• Informacje na temat:

  majdan wielki

Artykuły na temat: majdan wielki
 • Gosia Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wspierają WOŚP

  Z roku na rok w sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy robi się coraz goręcej. W akcję Jurka Owsiaka zaangażowało się mnóstwo polskich gwiazd i celebrytów.

 • ​Czy Radosław Majdan strzeli gafę w "Projekcie Lady"?

  Finał programu "Projekt Lady" już za chwilę! Zanim jednak poznamy zwyciężczynię, finalistki czeka kolejny egzamin. Chociaż na tym etapie, to można potraktować bardziej jako nagrodę za ich wytrwałość, wolę walki i szczerą chęć zmian. Małgorzata Rozenek-Majdan zabierze je na wytworny i elegancki bal charytatywny. Prowadząca program wybierze się tam ze swoim mężem Radosławem Majdanem. A dla...

 • Wpadka Małgorzaty Roznek-Majdan na Instagramie

  W poniedziałek (5 marca) stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek nowego programu rozrywkowego pt. „Iron Majdan”. Jego bohaterami są oczywiście Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan: To moja siła i moja słabość

  Moja wartość, to nie jest wartość mnie na ekranie, ale to, jaka jestem naprawdę. Tu w środku - mówi Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Małgorzatą Domagalik.

 • Radosław Majdan: Jestem przyzwyczajony do presji

  Prawdziwą wartością w życiu jest szacunek ludzi. Nie na zasadzie, że ktoś powie ci: „Ale ty jesteś fajny gościu”, ale kiedy ludzie mówią nie w twojej obecności, że oprócz tego, że robisz to, co robisz, masz charakter. O sławie, pasji i prawdziwych mężczyznach rozmawiamy z Radosławem Majdanem, jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich bramkarzy, a od niedawna gitarzystą zespołu The Trash.

 • Kinga Rusin: Dosyć pseudo-Wersalu

  Konflikt na salonach? Na profilu dziennikarki zawrzało. Kinga Rusin postanowiła ocenić koleżankę z branży mediów. O hipokryzji Małgorzaty Rozenek - Majdan gospodyni programu Dzień Dobry TVN rozpisała się pod zdjęciem. Radek Majdan dołączył do dyskusji i zaciekle broni swojej żony.

 • Nowy członek rodziny u Rozenków

  Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest ze swej miłości do psów. Dlatego tak wielką radość sprawiło jej pojawienie się nowego czworonożnego przyjaciela w ich rodzinie.

 • Dres nie kojarzy się już tylko z lekcjami WF czy porannym joggingiem

  Po latach nieobecności dres powraca w wielkim stylu i wychodzi z pomieszczeń domowych na ulicę, a nawet na salony. Zdaniem Sylwii Majdan to dobry trend, trzeba tylko odpowiednio zestawić ze sobą wszystkie części garderoby. Dresowe spodnie niezwykle oryginalnie prezentują w połączeniu ze szpilkami czy wieczorową bluzką ozdobioną cekinami. Doskonale pasują również do marynarki.

 • Komu coraz mniej podoba się ta miłość?

  Nie ustają domysły na temat terminu spodziewanego ślubu prezenterki Małgorzaty Rozenek (36) i byłego piłkarza Radosława Majdana (42). I tego, kiedy na świat przyjdzie ich dziecko.

 • Dowód miłości

  Dwa lata temu, gdy się poznali, programy Małgorzaty Rozenek (37) biły rekordy oglądalności. Natomiast sytuacja Radosława Majdana (43) nie była taka różowa. Kariera zakończona, kolejne biznesy nie wypalały. Były piłkarz stawał zatem na głowie, żeby przekonać perfekcyjną panią domu do siebie. Ale w ciągu ostatnich miesięcy ich sytuacja zawodowa zmieniła się diametralnie.

Wideo na temat: majdan wielki
 • Małgorzata Rozenek - Majdan: Mam do niej wielki sentyment

  Małgorzata Rozenek - Majdan brała udział w pokazie Ewa Minge. W Paryżu premierę miała sukienka inspirowana suknią ślubną pani Małgorzaty. Jak para na nią zareagowała? Źródło:Dzień Dobry TVN Dostawca: x-news

 • „Moja Małgosia bardzo się rozkręca” - o czym mówi Majdan?

  Małgosia i Radek Majdanowie podejmują pierwsze wyzwanie w nowym reality show „Iron Majdan"! W Las Vegas poznają świat zawodowego wrestlingu. Będą musieli zmierzyć się z mistrzami w tej dyscyplinie. Zobaczcie, jak nagrywali promocyjny film na wielką galę i jak wczuli się w swoje role? Premierowy odcinek programu „Iron Majdan” już 5 marca, o godz. 22.30 w TVN.

 • Małgorzata Rozenek o swojej sukni ślubnej

  Do ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana coraz bliżej. Prowadząca program "Projekt Lady" opowiedziała o swoich przygotowaniach do tego wielkiego dnia. Jaka będzie jej suknia ślubna i kto ją zaprojektuje?

Dyskusje na temat: majdan wielki