• Informacje na temat:

  marta wyjazdy

Artykuły na temat: marta wyjazdy
 • Marta Manowska: Moje szaleństwa z miłości

  Wychowałaś się na Śląsku. Często tam wracasz? Marta Manowska : - Staram się, choć nie udaje mi się jeździć tak często, jak bym chciała. Dziś nie mam tam zbyt wielu przyjaciół. Mam ich tutaj, bo(...) produkcją programów telewizyjnych. Ostatnio kolega mówi do mnie: "Zobacz, Marta, jeszcze niedawno biegałaś za kulisami i przyprowadzałaś nam gwiazdy przed kamery, a teraz sama przed nimi stoisz". Czasem...

 • Kobiety Solidarności. Marta Dzido

  Kiedy w sierpniową sobotę 1980 roku zadowoleni z podwyżki robotnicy zakończyli strajk i chcieli wyjść ze Stoczni Gdańskiej, to one zamknęły bramy, tym samym rozpoczynając strajk solidarnościowy. Podobno na murze stoczni wisiał transparent z napisem „Kobiety nie przeszkadzajcie nam, my walczymy o Polskę." One odważyły się przeszkodzić.

 • Wyprawa do Ziemi Świętej

  Wyjazdy organizuje coraz więcej turystyczno-pielgrzymkowych biur podróży. A jesień to jeden z najlepszych momentów na duchową wyprawę do Izraela śladami Chrystusa.

 • Czy warto na nowo zaufać?

  ...wątpliwości. Rozmawiałam o tym z tamtą koleżanką i ona mówi, że jak raz tak się zabawił, to znowu to zrobi. Nie wiem, jak się zachować. Czy powiedzieć mu, że się nie zgadzam? Marta (56 l.)

 • Ostatnie starcie w "Top Model"

  Osi, Marta czy Michał? Kto wygra 4. edycję "Top Model"?

 • Urlop nad morzem w zimie

  Polskie wybrzeże poza sezonem ma również wiele do zaoferowania. Krystaliczne, przesycone jodem powietrze, przyjazne ceny i bogactwo leczniczych zabiegów. •Marta Żak...

 • Ojciec śpi, nie przychodź

  Ponurą peerelowską rzeczywistość zmieniał w niekończący się karnawał. Zdzisław Maklakiewicz zagrał ponad sto ról. W większości epizodów, ale takich, które weszły do historii kina. – Tylko w jednej roli się nie sprawdził: męża i ojca - mówi jego córka Marta. Od śmierci aktora mija 40 lat.

 • Miewam w swoim życiu chwile zapomnienia…

  Zawsze uśmiechnięta. Zmysłowa, atrakcyjna, błyskotliwa i szalenie zdolna. Można by rzec: kobieta idealna! Oto cała Marta.

 • "Słoiki" jadą do domu

  Miasta są dla nich ziemią obiecaną. Tu jest praca, rozwój, prestiż. Osoby z małych miejscowości żartobliwie nazywane "słoikami" jadą po szczęście. Kim się stają? Odcinają się od prowincji jak Marta? Tęsknią za nią jak Lidka? A może jak Renata wciąż nie wiedzą, co odpowiedzieć na pytanie: "skąd jesteś?". Wakacyjne powroty do domu dają okazję, by o tym pomyśleć. Zrobić bilans zysków i strat.

 • L’Oréal wspiera kobiety nauki

  Dr Iwona Ciechomska, dr Joanna Kozieł, dr Elżbieta Nowak oraz mgr Aleksandra Markiewicz i mgr Marta Zielińska to laureatki 14. edycji programu stypendialnego "Dla kobiet i nauki".

Wideo na temat: marta wyjazdy
 • Marta Wierzbicka o najtrudniejszych momentach w życiu

  Marta Wierzbicka odwiedziła kawalerkę Łukasza Jakóbiaka. Aktorka opowiedziała o najtrudniejszych momentach w życiu. - Wyszłam ze związku po 8 latach i teraz uczę się żyć, pracuję nad sobą - powiedziała Wierzbicka. - Przed wyjazdem do Indii chciałam zrezygnować z wyjazdu, bo mój dziadek bardzo chorował - dodała aktorka, to był kolejny trudny moment w jej życiu.

Dyskusje na temat: marta wyjazdy
 • Re: Gwiazdorskie pary z dużą różnicą wieku

  A co Ty mi możesz dać? O czym porozmawiamy? Różnica wieku,ale bezpieczeństwo,realizacja marzeń,polemika,wyjazdy,wakacje,stabilna sytuacja finansowa. Jestem kochana,a nie zdradzana.

 • Re: Polacy zdradzają częściej niż ci się wydaje! Dlaczego?

  Te dane to też 'kosmos'. A jeśli nawet byłyby one prawdziwe to co z tego? Wówczas należy wziąć pod uwagę statystyki korzystających z agencji, wyjazdy na ukrainę, węgry, czechy, bułgarię i bałkany.

 • Re: Daj szansę sobie i nowej miłości

  Miałam 21 lat on 22. Byliśmy parą od lat dwóch. Przeciętny chłopak przeciętnej urody wspaniały czuły opiekuńczy . Zaczęłam się przy nim nudzić. On domator potrafiący wspaniale gotować , piec ja myślałam o zabawie. Zostawiłam go dla brata koleżanki. Przystojniak wysoki wysportowany szarmancki. Bajka skończyła się po ślubie gdy urodziła się córka potem syn. On częste wyjazdy w delegacje długie

 • To nie tak!

  w domu. Ciagle cos planuje - jakies wyjazdy, wycieczki, spotkania z dawno niewidzianymi przyjaciolmi itp.Facetow raczej nie unikam i baaardzo lubie flirtowac, ale nie spotkalam jeszcze takiego

 • Re: prosze o komentarze

  sznsę, proponuje wspólne wyjazdy, a ostatnio poprosił ją o rękę. Naprawdę musiałam pracować nad nią z obcęgami i palnikiem, aby broń Boshe nie zaczęła mu się odnowa narzucać - ale udało się, wrócił