• Informacje na temat:

  lotnisko majorka

Artykuły na temat: lotnisko majorka
 • To jedna z najpiękniejszych wysp Morza Śródziemnego. Majorka ma łagodny klimat śródziemnomorski, wiecznie zielone gaje oliwne, wspaniałe plaże i polski akcent.

 • Majorka – ukochana przez turystów i… piratów?

  Majorka to największa i bez wątpienia najczęściej odwiedzana przez turystów wyspa na całym archipelagu Balearów. Co robi największe wrażenie? Z pewnością ponad 200 plaż, zabytkowe wiatraki "molinos", a także wiele innych atrakcji, które czekają na przybyłych ze wszystkich stron świata.

 • Minorka. Co warto tam zobaczyć?

  Druga pod względem wielkości wyspa hiszpańskiego archipelagu Balearów nie jest tak popularna jak tłumnie odwiedzana Majorka lub nie mniej popularna z powodu dyskotekowego szaleństwa Ibiza, ale ma niebagatelne atuty, które przyciągają co roku liczną rzeszę wiernych jej turystów.

 • Migdałowa wyspa

  ...coraz liczniej wypoczywają Polacy. Ogromne lotnisko Palma de Mallorca bije rekordy frekwencji. Zdarzyło mu się przyjąć 300 samolotów w jednym dniu. Dostatecznie rozbudowane, zaliczane jest do jednego(...) wszystkim Majorka słynie z migdałów. Liczba drzew, które je rodzą, sięga ośmiu milionów. Do osobliwości wyspy należy chleb świętojański zbierany z drzew. Uroku wyspie dodają też wiecznie zielone palmy...

 • ...bogatszych) 100e. W cenie jest to, co powinno - hotel, przejazd, znaczy przelot, transfer na lotnisko, dwa posiłki. W programie bierze udział  kilkadziesiąt hoteli z Andaluzji (same dobre i drogie...