• Informacje na temat:

  majka

Artykuły na temat: majka
 • Majka Jeżowska na wakacjach

  Mimo, iż sezon wakacyjny już za nami, to kapryśna, jesienna pogoda w Polsce zachęca do podróży właśnie teraz. Chętnie wyjeżdżają przede wszystkim gwiazdy - jedną z nich jest Majka Jeżowska, która od kilku dni przebywa na gorącej Teneryfie.

 • Majka Jeżowska wspiera tę akcje

  Majka Jeżowska oprócz pracy artystycznej włącza się w akcje prozwierzęce oraz jako ambasadorka UNICEF-u walczy o prawa dla biednych dzieci na świecie. Wspiera też fundację, która wybudowała i prowadzi dom dla rodzin dzieci leczonych w szpitalu w Prokocimiu. - Tu przyjeżdżają całe rodziny, żeby być blisko chorego dziecka. Żeby rodzina dalej mogła funkcjonować w cudownych warunkach. To jest...

 • Majka Jeżowska: Każdy się może czegoś nauczyć

  Majka Jeżowska poparła Ewę Kasprzyk, która uważa, że młodzi mężczyźni są zdecydowanie atrakcyjniejsi od dojrzałych panów. Wokalistka stwierdziła w rozmowie z Wideoportalem, że mężczyźni po(...) zaniedbani i zakompleksieni- opowiada Majka Jeżowska.

 • Majka Sajda

  ...niebawem na majkasajda.com. Katarzyna Wróbel...

 • Tamtej Majki już nie ma

  Diametralnie zmieniła pani styl! Majka Jeżowska: - To się stało już jakiś czas temu. Wiem, że ludzie są zaskoczeni moim wyglądem. Kiedy przychodzą na koncert albo widzą mnie na ulicy, są(...)? - Owszem, pilnuję tego, co robię zawodowo, ale bez przesady. Założyłam firmę fonograficzną Ja-Majka Music, w której wydaję swoje płyty od 20 lat, bo chciałam mieć prawa do swoich nagrań. Wydany...

 • Wakacje z duchami, futbolem i... Majką Skowron

  Małolaty trudno zatrzymać latem w domu. Sztuka ta udała się twórcom polskich seriali dla dzieci i młodzieży. Przygody Perełki i jego kumpli czy też Majki Skowron młodzi widzowie śledzili w wakacje z zapartym tchem.

 • Ona kradnie... dla sportu

  ...​Majka, co ty robisz? - złapałam moją 13-letnią córkę za rękę.

 • Jakiego mężczyzny nie chce na pewno?

  Majka Jeżowska zdradziła, że panowie, którzy jej się podobają, raczej nie wystartowaliby w wyborach na Mistera. - To, że dzisiaj spędzają dzisiaj mnóstwo czasu na siłowni, to również oznacza, że swoim kobietom poświęcają mniej czasu.

 • Córka chce zostawić rodzinę dla sekty

  Mają troje dzieci, są małżeństwem od piętnastu lat. Majka postanowiła, że zostawia ich z mężem i odchodzi. Nie dla innego.

 • Anemia? Można z nią dobrze żyć

  Anemia może męczyć, pozbawiać energii, odbierać radość. Życie z nią potrafi być prawdziwym wyzwaniem. Majka Delura je podjęła. Oswoiła chorobę, nauczyła się ją „obsługiwać”. Miewa gorsze dni, ale na co dzień kipi energią.

Zdjęcia na temat: majka
Wideo na temat: majka
 • Majka Jeżowska ambasadorką

  Majka Jeżowska oprócz pracy artystycznej włącza się w akcje prozwierzęce oraz jako ambasadorka UNICEF-u walczy o prawa dla biednych dzieci na świecie. Wspiera też fundację, która wybudowała i prowadzi dom dla rodzin dzieci leczonych w szpitalu w Prokocimiu.

 • Majka Jeżowska o związku z młodszym mężczyzną

  Majka Jeżowska: Związek z młodym mężczyzną uskrzydla dojrzałą kobietę i dodaje jej energii. Moi rówieśnicy są zaniedbani i zakompleksieni

 • Czy Majka Jeżowska jest już gotowa na święta?

  Czy Majka Jeżowska jest już gotowa na święta? - Będzie sałatka śledziowa, święconka i będę odwiedzać znajomych - powiedziała wokalistka. Czy oszczędza się w kwestii kaloryczności? - Na pewno będę objadać się mazurkami kajmakowym, czekoladowym. Słodycze są najgorsze w święta - dodała. Źródło:przeAmbitni.pl Dostawca: x-news

Dyskusje na temat: majka