• Informacje na temat:

  majorka jaskinia

Artykuły na temat: majorka jaskinia
 • Majorka - wsłuchaj się w wyspę!

  Większość Polaków na dźwięk słowa “Majorka” zaczyna nucić melodię wielkiego hitu sprzed prawie 20 lat. Jednakże, Majorka to znacznie więcej niż taniec i zabawa do białego rana w popularnych klubach.

 • Majorka – ukochana przez turystów i… piratów?

  Majorka to największa i bez wątpienia najczęściej odwiedzana przez turystów wyspa na całym archipelagu Balearów. Co robi największe wrażenie? Z pewnością ponad 200 plaż, zabytkowe wiatraki "molinos", a także wiele innych atrakcji, które czekają na przybyłych ze wszystkich stron świata.

 • Największe atrakcje Majorki

  .... Górska idylla - Daia, Soller Majorka to nie tylko wybrzeże. W jej północno-zachodniej części rozciągają się malownicze górzyste tereny. Amatorzy pieszych wycieczek cenią zwłaszcza pasmo Tramuntana...

 • Majorka to nie tylko piękne plaże i luksusowe hotele. Znajdziesz tu również urokliwe miasteczka, jak np. Valldemossa.

 • 10 najpiękniejszych wysp na urlop

  Skąpana w słońcu Kreta, Capri z Lazurową Grotą, Cypr czy Majorka? A może Uznam lub Bornholm na Bałtyku? Wszystkie wyspy bardzo kuszą... Pomożemy ci wybrać tę najlepszą dla ciebie i twojej rodziny.

 • Migdałowa wyspa

  ...wyspy, które słynie z licznych jaskiń, grot i pieczar z jeziorami oraz lasem stalaktytów i stalagmitów. Niektóre z grot są olbrzymie, a do największych należy Cueves del Drach - Jaskinia Smocza. Ciągnie(...) wszystkim Majorka słynie z migdałów. Liczba drzew, które je rodzą, sięga ośmiu milionów. Do osobliwości wyspy należy chleb świętojański zbierany z drzew. Uroku wyspie dodają też wiecznie zielone palmy...

 • 10 najpiękniejszych wysp na urlop

  Skąpana w słońcu Kreta, Capri z Lazurową Grotą, Cypr czy Majorka? A może Uznam lub Bornholm na Bałtyku? Wszystkie wyspy bardzo kuszą... Pomożemy Ci wybrać tę najlepszą dla Ciebie i Twojej rodziny.

 • 10 najpiękniejszych wysp na urlop

  Skąpana w słońcu Kreta, Capri z Lazurową Grotą, Cypr czy Majorka? A może Uznam lub Bornholm na Bałtyku? Wszystkie wyspy bardzo kuszą... Pomożemy ci wybrać tę najlepszą dla ciebie i twojej rodziny.

 • Minorka. Co warto tam zobaczyć?

  Druga pod względem wielkości wyspa hiszpańskiego archipelagu Balearów nie jest tak popularna jak tłumnie odwiedzana Majorka lub nie mniej popularna z powodu dyskotekowego szaleństwa Ibiza, ale ma niebagatelne atuty, które przyciągają co roku liczną rzeszę wiernych jej turystów.

 • Tam, gdzie rosną migdały

  ...... migdałowy. Wyprawę zakończyliśmy w Porto Cristo, którego atrakcją jest jaskinia Coves del Drach. Podziwialiśmy stalagmity i stalaktyty, płynąc łodzią po podziemnym jeziorze. - To największe tego typu(...) wycieczka. Migdałowa Majorka zachwyciła nas i kiedyś tu wrócimy... Danuta Bednarek...

Dyskusje na temat: majorka jaskinia