• Informacje na temat:

  makłowicz

Artykuły na temat: makłowicz
 • Robert Makłowicz: Zdradzę pani...

  SHOW: Właśnie ruszył program "Makłowicz w drodze". To nowy etap zawodowy czy kontynuacja tego, co robił pan przez ostatnie lata? Robert Makłowicz: W sensie merytorycznym to kontynuacja. Trzeba(...) z programem "Makłowicz w drodze" pan odwiedził?  - Zależy dla kogo. Dla jednych najciekawsze jest to, czego jeszcze nigdy nie widzieli, co wydaje im się zaskakujące, zdumiewające, nietypowe. Dla innych...

 • Robert Makłowicz: Smakosz, nie kucharz

  Wie, że przystojniakiem nie jest. Przyznaje też, że ma przeciętny talent kulinarny. Jesienią zamiast „Makłowicza w podroży” w TVP zobaczymy go w konkurencyjnej stacji.

 • Robert Makłowicz: Nie zawsze jem langusty

  ...​ Oczywiście rozmawiamy o jedzeniu. Ale to jednocześnie rozmowa o życiu, bo jak mówi Robert Makłowicz, "jedzenie jest jednym z niewielu rodzajów szczęścia, które można odnaleźć na co dzień".

 • Mikołaj Makłowicz: Sommelier z powołaniem

  Lidia Ostólska, Styl.pl: Jaka jest kondycja kultury picia wina w Polsce? Mikołaj Makłowicz: - Coraz lepsza. Bardzo dużo wina pija się w miastach. Na wsi jest trochę gorzej. Widać to po(...) musimy być bardzo dobrze przygotowani. Mikołaj Makłowicz: Nic mnie nie szokuje Kontakty ze szkoły w Szwajcarii przydają się w biznesie? - Bardzo! Wspieracie się w działaniach...

 • "C.k. kuchnia" Roberta Makłowicza

  ...z Robertem Makłowiczem i dzielący z nim gorące uczucia do Austro-Węgier. "C.k. kuchnia", Wydawnictwo Wysoki Zamek...

 • Makłowicz: Café museum

  ..."Café Museum" Roberta Makłowicza to uczta dla ducha i ciała. Jej smak czuje się od pierwszej do ostatniej strony. Audiobook, którego fragmenty możecie odsłuchać w INTERIA.PL, czyta sam autor. Robi to ze swadą i właściwym sobie poczuciem humoru.

 • Robert Makłowicz: Świat jest pomysłem

  Jakie wino należy podać do grillowanej ryby, a jakie do gotowanej, to wie każdy kucharz i miłośnik kuchni. Ale historię sztuki kulinarnej wszystkich regionów świata zna tylko Robert Makłowicz, dziennikarz, kucharz i podróżnik, gość studia INTERIA.PL, z którym rozmawiał Zygmunt Moszkowicz.

 • Polacy lubią programy kulinarne, wystawiają im dobre recenzje. Najwięcej widzów, 2 miliony, mają "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza".

 • Norwegia nie tylko piękna, ale i smakowita

  ...​O tym jak Norwegia działa na zmysły - nie tylko wzroku, ale i podniebienia - przekonał się latem tego roku Robert Makłowicz, którego program "Makłowicz w podróży" odwiedził krainę fiordów. O tym co gotował na norweskim wybrzeżu, co szczególnie podbiło jego podniebienie można będzie się dowiedzieć w czterech najbliższych odcinkach programu.

 • Jaki jest smak wakacji?

  ...- Łóżko i stół to dwa najważniejsze sprzęty w życiu człowieka. Tu się wszystko zaczyna i wszystko kończy - mówi Robert Makłowicz, dziennikarz, pisarz, krytyk kulinarny i podróżnik. - A wakacje smakują miejscem, w którym się jest, bo w wakacje więcej czasu poświęcamy na przyjemności, a jedzenie należy do przyjemności - dodaje.

Zdjęcia na temat: makłowicz
Wideo na temat: makłowicz
 • Mikołaj Makłowicz. Opowieści o winie

  Mikołaj Makłowicz. Jak testuje wina podczas targów? Ma na to sprawdzony sposób.

 • Robert Makłowicz o podróżach

  Robert Makłowicz opowiedział o podróżach w swoim nowym programie "Makłowicz w drodze". Program pojawi się jesienią na kanale Food Network. Gdzie się wybierze? - Gotowe są już programy z Austrii. Robione są we wschodnim Tyrolu, czyli najbardziej nieznanej zimowej części Austrii. Wybieramy się do Flandrii, to ta część Belgi ze wspaniałymi miastami: Brugią Antwerpią - zdradził dziennikarz

 • Mikołaj Makłowicz. Nic mnie nie szokuje

  Mikołaj Makłowicz. Nic mnie nie szokuje

Dyskusje na temat: makłowicz