• Informacje na temat:

  majowy

Artykuły na temat: majowy
 • Słowacja: Majowy festiwal wina

  Hotelowy Resort Oravský Háj we współpracy z firmą Félix Wines organizują 6-7 maja pierwszą edycję Festiwalu Wina Oravský Háj.

 • Majowy misz masz

  Goniąc za wiosennymi trendami, łatwo zgubić właściwe proporcje. Zwłaszcza długość maxi lubi sprawiać problemy.

 • ...owiane legendami perły architektury i najprawdziwsi rycerze. Trasa wiedzie od Bytowa na Pomorzu, przez Warmię i Mazury, aż po Litwę, ale w majowy weekend wystarczy poznać jedną, dwie krzyżackie(...). Koniecznie też wybierzcie się do Western City w Kar paczu, miasta prawdziwych kowbojów. Napady na bank, pojedynki rewolwerowców, pościgi dyliżansem i rodeo to tutaj codzienność. W majowy weekend mali kowboje...

 • ​Na majowy urlop do Maroka

  Tych, którzy już nie mogę doczekać się wakacji, z pewnością ucieszy wiadomość o tanim połączeniu do Maroka tuż przed majówką. To świetna okazja do zrobienia sobie nieco przedłużonego wiosennego weekendu, podczas którego można zwiedzić ten piękny kraj i pozytywnie nastroić się po zimie.

 • Najdłuższy weekend nowoczesnej Europy zaczęliśmy wczoraj po godzinie 16-tej zakupami. Trochę artykułów spożywczych (jutro na przyjęciu ogrodowym gościmy...

 • ...  Mieliśmy plany na weekend, powtórka  z poprzedniego roku. Czyli weekend u mojego brata.     Odezwała się ostatnio kuzynka która mieszka teraz w Norwegii , że na weekend majowy przylatuje z rodziną do Szczecina. 3 maja będą chrzeciny jej najmłodszej córki która urodziła się dzień po naszym ślubie :)) I pojawiła się propozycja byśmy przyjechali żeby się spotkać. Zosię widzialam ostatni raz...

 • Marzy ci się lenistwo pod palmami? Zamiast tęsknić za podróżą na koniec świata, jedź do spa. Wybraliśmy takie, które oferują wspaniałe, egzotyczne zabiegi i… przystępne ceny.

 • Majowy horoskop miłosny

  Miłość jest nie przewidywalna, wraz z nadejściem wiosny wszystko może się zdarzyć! Horoskop podpowie ci jak pielęgnować szczęśliwy związek, jeśli jednak wciąż jesteś singlem lub singielką, poradzi co zrobić, by zdobyć serce ukochanej osoby!

 • Majowy horoskop numerologiczny

  Nie tylko twoje życie zapisane jest w liczbach - koniecznie sprawdź, jakie numery wpływają na twój los, jaka jest twoja szczęśliwa liczba a jaka przynosi ci pecha.

 • Kreatywny piknik majowo-weselny w K6

  6 maja zapraszamy do Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6 w śląskich Czechowicach-Dziedzicach, gdzie odbędzie się piknik majowo - weselny. Organizowany z myślą o przyszłych nowożeńcach i nie tylko event jest alternatywą dla komercyjnych targów ślubnych. Spotkaniu towarzyszyć będą pokazy najnowszych trendów i inspirujące warsztaty.

Zdjęcia na temat: majowy
Wideo na temat: majowy
 • Idealne dania na majowy piknik

  Uczestnik programu "MasterChef" Adam Kozanecki przygotował w kuchni "Dzień Dobry TVN" dania idealne na majowy piknik. Na stole pojawiły się potrawy takie jak: krucha tarta z agrestem, serem i szparagami, majowa łąka z malinowym akcentem oraz biszkopty z porzeczkami w obłokach. (DDTVN/x-news)

 • Grilluj z Pascalem!

  Majowe weekendy są wprost stworzone do grillowania. Pascal Brodnicki poleca skrzydełka po amerykańsku z sosem pomidorowym.

 • Amy Adams i Darren Le Gallo pobiorą się po 14 latach związku?

  Amy Adams weźmie sekretny ślub w weekend majowy? Zagraniczne media donoszą, że aktorka i jej wieloletni partner powiedzą wkrótce sakramentalne "tak”. Jak podaje DailyMail, lista zaproszonych gości jest bardzo skromna, a miejsce planowanej ceremonii to pilnie strzeżony sekret. Para zaręczyła się już w 2008 roku, jednak z powodu licznych propozycji zawodowych ślub odwlekał się w czasie. (Źródło

Dyskusje na temat: majowy