• Informacje na temat:

  majki duże

Artykuły na temat: majki duże
 • Wakacje z duchami, futbolem i... Majką Skowron

  Małolaty trudno zatrzymać latem w domu. Sztuka ta udała się twórcom polskich seriali dla dzieci i młodzieży. Przygody Perełki i jego kumpli czy też Majki Skowron młodzi widzowie śledzili w wakacje z zapartym tchem.

 • Tamtej Majki już nie ma

  ...świętowania, to organizatorzy tych dużych imprez nie wyczuli sprawy i nie wyszli z inicjatywą. Osoby, które kręcą mediami, uważają twórczość familijną za coś niegodnego dużego ekranu. Radia też nie grają pani...

 • Anemia? Można z nią dobrze żyć

  Anemia może męczyć, pozbawiać energii, odbierać radość. Życie z nią potrafi być prawdziwym wyzwaniem. Majka Delura je podjęła. Oswoiła chorobę, nauczyła się ją „obsługiwać”. Miewa gorsze dni, ale na co dzień kipi energią.

 • Co powinniśmy jeść, by nie odczuwać przemęczenia?

  - Uczucie zmęczenia jest w znacznej mierze uzależnione od naszego stałego poziomu cukru we krwi. A to z kolei jest uzależnione od regularnego przyjmowania posiłków - mówi dr Anna Majka, specjalistka od żywienia - Jeśli będziemy jeść w pracy co 2-3 godziny kanapkę to do domu wrócimy zmęczeni, ale nie wykończeni po pracy - podkreśla. Zwraca też uwagę na lekkostrawność posiłków i różnice pomiędzy cukrami prostymi a złożonymi.

 • Dziecięce gwiazdy, które wyrosły na piękne kobiety

  Rozpoczęcie pracy na scenie, przed kamerą czy na wybiegu w bardzo młodym wieku niesie za sobą duże ryzyko. Wystarczy spojrzeć na członków Klubu Myszki Miki (np. Britney Spears) czy „wychowanków” Disney Channel (Demi Lovato czy Bella Thorne), którzy u progu dorosłości borykali się z problemami psychicznymi, uzależnieniem od alkoholu i narkotyków oraz depresją.

 • Nie jest łatwo odnaleźć właściwą drugą połówkę...

  ...w czasie. Proszę mi powiedzieć, jak wyglądał dom Majki Jeżowskiej? - Miałam szczęśliwe dzieciństwo. Pełny, normalny, ciepły, mieszczański dom w Nowym Sączu. Mama zajmowała się nim najlepiej jak tylko...

 • W życiu jak w dżudo: Ustąpisz - zwyciężysz

  - Pojechałam na zawody w Planicy. Wpadliśmy z Kamilem na siebie. Oboje poczuliśmy, że każde z nas trafiło na tę swoją drugą połówkę jabłka. Z Ewą Bilan-Stoch, fotografikiem, fanką sztuk walki i żoną najlepszego polskiego skoczka narciarskiego Kamila Stocha, rozmawia Majka Lisińska-Kozioł.

 • Krystyna Prońko: Liczy tylko na siebie

  Artystka właśnie obchodzi 70. urodziny, ale nie zamierza zwalniać tempa. Tłumaczy, że nie utrzyma się z samej emerytury. Na szczęście jej koncertowy grafik pęka w szwach, a fani dopisują.

 • Tak tanio już nie będzie

  Wczoraj, gdy wracałam z pracy, zaczepiła mnie na schodach sąsiadka. – Przepraszam, że panią zatrzymuję... – zaczęła. – Ale moja Aga skarżyła się wczoraj, że Ania pożyczyła od niej 50 złotych jakiś czas temu i nie oddała do tej pory... A córka jedzie na obóz i chciałaby mieć te pieniądze na wyjazd. – Oczywiście, zaraz oddam – powiedziałam. Wyciągnęłam z portfela banknot i podałam sąsiadce.

 • Nic takiego

  ...mama nie żyje, ona by pomogła. Antek był zdezorientowany, Michał prychnął: "To PMS czy już menopauza?". Kilka dni po rozmowie z Wandą Edyta odebrała telefon od Majki, siostry męża: "Oszalałaś? Po co(...) było oczekiwanie kobiecej solidarności ze strony Wandy i Majki. One kochają Michała bezwarunkowo i nie poświęcą tej miłości w imię obrony moich interesów - mówi. A czy ona byłaby skłonna stanąć po...

Dyskusje na temat: majki duże
 • czy macie nowe gacie?:P

  Oj, jak dobrze, że nowe gacie , bo dostałamje ( jak co roku i zawsze za duże ) od Mamy pod choinkę:)) I o banknocie nie zapomnę!!! Co do Sywestra, to też przymusowa radość w tę noc irytytue mnie najmocniej. Dlatego od 15 lat ( czyli od urodzenia Majki) Sylwestra spędzalismy najpierw z Nią a potem jeszcze z synkiem. Zawsze uroczysta kolacja , fajna muzyka, tańce na bosaka i fajerwerki w ogrodzie