• Informacje na temat:

  madryt promocje

Artykuły na temat: madryt promocje
 • Magda Gessler: Tylko mnie kochaj

  ..., Hawana, Madryt. Magda i jej brat Piotrek jadą z rodzicami. Podróże to przygoda, ale w obcych krajach brak im poczucia bezpieczeństwa, szczególnie że ojciec i matka są zajęci, cieszą się życiem. Magda(...) Madrytu, wydaje się ten Madryt podbijać. Studia na wydziale malarstwa, wystawy obrazów, sukcesy kulinarne, bankiety wydawane dla ludzi z dworu królewskiego, no i te romanse... Koloryzujesz trochę...

 • Polska sztuka bez ograniczeń

  Największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury i rozrywki w Polsce postawiła na uznanych twórców i unikalne projekty autorskie. Przybliżą one szerokiemu odbiorcy współczesną polską sztukę, ale także przywołają w masowej świadomości nieco starsze fenomeny polskiej pop kultury.

 • Znowu zdradzona

  ...francuskiej stolicy. Była kolacja przy świecach i nocny spacer po słynnych Champs-Elysées. Potem Jennifer i Gerard odwiedzili Madryt i Berlin. Podczas europejskiej eskapady wyglądali na zachwyconych...

 • Śmierć jest w modzie

  Na początku wpadają w euforię. Czują się atrakcyjne, szczupłe, zdeterminowane na drodze do sukcesu. Kiedy po pół roku zaczynają im wypadać włosy, umysł traci sprawność, nasilają się uciążliwe infekcje, a przenikliwe zimno ogarnia osłabione ciało, fascynacja przemija. To jednak nie wystarcza do zwalczenia choroby i 10 proc. anorektyczek umiera.

 • Czasem możesz się rozkleić

  Co łączy Agatę Środę, Katarzynę Kopacz i Joannę Bochniarz? Dojrzewanie u boku matek, przy których trudno być wojującą nastolatką. I to nie dlatego, że mama została ministrem. Po prostu nie jest łatwo być córką bardzo silnej kobiety.