• Informacje na temat:

  mali tania wycieczka

Artykuły na temat: mali tania wycieczka
 • Podróże: Taniej całą rodziną

  Wycieczka razem z dziećmi to spory wydatek. Niestety, podróżując samochodem nie możecie liczyć np. na tańsze paliwo. Dlatego warto wybrać transport publiczny, w którym uzyskacie wiele korzystnych zniżek.

 • Wycieczki objazdowe: Dobry sposób na szybkie zwiedzanie

  Po wielu sezonach biernego wypoczynku część z nas marzy o odkrywaniu nowych miejsc, poznawaniu kultur odległych krajów, smakowaniu egzotycznej kuchni. Jeśli jednak brakuje ci doświadczenia w samodzielnym planowaniu podróży, doskonałym pomysłem na wakacje będzie wycieczka objazdowa – nie dość, że zaoszczędzisz czas, to z urlopu wrócić z głową pełną świeżych inspiracji.

 • Majówka z tanimi lotami - wszystkie strony świata

  Majówka na Mazurach lub w Zakopanem może się już znudzić. Jeżdżenie do dobrze znanych miejsc nie daje już tego dreszczyka emocji, który czujemy jadąc w nieznane. Podróże rozwijają i uczą, a także pozwalają na przeżycie niezapomnianej przygody. Poniżej prezentujemy pomysły na majówkę z tanimi liniami lotniczymi.

 • Największe atrakcje Wysp Kanaryjskich

  Tej jesieni na „Kanary” możemy już latać tanimi liniami, a pobyt sami zorganizujemy sobie bez trudu. Na pewno będzie taniej!

 • Na wakacje do Serbii

  ...niesamowicie, ale turyści równie chętnie podziwiają je z poziomu wody, korzystając z opcji rejsu statkiem.  Piesza wycieczka najlepiej odsłoni przed wami piękno kanionu, nawet jeśli zamiast długiej trasy...

 • Miszkolc. Co warto zobaczyć?

  Czwarte miasto Węgier to świetny cel krótkiego wypadu. Z Krakowa można tam dojechać w 5 godzin. Na miejscu czeka mnóstwo atrakcji oraz pyszna i tania madziarska kuchnia.

 • Dorota Michałowska: O miłości, podróżach i sekretach gwiazd

  ..., to uczucie bycia w drodze. Najbardziej lubię spontaniczne, niezorganizowane wyjazdy, na własną rękę. Nie przepadam za wycieczkami z biur podróży i opcją "all inclusive", choć czasami też z tego...

 • Dziewięć mieczy, Król denarów, Paź buław. W tym tygodniu będzie Ci trudno sprostać ambitnym planom, lepiej realizować zadania małymi krokami, skreślając...

 • ...w wodzie! Oczarowani widokami, trzymaliśmy się za ręce, wspominaliśmy wspólne lata i cieszyliśmy się, że jesteśmy tu razem. „Kocham Paryż w czasie wiosny” – śpiewała Edith Piaf. My też!

 • Te produkty mogą powodować raka

  Zbyt duża ilość cukru oraz soli, nadmiar tłuszczów, a do tego zdecydowanie za mało świeżych warzyw i owoców – to podstawowe błędy żywieniowe statystycznego Polaka. Bez wątpienia taka dieta przyczynia się do powstawania przewlekłych chorób, w tym przede wszystkim nowotworów. A jak mawiał francuski neuropsychiatra, zwolennik naturalnych metod dr Servan-Schreiber, walka z rakiem zaczyna się od stołu. Czego więc unikać, aby zmniejszyć ryzyko rozwoju tak groźnej choroby jaką jest rak?