• Informacje na temat:

  marianna

Artykuły na temat: marianna
 • Marianna Kowalewska podzieliła się radosną nowiną

  ...22-letnia Kowalewska wciela się w postać Ewy Maj - dręczonej przez rówieśników nastolatki, uciekającej z domu dziecka. Marianna doskonale poradziła sobie z tym trudnym zadaniem. Jak przyznała(...) się radosną nowiną. 22-letnia Marianna zaręczyła się ze swoim ukochanym - Miłoszem Gierszewskim. Zdjęcia, na których pozuje z pierścionkiem zaręczynowym, opatrzyła wzruszającym podpisem. "Wczoraj...

 • .... Zszargana została narodowa świętość! - alarmują jedni. - Ta kobieta lubi zbereźne tematy i jest tak samo inteligentna jak jej publiczność. To po prostu zero, Marianna schodzi na psy - mówił jeden(...) właśnie ona została Marianna. Jestem szczęśliwy, bo zawsze oglądam jej programy - mówił RMF przedstawiciel drugiego obozu. Zatem dla jednych skandal, dla innych święto narodowe.

 • Marianna i róże

  Marianna i róże to rodzaj pamiętnika napisanego przez autorki na podstawie zachowanego archiwum rodziny Malinowskich i Jasieckich, osiadłych w Wielkim Księstwie Poznańskim na przełomie XIX i XX wieku, oraz różnych źródeł historycznych dotyczących tego okresu.

 • Mateusz Ziółko już po ślubie

  Piosenkarz powiedział sakramentalne "tak" 10 czerwca. Jego wybranką jest Marianna Sokołowska, Miss Polonia Ziemi Sądeckiej.

 • Marianne Faithfull w Polsce

  2 listopada w Sali Kongresowej zaśpiewa Marianne Faithfull. Angielska wokalistka przyjedzie promować swoją ostatnią płytę "Before The Poison", przy której pomagali jej m.in. PJ Harvey i Nick Cave.

 • MARIA SEWERYN I GRZEGORZ MAŁECKI W SPEKTAKLU „KONSTELACJE” W TEATRZE POLONIA

  ​Marianne i Roland spotykają się i zakochują się w sobie. Ale co by było, gdyby ich drogi w ogóle się nie zeszły? A gdyby ich losy skrzyżowały się w innym momencie? Czy ich znajomość potoczyłaby się inaczej?

 • Czy poradniki mogą zmienić życie?

  Bogactwo, sława, sukcesy. Poradniki z dziedziny tzw. „rozwoju osobistego” obiecują złote góry, ale często kupujemy, czytamy i… nic się nie dzieje. Może dlatego, że nie wdrażamy w życie zawartych w nich rad? Marianne Power postanowiła to sprawdzić. Wybrała 12 poradników, by w ciągu roku wypróbować ich skuteczność. Rezultaty eksperymentu opisała w przezabawnej książce „Help me!”.

 • Elegancja królewskiego błękitu

  „Królewski błękit”, „błękit paryski”– odcienie koloru niebieskiego zawsze nawiązywały do wyższych sfer. Błękitne dodatki czy elementy wystroju zniewalają siłą wyrazu, nadają elegancki ton i podkreślają szlachetny gust. Dzięki zastawie Marianne Royal Blue autorstwa Sigvarda Bernadotte, królewski klimat może zagościć w każdym domu, w którym ceni się wyrafinowane piękno, a każdy posiłek staje się małą ucztą.

 • Książkowe dźwięki

  Przemysław Wechterowicz i ilustratorka Marianna Oklejak przygotowali nietuzinkową książkę dla dzieci "Bum! Bum!! Bum!!!".

 • Rozwód początkiem życia. Duchowe korzyści z rozstania

  Trudno przejść obojętnie obok pierwszej wydanej w Polsce książki Debbie Ford. Autorka międzynarodowych bestsellerów jest stawiana w jednym szeregu z takimi autorytetami z dziedziny przewodnictwa duchowego, jak Deepak Chopra czy Marianne Williamson.

Zdjęcia na temat: marianna
Wideo na temat: marianna
 • Marianna Stuhr o swoich projektach: Inspiracją był temat macierzyństwa

  Marianna Stuhr, córka Jerzego Stuhra i siostra Macieja Stuhra, jest graficzką i prowadzi własną firmę. Ekipa "Dzień Dobry TVN" odwiedziła ją w jej pracowni, gdzie artystka opowiedziała o swoich inspiracjach oraz zaprezentowała swoje niektóre projekty.

 • Ewa Błaszczyk o swoich córkach

  . Natomiast druga córka pani Ewy, studiująca aktorstwo Marianna, jak na swój wiek jest wyjątkowo dojrzałą osobą. Mocno wspiera swoją mamę we wszystkich jej działaniach.

Dyskusje na temat: marianna