• Informacje na temat:

  londyn prace

Artykuły na temat: londyn prace
 • Tajemnicza zbrodnia w Londynie

  O życiu w Londynie, relacjach międzyludzkich w wielkim mieście, pesymistycznej szkockiej naturze i o najnowszej książce "Milcz nawet po śmierci" opowiada autor, James Craig.

 • Zostawiam rodzinę, bo muszę wyjechać „za pracą”

  Brytanii, na miejscu zawsze gdzieś można spotkać "swojego", w niektórych dzielnicach Londynu polski jest drugim językiem "mówionym". A w grupie łatwiej dzielić los emigranta. Dla małżeństwa to ciążka(...) czasach. Jest internet, są tanie linie lotnicze - mówi Agnieszka Major, psycholog, założycielka Stowarzyszenia Psychologów Polskich w Londynie, które udziela też bezpłatnej pomocy emigrantom.  - Ale...

 • Benedict Cumberbatch prawdopodobnie po raz drugi został ojcem

  Żona aktora - Sophie Hunter - 3 marca urodziła syna w luksusowym szpitalu Portland w Londynie.

 • Londyn uważany jest przez wielu za najwspanialsze miasto w Europie. W stolicy Wielkiej Brytanii czeka na turystów mnóstwo atrakcji. Ogromną wartość historyczną ma przede wszystkim dzielnica Westminster. Część City jest bankowym centrum miasta o nowoczesnym klimacie.

 • Piotr Adamczyk: Byłem dzieckiem z eksperymentu

  Pierwszy raz przed kamerą wystąpił kilka godzin po przyjściu na świat. Jak mówi, to było przeznaczenie. Aktor zdradza też, jakie miał relacje z dziewczynami i dlaczego zarabiał, myjąc okna w Londynie.

 • Balenciaga - strażnik klasyki i elegancji

  Wiosną 1917 roku Balenciaga otwiera dom mody w San Sebastian. Sto lat później jego prace i historia twórczości zaprezentowana zostanie w Victoria & Albert Museum. W maju londyńskie muzeum zaprezentuje ekspozycję "Balenciaga: Shaping Fashion".

 • Jak nasze gwiazdy estrady zarabiały na emigracji

  ...odwagi, co Muniek Staszczyk, który nigdy nie ukrywał, że na początku lat. 90. zarabiał w Londynie, harując na zmywaku. Sławomir Koper...

 • Ewa Chodakowska: Mam plany ekspansji zagranicznej

  Trenerka zamierza rozwijać karierę zagraniczną. Już w lipcu poprowadzi kolejne treningi w Londynie. Nie planuje jednak na stałe wyjeżdżać z Polski. Twierdzi, że dla swoich polskich podopiecznych nie czuje się mentorką, lecz koleżanką. Nie lubi też określenia „fanki”, ponieważ swoje zwolenniczki traktuje raczej jak grupę wspierających się nawzajem koleżanek.

 • Polski finał konkursu Starbucks® EMEA Barista Championship rozstrzygnięty!

  Agnieszka Binkuńska, baristka z kawiarni Starbucks Wrocław Bielany, wygrała krajowy finał turnieju Starbucks® EMEA* Barista Championship, zdobywając tytuł najlepszego baristy Starbucks® w Polsce i będzie reprezentować nasz kraj podczas konkursu w Londynie w sierpniu br.

Wideo na temat: londyn prace
 • Michael Fassbender i Alicia Vikander zamieszkali razem

  Para wprowadziła się do domu w Londynie. Główną przyczyną była praca Vikander. Gwiazda jest w trakcie zdjęć do „Tomb Raidera” w Wielkiej Brytanii. Para spotyka się ze sobą od 3 lat. Poznali się na planie filmu „Światło między oceanami”. (x-news)

 • Jedyna Polka w Londyńskim Klubie Milionerów

  Warszawa. Ewelina Gawłowska wyjechała do Londynu bez grosza, chcąc podszkolić znajomość języka. Pierwszą pracę dostała w pubie. Gdy ukończyła 20 lat, założyła własną firmę inwestycyjną w Londynie i stała się wolna finansowo w ciągu zaledwie kilku dni. Dziś należy do klubu Home House w Londynie. Jest jedyną Polką w Londyńskim Klubie Milionerów.

 • Johnny Depp wyprzedaje majątek

  Johnny Depp wyprzedaje majątek. Pod młotek pójdą drogocenne dzieła sztuki. Aktor zdecydował się pozbyć twórczości Jean-Michel Basquiata. Na aukcję ma trafić podobno dziesięć prac. Zbiór warty jest kilkadziesiąt milionów dolarów. Licytacja ma się odbyć na koniec czerwca 2016 roku. O transakcji poinformowali przedstawiciele domu aukcyjnego Christie’s w Londynie. Depp kolekcjonuje dzieła sztuki od

Dyskusje na temat: londyn prace
 • Re: Wróżby na 2017 rok

  przeczytalam wszystkie przepowiednie i mi pasuja wszystkie (moze najmniej moja wlasna). chce w tym roku zajac sie sztuka i z tego zyc. porzucic obecna prace (manager), zmienic miejsce zamieszkania (obecnie ta dziura londyn) na Polske, no i musze byc mniej leniwa.

 • Re: ahhh... Londyn...

  mmmm też uwielbiam Londyn..... I chyba wiem dlaczego ;), juz mylalam o Canadzie, moze US, ale jak tam prace legalnie zdobyc jesli sie nie ma knokretnej specjalizacji.. uff... ;(

 • Re: Wakacyjne romanse: Czy Polki szukają przygód?

  Boli to wielu facetów z Polski, mnie osobiście to nie dotyczyło żyłem sobie szczęśliwy w związku z polską dziewczyną ładną kope czasu. aż felerny wyjazd do Londynu mieliśmy spędzić tam z rok zarobić trochę kasy zobaczyć jak to się zyje w wielkim mieście, które jej było znane tylko z filmów. znam Londyn dobrze bo wychowałem się w nim (rodzice Polacy). mam tam sporą rodzinę która została po wojnie

 • POLSKA PUSTKOWIEM NAUKOWYM!!!!

  studentami, i dwie dodatkowe prace byłoby nam cięzko, przykro bo musi się rozmieniac na drobneprzy pisaniu habilitacji - co nie jest to łatwe, a terminy gonią, przykro, bo nie mogę jeżdzić na większośc konferencji a i tak nie jest źle, bo raz na rok udaje mi się wyżebrać jakieś godziwe fundusze na Tuluzę, na Wiedeń, na Londyn, przykre bo muszę żebrać. dlatego robimy tysiąc innych rzeczy, nie skupiając