• Informacje na temat:

  mały kret

Artykuły na temat: mały kret
 • Jarosław Kret chwali się nocnymi treningami

  Jarosław Kret (na własne życzenie) nie może pochwalić się ostatnio dobrą passą. Wszystko przez niefortunną wypowiedź na temat związku z Beatą Tadlą.

 • Hidźra: Indyjska trzecia płeć

  Hidźrowie mają wiele innych metod zarabiania pieniędzy. Przede wszystkim zajmują się żebraniem połączonym z występami, które sami nazywają artystycznymi. Pojawiają się przy narodzinach dzieci, przy poświęceniu domu, na ślubach. Zawsze wiedzą, kiedy i gdzie się znaleźć - pisze Jarosław Kret w książce "Indie" opowiadając o życiu hidżrów - przedstawicieli indyjskiej trzeciej płci.

 • Przerwa w podróży. Plaże

  Po tym, jak ponarzekałem na terror różnego rodzaju turystycznych "top ten", mogę swobodnie zaproponować własne zestawienie. Od razu zastrzegam jednak, że nie uszeregowałem propozycji wedle liczby gwiazdek czy wydawanych okrzyków zachwytu. Kolejność jest przypadkowa, to znaczy alfabetyczna - i cześć! - pisze Piotr Gociek, autor przewodnika "Kreta subiektywnie".

 • Jak było naprawdę?

  Była partnerka Jarosława Kreta przerywa milczenie. Dlaczego złożyła do sądu pozew o uregulowanie jego kontaktów z synem? Swoją wersję wydarzeń przedstawia tylko SHOW, wraz z mamą prezentera.

 • „Scoring4Polański” w Krakowie

  ...„To wszystko wydaje mi się snem. Gdzie bym przypuszczał, jako mały chłopiec uciekający z getta, że kiedyś będę witany w tym mieście takimi brawami? To dla mnie ogromne wzruszenie, dziękuję!” – powiedział Roman Polański, odbierając odznakę Stowarzyszenia Filmowców Polskich podczas gali „Scoring4Polański” w Krakowie.

 • Do spełnienia marzeǹ pierwszy krok

  Najwspanialsza wyprawa zawsze zaczyna się od postawienia pierwszego kroku. Kiedy stoisz u podnóża góry i ledwo możesz dostrzec drogę wiodącą na szczyt, ponieważ jest stroma, kręta i pełna przeszkód, jedyną możliwością dotarcia na szczyt jest po prostu postawienie pierwszego kroku. Za każdym następnym krokiem nabywasz doświadczenia, pewności siebie i chęci do tego, aby osiągnać swój cel. Im bliżej wierzchołka góry tym zwykle trudniej, ale świadomość satysfakcji z bliskiego triumfu dodaje...

 • Trochę bujam w obłokach

  Przystojny. Wysportowany. Odnosi sukcesy. Kawaler. Mało tego - singiel! W szczerym wywiadzie dla SHOW opowiada, dlaczego jeździ na wakacje ze swoim tatą i na czym polega jego natura... psa husky.

 • Bracia krwi

  Mały chłopiec, około dziesięciu lat. Długie, czarne włosy, czerwone oczy. PATRZYŁ prosto na mnie. Mrugnęłam? Zamknęłam oczy? Otworzyłam & zobaczyłam zamiast chłopca wielkiego, czarnego psa. A potem - puf. Nikogo nie było.

 • Kobiety w kąpieli. Intymność w cieniu rewolucji

  ...z wydawnictwa, jej siostry Fan,  dumnej i nieokiełznanej Fei pracującej w fabryce i Youyou prowadzącej mały punkt gastronomiczny, były kiedyś mocno splecione - w czasach dzieciństwa, wcale nie tak...

 • Moje wielkie greckie wakacje

  ...niespotykaną turkusową barwę morza. Symbolem wyspy jest rzadki gatunek żółwia caretta caretta, który osiąga nawet 1,2 metra długości i 100 kilogramów wagi. Kreta: Kraina różnorodności Oferuje...

Dyskusje na temat: mały kret
 • Re: Jarosław Kret o swoich planach zawodowych

  grałem dzisiaj w ping ponga i bym się o mały włos udusił piłka wpadła mi w ucho

 • Re: Jak było naprawdę?

  Jakiś mały pedzio ? Brzydki ten synek od tych kret-ynów.

 • Re: Jak było naprawdę?

  rety to zdjęcie to żenada, jak oni wyglądają, wprost nie mogę sie powstrzymac od śmiechu kret mały przyczajony, tadla malutka jak cyganicha, a ten synek jej jak sierota. za to była żona kretka przerywa milczenie, oj coś mi sie wydaje że wszyscy którzy tak strasznie "przerywają milczenie" dobrą kaskę zgarniają za te bzdury i pranie brudów rodzinnych - szkoda tylko dzieci.