• Informacje na temat:

  lotnisko paryż

Artykuły na temat: lotnisko paryż
 • Paryż na weekend

  ...​Dwa lub trzy dni na Paryż - czy to możliwe? Niby niewiele, jednak z przygotowanymi wskazówkami można sprawnie poruszać się po mieście i zwiedzić dużą cześć miejsc wartych zobaczenia.

 • ​Baku, czyli Paryż Wschodu

  Tak właśnie nazywana jest stolica Azerbejdżanu. Swoją wyjątkowość zawdzięcza między innymi zabytkom, wspaniałym widokom i kamienicom w śródmieściu wykonanym w stylu eklektycznym.

 • ​City Passy - zwiedzanie za grosze Rzymu i Paryża

  ..., weekendowych wycieczek łączących zalety tanich lotów i hoteli. Paryż Stolica Francji oferuje nie jedną, a kilka kart typu City Pass, odpowiadając tym samym na bardzo zróżnicowane oczekiwania zwiedzających. Jest to duże ułatwienie - Paryż to jedno z najdroższych europejskich miast, zatem wprowadzenie różnorodnych kart zniżkowych umożliwia odwiedzenie go prawie każdemu. Dla tych, którym zależy na...

 • Miejsca w Paryżu, które trzeba zobaczyć

  Paryż zachwyca o każdej porze roku. Najbardziej chyba w sierpniu, gdy paryżanie wyjadą na urlop.

 • Kim Kardashian West wróciła do Nowego Jorku

  ...35-letnia piękność wyleciała z Paryża kilka godzin po tym, jak padła ofiarą napadu rabunkowego.

 • Meet halfway

  Życie jest zbyt krótkie, by tracić czas na tęsknotę za tą wyjątkową osobą, która jest tak daleko. Jest także zbyt krótkie, aby za każdym razem podróżować do tego samego miejsca. Zamiast kolejny raz jechać do Paryża, gdzie on lub ona mieszka, warto wybrać się gdzie indziej, poznając przy okazji nowe miejsca.

 • Jak tanio podróżować do Wenecji?

  Są na świecie takie miejsca, które każdy powinien odwiedzić chociaż raz w życiu. Przykłady? Oczywiście Paryż, Barcelona... i Wenecja. Dla turystów z Polski wycieczki do słynnego miasta na wodzie nie były jednak do tej pory proste ze względu na niezbyt korzystne połączenie lotnicze.

 • ​Festiwale i imprezy w Berlinie

  Mimo że Berlin nie jest nawet w połowie tak piękny jak Wiedeń, malowniczy jak Amsterdam czy otoczony taką legendą jak Paryż, to właśnie do tego miasta Polacy latają i jeżdżą bardzo często. Co Berlin ma do zaoferowania? Przede wszystkim atmosferę nowoczesnego miasta i mnóstwo imprez, na których po prostu trzeba być.

 • miasta wspomnień cz.1

  Jest ich dużo. Zurich, Genewa, Mediolan, Paryż, Ateny, San Francisco, Tahoe, Warszawa..... W każdym inne wspomnienie. 1992 Zurich - hotel pod miastem,...

 • Halle Berry i Olivier Martinez chcą uczestniczyć w mediacjach

  Halle przenieść się z nim do Paryża z powodu jej siedmioletniej córki Nahli ze związku z Gabrielem Aubrym.

Dyskusje na temat: lotnisko paryż
 • Re: Tadeusz Wrona: Wymarzona żona dla pilota

  własne picie jedzenie itp. kolej dojeżdza bezpośrednio z centrum do centrum miast itp. np. Londyn-Paryż itp. ICE,TGV,itd.! jest bardziej odporna na śnieg, deszcz, zwykła mgła nie powoduje katastrof(...) cisza nocna zamykanie od 22 do 6 w Polsce wystarczyłoby 1 lotnisko koło Warszawy z prawdziwego zdarzenia i szybka kolej 3-4 godziny do innych polskich miast! Polska jest za mała by inne lotniska były