martyna Wojciechowska o bohaterkach swojego programu

  Martyna Wojciechowska jest najbardziej znaną podróżniczką w Polsce. Na swoim koncie ma imponujące osiągnięcia.

 • Martyna Wojciechowska na uroczym zdjęciu z dzieciństwa

  Martyna Wojciechowska jest w stałym kontakcie z fanami. Podróżniczka regularnie zamieszcza zdjęcia w mediach społecznościowych.

 • Martyna Wojciechowska: To imię mnie wybrało

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Martyną Wojciechowską tuż przed jej wyjazdem w kolejną podróż z programem "Kobieta na krańcu świata". Jakie zmiany zaszły w życiu Wojciechowskiej?

 • Martyna Wojciechowska w tradycyjnym czepku

  Martyna Wojciechowska jest chyba (obok Beaty Pawlikowskiej) najbardziej znaną polską podróżniczką. Od 2009 roku nieprzerwanie prowadzi program „Kobieta na krańcu świata”, w którym relacjonuje dalekie podróże i przedstawia kulturę kraju z punktu widzenia kobiet.

 • Przemysław Kossakowski o związku z Martyną Wojciechowską

  ...swojej ukochanej komplementów. Przyznaje, że Martyna Wojciechowska jest kobietą, której trudno zaimponować. Prowadzi samochód lepiej i szybciej niż większość mężczyzn, przeżyła też wiele niezwykłych...

 • Martyna Wojciechowska „W drodze”

  Martyna Wojciechowska to znana podróżniczka, dziennikarka, redaktor naczelna dwóch magazynów prasowych, prezenterka telewizyjna oraz pisarka stale poszukująca nowych wyzwań. Płyta, którą prezentuje jest efektem jej pasji do podróży i odkrywania najdalszych zakątków świata.

 • Martyna Wojciechowska: Gdzie kobiety są najszczęśliwsze?

  Zawsze szukała wrażeń. Na wybiegu mody, w Domu Wielkiego Brata, na rajdzie Paryż-Dakar, na szczycie Everestu, jako szefowa "National Geographic"... Miejsca zabraknie, żeby wyliczyć. Dochodziły do tego trudne osobiste przeżycia. Wniosek? Martyna Wojciechowska jest doświadczoną osobą. Dlatego poszedłem do niej z pytaniem: gdzie na świecie kobiety są najszczęśliwsze i z czego to szczęście się bierze?

 • Martyna Wojciechowska w sesji z... wilkami

  ...determinacji. Jednocześnie największą jego wartością jest wataha, którą zawsze chroni i która stanowi o jego sile - mówi Martyna Wojciechowska. - W stadzie wilki łączy wzajemna odpowiedzialność(...) prostych. Jest obrazem pierwotnej i nieokiełznanej wolności - wyjaśnia Martyna Wojciechowska. - To prawda, którą odnalazłam i którą dzielę się z innymi kobietami, inspirując do poszukiwania własnej drogi...

Zdjęcia na temat: martyna wojciechowska
Wideo na temat: martyna wojciechowska
 • Martyna Wojciechowska spisała swój testament

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka była Martyna Wojciechowska. Dziennikarka w szczerym wywiadzie zdradziła, że spisała swój testament. - Nawet zmieniłam go już parę razy i uważam, ze to bardzo dobra rzecz. Po pierwsze oszczędzasz stresu wszystkim bliskim. Po drugie moment pisania testamentu jest bardzo pouczający - powiedziała podróżniczka.

 • Martyna Wojciechowska o swoich kompleksach

  Martyna Wojciechowska była gościem w popularnej kawalerce Łukasza Jakóbiaka. Dziennikarka opowiedziała o swoich kompleksach. - Kiedyś miałam ich bardzo dużo, przykrywałam to pewnością siebie i bezczelnością w pewnych sytuacjach. Dzisiaj dużo więcej mam w sobie pokory i ważności, a kompleksów coraz mniej - wyznała.

 • Martyna Wojciechowska chwali Łukasza Jakóbiaka

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka była Martyna Wojciechowska. Podróżniczka przyznała, że od lat obserwuje vlogera. - Uważam, że bardzo się rozwinąłeś, bardzo się zmieniłeś - powiedziała. - Przeszedłeś od efekciarskiego sposobu prowadzenia wywiadu do zupełnie innego rodzaju pytań i rozmów. Doceniam to - dodała.

Dyskusje na temat: martyna wojciechowska